language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Доставка вантажів з Тайвані

  Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій країні здійснюється виробництво мікросхем, Led-панелей, комп’ютерних модулів і не лише. Попит на цю продукцію лише зростає. Відповідно, доставка з Тайваню в Україну має попит.

  Компанія TopCargo здійснює поставки з Китаю, Тайваню, Південної Кореї та інших країн не перший рік. Ми ретельно вивчаємо запити та вимоги клієнтів. З нашою допомогою тисячі замовників отримують свої вантажі вчасно, за мінімальних витрат сил і часу.

  Яким способом здійснюється транспортування

  Транспортування вантажів з Тайваню в Україну можливе лише двома способами: авіаційним та морським. Усе це пов’язані з географічними особливостями цієї країни. Вибір оптимального способу доставки залежить від типу вантажу, необхідних термінів перевезення та бюджету замовника.

  • Авіадоставка Тайвань-Україна. Дорогий вид доставки, що відрізняється колосальною економією часу. Використовується для транспортування продукції, що швидко псується або дорогої.
  • Морські перевезення. Економний варіант транспортування вантажів. Тайвань має 8 функціонуючих морських портів, найбільшими з яких є Гаосюн та Цзілун. Цей вид перевезення використовується при транспортуванні габаритних або невеликих вантажів, де терміни доставки не мають великого значення.

  Терміни доставки залежать від обраного способу. Літаком товар буде транспортовано за 5-7 днів. Морем від 25 до 45 днів (залежно від того, який вантаж збірний або генеральний).

  Чому варто звернутися до «TopCargo»

  Фахівці компанії «TopCargo» готові доставити ваш вантаж у цілісності та безпеці. Ми добре складемо логістичний маршрут та проконтролюємо кожен етап перевезення.

  Скористатися нашими послугами можуть як підприємці, так і приватні особи. Ми обов’язково здійснимо страхування вантажу та візьмемо на собі всі правові аспекти. Вам не продатися займатися оформленням документів самостійно або шукати інших спеціалістів для цього.

  За потреби наші менеджери допоможуть розрахувати ціну послуги. Ми готові запропонувати своїм клієнтам вигідну вартість завдяки грамотному розподілу всіх процесів. Організована доставка проходить швидко та без затримок, оскільки митне оформлення здійснюється відповідно до існуючих вимог.

  Крім транспортування, ми надаємо послуги викупу товару, митного оформлення і т.д. Ми зацікавлені в довгостроковій співпраці, тому звертаючись до «TopCargo» ви можете бути впевнені в якості послуг, що надаються.

  Коментарі

  Василь, 2023-03-31 14:46:54

  Доброго дня! потрібно викупить оці запчастини: https://www.ruten.com.tw/find/?q=EXPHYE+SCREEN+EXP64E+PC-PIF Й надіслати їх у Київ. Можете допомогти? Thanks and have a nice weekend!

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   Як знайти найкращі онлайн-казино

   Сайти азартних онлайн-ігор пропонують багато ігор, які вас вразять. В ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01