X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Доставка морем з Китаю

cargo_seaКонтейнерні перевезення – другий за поширеністю (після авіадоставки) і незамінний за частиною економії спосіб доставки товарів з Китаю оптом. До його переваг належить можливість досить дешево перевозити як великі обсяги товарів, так і маленькі партії. При перевезенні маленьких партій, правда, орендувати цілий контейнер невигідно, тому ми рекомендуємо в цих випадках скооперуватися з іншими підприємцями і замовити доставку збірного вантажу.

У компанії TopCargo ми завжди надаємо нашим клієнтам весь спектр послуг по доставці товару з Китаю морем. Ви завжди можете покластися на наш професіоналізм, який би обсяг вантажу вам ні належало доставити. В середньому доставка вантажу морем займає 45 днів. В інших компаніях і при інших обставинах терміни можуть варіюватися від 30 до 50 днів. Через незалежні від перевізника обставин при доставці товарів з Китаю можуть виникати митні простої. В цьому випадку ми завжди повідомляємо свого клієнта. Якщо ж затримка або втрата вантажу сталася з нашої вини (такого ще не відбувалося, але на цей випадок у нас є окремі умови) – ми компенсуємо збитки самі.

Перевезення вантажів морем з КНР: ваш вантаж стане для нас пріоритетним!

Ви давно вже втомилися самі організовувати доставку вантажу з Піднебесної в нашу країну і готові доручити цю роботу професійної логістичної компанії? Наша фірма готова до Ваших послуг і гарантує хороший результат виконання своєї роботи.

Морські вантажоперевезення з Китаю – це відмінний і доступний спосіб доставки вантажу. Такий варіант транспортування значно зменшить грошові витрати на транспортування і не має обмежень за обсягом.

Доставка вантажів з Піднебесної по морю зараз залишається широко популярною в нашій країні. Ця послуга особливо цікавить великих частих підприємців, які замовляють китайський товар і є зацікавленими в безпечної і недорогий доставці. Доставка морем з КНР дозволяє також перевозити великі та негабаритні вантажі, які відправити авіалайнером або по суші практично нереально.

Які бувають етапи морської доставки?

Коли ми говоримо про доставку товару з Китаю оптом, найчастіше мова йде про морський контейнерної доставки. Як і всі види перевезень, вона ділиться на певні етапи, зокрема:

 1. Отримання товару у постачальника. Цей процес полегшується ще й тим, що в Гуанчжоу та інших містах Китаю у нас є власні склади. Тобто, вантаж не проходить через посередників.
 2. Складування, і якщо потрібно – то консолідація вантажу. До слова, в разі збірної доставки товару з Китаю ціна буде нижче.
 3. Перевезення вантажу в порт і вантаження його на судно.
 4. Митне оформлення товару.
 5. Контроль статусу і переміщення товару.
 6. Доставка вантажу в офіс або на склад замовника.

Доставка вантажу морем як безпечний спосіб заощадити гроші

Економія на доставці товарів з Китаю – мабуть, найбільш спірне питання для підприємців. Кожен знає, що краще заплатити більше, але отримати кращу якість перевезення, ніж навпаки. Але якщо підприємець готовий почекати, то такі перевезення – прекрасний спосіб отримати свій товар в цілості, схоронності і в обумовлений термін, при цьому заплативши набагато менше грошей і не жертвуючи якістю. Тривалий термін доставки (в середньому – 45 днів) – мабуть, єдиний недолік контейнерних перевезень при очевидних їх гідністю. Цей вид перевезень – спосіб максимальної економії при мінімальних ризиках. Морем, з огляду на його мінливої погоди, не рекомендується перевозити крихкі і цінні вантажі – для них існує авіадоставка.

Особливості доставки вантажу морем з Китаю

Контейнерні морські перевезення є вигідними в грошовому плані, так як кінцева ціна на вантажоперевезення морем набагато менше ціни на доставку іншими видами транспорту. Вантажоперевезення морським транспортом мають тільки один недолік – їм потрібно більше часу. Але, якщо при адекватній оцінці вантажу часовий чинник не є важливим, то морська транспортування – це найкращий варіант доставки продукції з Піднебесної.

З чого складається вартість морського перевезення вантажів

Вона визначається декількома факторами. До найважливішим із них можна віднести:

 • Сума за доставку зі складу до обраного морського порту;
 • Оформлення і сплата всіх витрат в державі відправлення;
 • Страхування вантажу;
 • Оформлення і сплата витрат в місці прибуття;
 • Доставка на склад з морського порту.

Переваги доставки вантажів морем з Китаю

Найпопулярнішою завжди була і залишається авіадоставка з Китаю, оскільки перевезення по повітрю не тільки здійснюються в найкоротші терміни, але ще і надають можливість доставити товар практично в будь-яку точку світу. Не меншою популярністю останнім часом користується і доставка морем з Китаю, яка є трохи більш обмеженою в можливостях, але також дозволяє доставити навіть найбільший вантаж максимально швидко.

 • Точність. Поставка товарів з нашої логістичної фірмою відбудеться саме в ті терміни, які були обумовлені з вами під час формування подорожнього листа.
 • Своєчасність. Наша фірма надає своєчасні послуги з доставки. Менеджер буде сповіщати про кожен виконаному етапі.
 • Надійність. Морські перевезення з Китаю до нашої держави виконується з дотриманням всіх норм безпеки, якісно, акуратно і з усією відповідальністю.
 • Безпека. Наші працівники відповідають за збереження і цілісність всього, що перевозиться з однієї держави в іншу.
 • Гнучкість. Доставка морем з Китаю буде вимагати швидкого реагування на побажання і зауваження клієнтів. Наші працівники роблять все можливе, щоб ви могли отримувати вантаж вчасно.

Якщо вам цікаво дізнатися про контейнерні перевезення більше, відкрийте розділ «доставка товару з Китаю» і ознайомтеся з умовами, які ми вам пропонуємо. Гарантуємо – вони будуть набагато цікавіше, ніж у більшості перевізником.

Прогресивні, ефективні та надійні перевезення для будь-яких видів вантажу до ваших послуг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01