X

Залишіть ваш відгук

Ваша оцінка

Цена
Качество
Сроки
language-switcher

 • Русский
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Доставка спортивних товарів з США

  Для тих, хто займається спортом дуже важливо, щоб одяг, взуття та інші спортивні аксесуари були максимально комфортними. Любителі ж спортивного стилю одягу і корисних гаджетів, які допомагають підтримувати фізичну активність, також віддадуть перевагу якісні товари. Знайти дійсно якісні спорттовари дуже просто в США. Ця країна, де здоровий спосіб життя для мільйонів є щоденним вибором.

  Тому все частіше для покупки спортивних товарів використовуються магазини США. На це є цілком зрозумілі причини. Такі товари на сайтах виробників і на великих американських торгових майданчиках є на 100% оригінальними. Зустріти підробку вкрай складно. Також не всі американські бренди представлені на нашому ринку, тому єдиним виходом стає покупка за океаном.

  Ще одним аргументів на користь покупки спорттоварів в США стає ціна. Виявляється, що навіть з урахуванням транспортування такі товари можна купити значно дешевше, ніж у вітчизняних інтернет-магазинах і оффлайн точках. Тим більше добре заощадити допомагають реальні знижки в інтернет-магазинах США. На відміну від знижок і акцій вітчизняних магазинів, де, як правило, спочатку ціна товару підвищується, в Америці такі маніпуляції застосовуються значно рідше.

  Чи не стане новиною і те, що багато новинок від відомих брендів з’являються спочатку в Америці і тільки через місяці і роки в Україні. Тому, якщо ви стежите за останніми тенденціями моди і інноваціями, то купити в США не чекаючи появи на українському ринку стане хорошим варіантом.

  Де замовити в США

  В Америці немає дефіциту в інтернет-магазинах пропонують спорттовари. Практично всі відомі світові бренди мають свої представництва в США, До найбільш популярним майданчиків належать такі, як 6pm, Nike, Gap, Amazon, New Balance, Adidas, Skechers, Puma, Backcountry, SportsDirect, Old Navy, Walmart, Academy та інші. На дані майданчиках представлений великий вибір спорттоварів для жінок, чоловіків і дітей.

  Рекомендації при покупці в США

  Більшість сайтів представлені тільки англійською мовою. Іноді зустрічається іспанська. Якщо ви не володієте даними мовами на належному рівні, то можете використовуючи браузер від Google налаштувати автоматичний переклад сторінки. Також врахуйте, що в США інша система заходів і розмірної сітки. Тому обов’язково використовуйте конвертер, щоб не помилитися при виборі.

  Якщо ви робите покупку самостійно, то використовуйте банківські карти Visa або Mastercard. Вводите особисті дані використовуючи тільки латинські букви. Також перевірте чи активована можливість оплати в інтернеті і який встановлений ліміт. Переважно використовувати доларові карти, але можна оплачувати і гривневими: конвертація валют буде здійснена на момент покупки.

  Як оформити доставку товару з США

  На жаль не всі американські інтернет-магазини здійснюють доставку в нашу країну. Більш того, не скрізь застосовуються українські платіжні карти. Оптимальним виходом стане звернення до посередника. Наприклад, компанії Topcargo. Можна замовити викуп товару і доставку в Україну. Такий спосіб дозволяє замовляти товари з США з доставкою так само просто, як і з українських магазинів.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Заказать доставку

  Авиа доставка Авіа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

  Обращайтесь к нам

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01