X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Доставка товару з Китаю оптом

Якщо ви визначилися зі сферою торгівлі, вже замовили і переконалися в якості пробної партії, перевірили попит покупців на товар, то наступний правильний крок – замовлення оптової партії вантажу. Доставка товарів з Китаю оптом має безліч переваг, в тому числі і економію грошей через різні бонусних програм від постачальників. А хороша знижка допоможе вам знизити роздрібну ціну і тим самим вигідно виділитися серед конкурентів у своїй сфері торгівлі!

Переваги доставки товарів з Китаю в Україну (опт)?

Одна з головних причин, це, звичайно ж, економія. Часто постачальники розраховують вартість однієї одиниці, виходячи із загального обсягу замовлення. До того ж, при роботі з серйозним виробником в Китаї, велике замовлення – це не опциональное рішення, а основна вимога для подальшої співпраці. Особливо, якщо вам потрібно персоналізація або брендування (іменні коробки, наклейки на продукції з логотипом компанії, гравірування та інше маркування).

Вигода оптової доставки з Китаю в Україну є і в безперебійності поставок, оскільки тривалість очікування, особливо з віддалених провінцій, може бути досить значною. Свою лепту внесуть і свята, в які вам не відправлять вантаж, а дата очікуваного прибуття вантажу може пересунутися на місяць. Поспішайте скористатися можливістю оптової доставки прямо зараз. Для цього необхідно звернутися до відповідного менеджером компанії Topcargo.

Як вибрати вид оптової доставки з Китаю?

Існує кілька способів доставки вантажу з Піднебесної: авіадоставка, контейнерна і збірна доставка. Вибір слід зробити, грунтуючись на власному бюджеті та наявності часу. Якщо товар потрібен терміново, краще доплатити, але замовити авіадоставку. Якщо у вас оптовий замовлення з невеликими габаритами, зупиніть свій вибір на збірних вантажах. А якщо короткий термін доставки не є головним критерієм, вибирайте контейнерну доставку.

Щоб заощадити час і сили, зверніться за організацією доставки оптової партії в компанію Topcargo. Наш досвід дозволить уникнути затримок, проблем на митниці, а страхування вантажу захистить ваші інвестиції. Можливість відстежити вантаж на сайті, дозволить вам знати про місцезнаходження партії. Щоб зв’язатися з менеджером компанії і обговорити умови доставки, зателефонуйте за номером, вказаним у верхній частині сайту, або замовте зворотний дзвінок.

З Topcargo ваша оптова доставка товару з Китаю прибуде вчасно і по розумній тарифу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01