language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Доставка з Китаю в Україну

  Ми пропонуємо 3 способу доставки з Китаю в Україну. Щоб визначитися, який саме потрібен вам, зверніть увагу на переваги кожного. Вибір оптимального способу перевезення залежить від типу вантажу, який слід доставити, а також від необхідних термінів доставки.

  Найбільш швидкий варіант доставки вантажів з КНР – це авіаперевезення. Це найбезпечніший і оперативний спосіб транспортування, але коштує він дорожче, ніж перевезення іншими видами транспорту.

  Перевезення вантажів морем – найбільш економічний варіант. Контейнерні перевезення дозволяють заощадити, не втративши на якості доставки. Ціна на доставку вантажів морем з Китаю буде залежати від габаритів і ваги товару. Даним способом можна перевозити не тільки великі партії вантажів, а й дрібні пробні партії, використовуючи послугу «збірний вантаж». Морські контейнерні вантажоперевезення безпечні, так як опломбування контейнерів значно мінімізує ризик розкрадань вантажу. Так само перевезення в контейнерах знижує ризик пошкодження товарів при навантажувальних і розвантажувальних роботах. Єдиний недолік цього типу перевезень – це залежність від погодних умов.

  Доставку малих вантажів з Китаю краще здійснювати за допомогою послуги «Збірний вантаж». Компанія Top Cargo спеціалізується на доставці невеликих партій товару за допомогою даної послуги, тому ви можете на нас покластися.

  Перевезення збірних вантажів – це доставка невеликих партій товарів різних одержувачів одним контейнером. Це економічно вигідний варіант доставки, так як кожен учасник перевезення платить тільки за свій обсяг товару. Послуга збірних вантажів незамінна для тих, хто тільки почав свою співпрацю з китайськими підприємцями, а також для тих, хто замовляє товар відразу у декількох постачальників.

  Щоб вибрати найбільш оптимальний варіант перевезення вантажів з Китаю краще звернутися до фахівців компанії Топкарго. Співробітники визначать найвигідніший і безпечний спосіб перевезення для вашого типу вантажу.

  Авіадоставка товарів з Китаю

  Кому підійде: Для тих, кому потрібно доставити вантаж в стислі терміни. Можливість відстежити місцезнаходження товару є на всіх етапах транспортування.

  Терміни: Здійснюється протягом 14-16 днів. При цьому можлива доставка вантажу з Китаю “прямо до вашої двері”, за вказаною адресою. Також можливий самовивіз з наших складів в м.Київ та Одеса.

  Тариф – від 6 $ / кг. У вартість входять інформаційна підтримка на всіх етапах доставки, митне оформлення і страхування вантажу. Вартість залежить від маршруту, ваги, габаритів товару та інших чинників.

  Мінімальний обсяг партії – 5 кг. При цьому слід враховувати норми міжнародних перевезень і приділяти увагу обсягами вантажу.

  Детальніше в розділі Авіадоставка товарів з Китаю.

  Контейнерні перевезення з Китаю в Україну

  Для кого: Вигідний спосіб доставки вантажів для тих, кому потрібно перевезти габаритний товар. У цьому випадку компанія Topcargo також надає можливість відстежити місцезнаходження вашого контейнера.

  Терміни: Доставка з Китаю в Одесу триває від 45 днів і залежить від погодних умов. На території України можлива доставка до Ваших дверей або самовивезення зі складів компанії.

  Вартість: Ціна доставки контейнера з Китаю в Україну залежить від декількох факторів:

  1. Розмір контейнера. Згідно з Міжнародними нормами доставки існує кілька стандартних розмірів контейнерів (20 ‘, 40’, 40 ‘High Cube і 45’ High Cube).
  2. Вага. Тариф доставки контейнера з Китаю також залежить від ваги. Тому, якщо вам потрібно доставити об’ємний, але не важкий вантаж, цей спосіб доставки буде найбільш підходящим.
  3. Відстань вантажу. Початкова і кінцева точка доставки Китай-Україна також впливає на вартість. Чим ближче ці пункти до портів, тим дешевше обійдеться транспортування. Ми можемо доставити ваш вантаж в порти Одеси та Чорноморська (колишній Іллічівськ), потім зв’яжемося з вами для уточнення адреси доставки в Україну або узгодження часу самовивозу.

  Щоб розрахувати більш точну ціну доставки з Китаю в Україну, зверніться до фахівця компанії Topcargo. Ми врахуємо особливості вашого вантажу і підкажемо, який спосіб вантажоперевезень буде оптимальним в конкретно вашому випадку.

  Мінімальнийобсяг:обмежений розмірами меншого контейнера.

  Детальніше в розділі Контейнерний доставка з Китаю в Україну(FCL).

