X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Доставка вантажів з країн Прибалтики

Литва, Латвія, Естонія-активно розвиваються країни, в яких все більше і більше наших співвітчизників хочуть купувати товари. Але для того, щоб доставити вам необхідно вибрати правильний перевізник.

Логістична компанія Topcargo швидко доставить товари з країн Балтії у зручний спосіб. Гарантується швидка доставка та безпека вантажу. Компанія має великий досвід у наданні цінних і крихких вантажів. Для зручності замовника існує функція відстеження вантажу.

Найчастіше поставки товарів з країн Балтії здійснюються землею, але можливі інші варіанти, такі як літаки. Але в цьому випадку вартість доставки збільшиться кілька разів. Це не завжди виправдано.

Спеціалісти компанії готові надати вам найкраще вирішення проблеми. Ви можете використовувати Toccargo послуги для невеликих і великих вантажів для особистого користування або для продажу. Європейська якість відрізняє товари від країн Балтії, останнім часом українці мають їх високий попит.

Митне оформлення вантажів з країн Балтії

Найскладніший-митне оформлення товару-підприємство бере на себе. Ви можете бути впевнені, що документи будуть в порядку, і вантаж буде проходити кордон без проблем. Традиційно використовується письмова форма декларації, яка вказує на всі товари, які підлягають законодавству.

Topcargo допоможе вам отримати всі дозволи вам потрібно, і це зазвичай займає не більше 2 днів. Вантаж не простоює на кордоні, що прискорює доставку. І немає ніяких випадків, що посилки не було доставлено. Компанія гарантує, що вантаж буде упущений на кордоні.

Переваги судноплавних товарів від Балтійських країн з Топвантажі

Компанія пропонує своїм клієнтам найбільш лояльні вигідні умови:

 • Найкращий маршрут для вантажу, щоб отримати його якомога швидше і заощадити гроші.
 • Всі бюрократичні та юридичні питання, які компанія готова взяти на себе.
 • Topcargo надає всі види товарів-від роздрібного обладнання та електроніки до спортивного інвентарю.

Компанія буде робити все необхідне для розвитку і процвітання вашого бізнесу, забезпечуючи оперативно доставку кращих продуктів з Литви, Латвії та Естонії.

Найчастіше Компанія постачає такі види вантажів:

 • Одяг
 • Взуття
 • Фармацевтика
 • Продовольство.

Багато з цих груп товарів вимагають особливих правил завантаження і фіксації, ретельну обробку. Для харчової, важливо підтримувати даний температурний режим як в наявності, так і в транспортному засобі під час транспортування. Всі ці нюанси обов’язково враховуються.

Завдяки товарах з країн Балтії ви зможете збільшити асортимент вашої компанії. Це сприятиме процвітанню вашого бізнесу. І топвантаж подбає про доставку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01