X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Доставка з Сербії в Україну малогабаритних і великогабаритних вантажів

Topcargo швидко і з умовою безпеки навіть найбільш складних, крихких вантажів, доставити їх з Сербії. Земля транспорт найбільш часто рекомендується, але й інші варіанти, такі як контейнерні перевезення або повітря (швидко, але набагато дорожче) можна розглядати. Менеджери компанії допоможуть зробити вибір індивідуально. Зв’яжіться з ними за порадою, і ви завжди будете отримувати кваліфіковану і швидку рішення на ваше запитання.

Документи на митну доставку з Сербії

Незважаючи на спрощення перетину кордону після запровадження безвізового режиму з ЄС, питання належного оформлення документів і митного контролю все ще важко. Декларація товарів обов’язкова в більшості випадків. Всі бюрократичні суєти Topcargo готова взяти на себе. Адвокати компанії гарантовано допоможуть і відповідають на всі питання, пов’язані з декларацією. Ви будете отримувати вантаж з усіма необхідними документами на нього. Весь процес оформлення документів і проходження вантажу через кордон зазвичай займає не більше 2-ти днів.

Це оперативне рішення всіх питань дозволяє логістичну компанію Topcargo конкурувати на ринку і постачати найкращі товари з Сербії та інших країн ЄС. Скористайтеся цією можливістю-у вас буде реальна можливість покращити свій бізнес і розширити асортимент.

Переваги судноплавних товарів з Сербії по Topcargo

Компанія готова запропонувати як нові, так і постійні замовники вигідні умови співробітництва:

 • Вибрати найшвидший і найбільш економічно ефективний спосіб доставити.
 • Дбайливе ставлення до вантажу.
 • Рішення бюрократичних і організаційних питань відбувається без вашої участі.
 • Всі види товарів доставляються в Україну з Сербії: продукти харчування, будівельні матеріали, електроніка.

Співробітники компанії зроблять все, щоб виконувати необхідний температурний режим і надійне прикріплення вантажу, належну упаковку. Компанія надає всі логістичні послуги за сучасними стандартами. Це секрет успіху Topcargo. На ринку логістичних послуг сьогодні цей оператор досяг такого успіху лише завдяки комплексному вирішенню проблем клієнтів. Компанія пропонує привабливі умови доставки товарів з Сербії в Україну за приємними цінами. Керівники компанії будуть відповідати на будь-які питання і розрахувати вартість відразу і повністю. Немає прихованих платежів.

Потрібні якісні товари з Сербії? Без проблем. У багатьох галузях, країна досягла значних успіхів в останні роки. Звернутися до надійного перевізника-і Ваша співпраця з сербськими партнерами буде максимально продуктивною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01