  Доставка збірних вантажів з Китаю

  В якому випадку: Коли необхідно доставити невелику партію товарів з Китаю в Київ або інше місто України, а економія важливіше ніж терміновість. Також цей спосіб слід вибирати тим, хто замовляє китайський товар у різних виробників.

  Вартість доставки розподіляється на всіх замовників пропорційно вазі і об’єму, який зайняв вантаж.

  Термін: від 45 днів.

  Мінімальний обсяг вантажу – 1 м. Куб.

  Тариф:як і у випадку з попередніми видами доставки, залежить від габаритів вантажу і локації. В середньому – від $ 550 за куб з послугою відвантаження на вказаний вами об’єкт. Можливо відстеження вантажу на всьому шляху проходження.

  Щоб в процесі доставки Китай-Україна вантаж не постраждав від впливу ряду можливих негативних факторів, ми пропонуємо страхування і захисну упаковку.

  Детальніше в розділі Доставка збірних вантажів з Китаю в Україну(LCL).

  Додаткові послуги для успішної доставки з Китаю

  Крім різних способів доставки в Україну з Китаю компанія Topcargo може допомогти вам з вирішенням ряду організаційних проблем. Наші співробітники, які знаходяться в Китаї, зможуть перевірити фірму, з якою ви збираєтеся співпрацювати, викупити ваш товар з китайських інтернет-майданчиків (а заодно і відправити вам фотозвіт про його якість), або знайти виробника, відповідного вашим вимогам. Детальніше про користь додаткових послуг:

  Консолідація вантажів

  Ми допоможемо зібрати ваше замовлення в одну коробку і організувати доставку в Україну з Китаю одним контейнером.

  Зберігання в Китаї

  До потрібного рейсу ваш вантаж буде в повній цілості на нашому складі. Ця послуга безкоштовна протягом перших 6 днів. Після доставки з Китаю товар може залишатися потрібне вам час на наших складах в Україні.

  Спілкування з постачальниками

  Оскільки співробітники компанії вільно володіють китайською мовою, знають про підводні камені бізнесу з Китаєм і розуміють культуру країни, з нашою допомогою ви зможете домовитися про вигідніші умови співпраці.

  Перевірка виробника і товару

  Якщо у вас виникнуть сумніви в надійності китайських партнерів, ми перевіримо їх документи, дізнаємося про виробничі потужності, умов виробництва і кількості співробітників. Також, ми можемо перевірити відповідність товару заявленому опису. Так, доставка з Китаю в Україну вас не розчарує.

  Детальніше в розділі Додатковіпослуги.

  Найбільш поширені такі види послуг:

  • Консолідація вантажів (угруповання вантажів кількох відправників і доставка їх одним транспортом).
  • Упакування та перепакування вантажів (обмотка плівкою товару і посилення вже наявної упаковки).
  • Зберігання вантажів (безкоштовне зберігання товарів на власних складах в Китаї і Україні відповідно до вимог європейських стандартів).
  • Оформлення необхідних експортних документів (здійснюється на вимогу постачальника).
  • Спілкування з постачальниками (проведення попередніх переговорів, підписання контрактів, з’ясування ходу виконання замовлень і інші організаційні та логістичні питання).
  • Надання фотозвіту з Китайського складу (при появі спірних питань).
  • Перевірка виробників (у разі сумнівів щодо надійності виробника).
  • Перевірка вантажів (ідентифікація відмітних властивостей і виявлення відповідності кількості товару згідно з існуючою опису вантажу).
  • Викуп товару з Інтернет майданчиків КНР (викуп товару, його візуальна перевірка, упаковка і подальша доставка в Україну).

  Звернувшись в компанію Топкарго, яка є успішним учасником на ринку міжнародних перевезень, ви можете бути впевнені в тому, що ваш вантаж прибуде в місце призначення в зазначений термін і в повній цілості!

  Багатьох підприємців приваблює співробітництво з китайськими компаніями. Адже їх товар не тільки відрізняється вигідною вартістю, але також високою якістю. При цьому виробники пропонують широкий асортимент електронних пристроїв, аксесуарів, одягу, косметики і біодобавок будь-яких брендів. Однак, перевезення вантажів часто вимагає тривалих термінів, а багато компаній-посередники не несуть ніякої відповідальності у випадку розкриття чи пошкодження товару. Але не варто впадати у відчай і відмовляти собі в розвитку особової справи. Адже співробітники Topcargo професійно займаються наданням послуг у сфері логістики.

  Звернувшись до нас, ви не зіткнетеся з низкою незручностей і труднощів при доставці вантажів, адже весь персонал нашої фірми має досвід роботи в Китаї. Тому ми можемо гарантувати виконання роботи в строк, а також високу якість наших послуг, включаючи індивідуальний підхід до кожного замовника. Крім того, Topcargo надає не тільки стандартну перевезення, але і ряд інших пропозицій, які зможуть допомогти вам знайти особистого постачальника, а також розширити свій бізнес за короткий термін.

