language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Доставка спортивних товарів зі США

  Для тих, хто займається спортом, дуже важливо, щоб одяг, взуття та інші спортивні аксесуари були максимально комфортними. Любителі спортивного стилю одягу та корисних гаджетів, що допомагають підтримувати фізичну активність, також віддадуть перевагу якісним товарам. Знайти справді якісні спорттовари дуже просто у США. Ця країна, де здоровий спосіб життя для мільйонів є щоденним вибором.

  Тому все частіше для покупки спортивних товарів використовують магазини США. На це є цілком зрозумілі причини. Такі товари на сайтах виробників та великих американських торгових майданчиках є на 100% оригінальними. Зустріти підробку дуже складно. Також не всі американські бренди представлені на нашому ринку, тож єдиним виходом стає покупка за океаном.

  Ще одним аргументом на користь купівлі спорттоварів у США стає ціна. Виявляється, що навіть з урахуванням транспортування такі товари можна купити значно дешевше, ніж у вітчизняних інтернет-магазинах та офлайнових точках. Тим паче добре заощадити допомагають реальні знижки в інтернет-магазинах США. На відміну від знижок та акцій вітчизняних магазинів, де, як правило, спочатку ціна товару підвищується, в Америці такі маніпуляції застосовуються значно рідше.

  Не стане новиною і те, що багато новинок від відомих брендів з’являються спочатку в Америці і лише через місяці та роки в Україні. Тому, якщо ви стежите за останніми тенденціями моди та інноваціями, то купити в США, не чекаючи появи на українському ринку, стане гарним варіантом.

  Де замовити в США

  В Америці немає дефіциту в інтернет-магазинах, що пропонують спорттовари. Практично всі відомі світові бренди мають свої представництва в США. До найбільш популярних майданчиків відносяться такі, як 6pm, Nike, Gap, Amazon, New Balance, Adidas, Skechers, Puma, Backcountry, SportsDirect, Old Navy, Walmart, Academy та інші. На цих майданчиках представлений великий вибір спорттовару для жінок, чоловіків та дітей.

  Рекомендації для покупки в США

  Більшість сайтів представлені лише англійською мовою. Іноді зустрічається іспанська. Якщо ви не володієте цими мовами на належному рівні, то можете за допомогою браузеру від Google налаштувати автоматичний переклад сторінки. Також врахуйте, що у США інша система заходів та розмірної сітки. Тому обов’язково використовуйте конвертер, щоб не помилитись при виборі.

  Якщо ви робите покупку самостійно, то використовуйте банківські картки Visa або Mastercard. Вводьте особисті дані, використовуючи лише латинські літери. Також перевірте, чи активована можливість оплати в інтернеті і який встановлений ліміт. Переважно використовувати доларові картки, але можна оплачувати і гривневими: конвертацію валют буде здійснено на момент покупки.

  Як оформити доставку товару із США

  На жаль, не всі американські інтернет-магазини здійснюють доставку в нашу країну. Більше того, не скрізь використовуються українські платіжні картки. Оптимальним виходом стане звернення до посередника. Наприклад, компанії Topcargo. Можна замовити викуп товару та доставку в Україну. Такий спосіб дозволяє замовляти товари із США з доставкою так само просто, як із українських магазинів.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01