X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Доставка з Китаю в Одесу

Карго з Китаю в Одесу – мабуть, самий основний маршрут морських перевезень в нашій країні. Саме це можна назвати причиною високого попиту на продукцію, яка випускається в Піднебесній. Сьогодні ця послуга є затребуваною в нашій країні. Все більше людей в Україні потребують доставки вантажу з КНР.

Своєрідна “пам’ятка” Одеси – ринок “7 кілометр”. Саме тут закуповують товари для перепродажу на всій території України, цим і пояснюється величезний потік товарів з Піднебесної. Все більше людей з нашої країни в Китаї замовляють меблі, електроніку, смартфони і багато інших товарів.

Які способи доставки вантажу з Китаю в Одесу?

Одним з найбільш популярних маршрутів, який сьогодні використовується для морських контейнерних перевезень в Україні – з КНР в Одесу. У цьому місті знаходиться найбільший порт, де працюють справжні професіонали своєї справи. Досвідчені фахівці фірми TOPCARGO, які займаються організацією таких перевезень, користуються тільки найкращими схемами маршрутів. Якщо є раптом потреба, вони в силах сформувати певний план, спеціально на замовлення. Завдяки використанню відточених маршрутів, морські перевезення з Китаю проводяться дуже швидко і вигідно.

Карго морем в середньому триває близько 1 місяця. Після оформлення всієї документації в КНР, вантаж спочатку поміщають в спеціальні контейнери, які опечатують і тільки потім вже відправляють в пристань.

Після розвантаження, весь вміст їх потрапляє на спеціальний консолідований склад, де його потім сортують. Частина потім відправляють далі, в інші міста, а все інше розвезуть по заданих замовниками точкам. Якщо ви потребуєте в доставці вантажів з Піднебесної в Одесу, тоді за допомогою вам варто звернутися в нашу компанію.

Доставка з Китаю: ціна має значення

У компанії TOPCARGO – ідеальні умови співпраці для клієнтів, яким потрібна швидка і недорога доставка з Китаю: вартість наших послуг є найбільш доступною, а вигідні знижки та спеціальні пропозиції на комплексне обслуговування дозволяють значно зменшити накладні витрати, які пов’язані з імпортом вантажів з КНР. У нас діє гнучка система знижок, що дозволяє зацікавити нових клієнтів, орієнтованих на разові поставки, і віддячити постійних замовників, що регулярно користуються послугами доставки товарів з Піднебесної.

Наші переваги:

 • наша робота має багаторічну історію успіху і давно заслужила довіру постійних клієнтів;
 • у нас завжди фіксована ціна доставки;
 • ми ніколи не вдаємося до послуг посередників.
 • ми здійснюємо контроль комплектації і навантаження, відстеження на всіх етапах доставки вантажу;
 • ми гарантуємо збереження вантажу.
 • ми сформували особливий підхід у вирішенні питань логістики;
 • ми пропонуємо різний доступний спосіб перевезення;
 • ми завжди забезпечуємо швидку доставку з Китаю в Одесу.
 • Вартість наших послуг є найбільш доступною на ринку логістики.

Довірте свої турботи нашої компанії!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01