  Плюси співпраці саме з нами – компанією Topcargo

  • Компанія має ряд незаперечних переваг, завдяки яким ми вигідно відрізняємося від інших логістичних фірм:
  • Доставка вантажу здійснюється авіа та залізничних транспортом, що дозволяє істотно скоротити терміни очікування.
  • Також можливе пересилання вашої покупки морем, а надійні контейнери захищають вміст від ушкоджень і розтинів.
  • Кур’єрська дозволяє передавати перепакувати товар, а також відобразити всі стадії транспортування на фото, з метою доведення цілісності покупки.
  • Крім доставки в Україну, Topcargo зможе здійснити транспортування замовлення в інші країни Європи авіа та морським транспортом.
  • Після підписання договору про співпрацю, ваше замовлення буде курирувати особистий представник.
  • Розрахувати, скільки буде коштувати пересилка можна, скориставшись віртуальної формою на сайті, після чого вам поступить дзвінок від спеціаліста
  • з перевезення вантажів з Китаю в Україну може супроводжуватися оформленням всіх необхідних сертифікатів, а також митних документів співробітниками нашої компанії.
  • Вам не доведеться нудитися в черзі для отримання замовлення, адже товар може бути доставлений на будь-яку адресу нашими кур’єрами.
  • У разі виникнення питань, вам з радістю допоможуть співробітники Topcargo в телефонному режимі, або в електронному чаті.

  Якщо ви зацікавлені в розширенні асортименту товарів і послуг власного справи, компанія організовує поїздку в Китай з повним супроводом на всіх етапах, пошуком найкращих оптових дистриб’юторів і допоможе укласти договори для співпраці. Ви зможете відвідати унікальні ярмарки і виставки пропонованої продукції, провести ділові зустрічі, а також оцінити можливості ринку. Під час поїздки Topcargo надає персонального помічника, який виступить в якості асистента, гіда, перекладача, а також призначить відвідування всіх необхідних заходів. При цьому ціни на послуги відповідають високій якості і є доступними.

  Чому клієнти нам довіряють?

  1. Перш за все, за якість.

  Більше 30-ти професіоналів піклуються про те, щоб ваші перевезення відбувалися на найвищому рівні, починаючи упаковкою і навантаженням товарів, завершуючи безпосередньою, максимально швидкою доставкою клієнту. Високий професіоналізм і індивідуальний підхід до кожного клієнта гарантує дотримання всіх важливих моментів доставки, зокрема обліку того на який контейнер або борт потрапляє ваш вантаж.

  2. Низька вартість доставки

  Важливо здійснювати перевезення не тільки надійно, але і економічно, що, на жаль, рідко можуть надати різні рядові компанії доставки товарів з-за кордону.

  Варто відзначити, що компанія Topcargo економить ваші гроші на перевезеннях, щодня працює над тим, щоб мінімізувати ваші витрати і пропонує авіа доставку – від 6 у.о. за кг, збірні вантажі – від 350 у.е за м.куб, залізничну доставку вантажів – від 450 у.о. за м.куб, контейнерні перевезення – від 250 у.о. за м.куб, авто доставку – від 350 у.о. за м.куб, а також швидкий пошук постачальника в Китаї – від 99 у.о.

  Зверніть увагу, що обумовлена ціна доставки залишається незмінною з моменту відправки товару від постачальника до моменту доставки вантажу в Україну.

  3. Висока швидкість доставки

  Компанія Topcargo важливу увагу приділяє швидкості перевезень, чітко називає терміни доставки і відповідально їх виконує. Адже Topcargo не є посередником і не перенаправляє ваші товари на склади інших компаній. Таким чином ваш вантаж відправляють безпосередньо, а це найшвидший спосіб доставки.

  4. Гарантована безпека вантажів

  На сьогоднішній день безліч форумів в інтернеті горять негативними відгуками про недобросовісних компаніях, які допускають втрату або заміну вантажу, неякісну упаковку і навантаження товарів.

  З цього, компанія Topcargo піклується про надійний транспортуванні вантажів і гарантує юридичну безпеку для кожного клієнта. Ми несемо фінансову відповідальність за доставку вашого товару в абсолютній цілісності. Для особливо цінних і крихких предметів пропонуємо спеціально створену каркасну упаковку, яка більш ретельно захистить ваш вантаж від пошкоджень.

  Важливим є те, що компанія має власні склади в Гуанчжоу (Китай). А також доставляє вантаж в чітко зазначені терміни, завдяки прямому перевізнику. Кожен співробітник компанії довгий час жив і працював у Китаї, пройшов стажування та професійну підготовку на тренінгах, має досвід роботи з постачальниками.

  Вагомим доказом успіху Topcargo є 5 років роботи в сфері перевезень, за які ми встигли виконати 15000 замовлень, а це 800 тис. Кг перевезення вантажу.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01