X

Залишіть ваш відгук

Ваша оцінка

Цена
Качество
Сроки
language-switcher

 • Русский
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Дванадцять цікавих фактів про китайську мову: частина 1

  china-language«Я тобі що , по-китайськи говорю?» – Запитуємо ми, коли співрозмовник нас не зовсім розуміє, маючи на увазі складність китайської мови. Незважаючи на те, що слов’янському вуху ця мова здається важкою, а численні ієрогліфи взагалі здатні ввести непідготовлену людину в ступор, вона є найпоширенішою мовою у світі.

  На земній кулі по-китайськи говорять півтора мільярда людей. А враховуючи те, як стрімко розвивається китайська економіка і як швидко товар із КНР завойовує світові ринки, не зважати на культуру та мову цієї країни не можна. Якщо ви займаєтеся реалізацією товару з Піднебесної та замовляєте доставку з Китаю до Києва та інші міста України, китайська мова буде вам корисною. Ми підготували для вас добірку цікавих фактів про китайську мову

  Факт перший: найпоширеніша мова

  Найбільш китайськомовних людей проживають у Піднебесній, Сінгапурі та Тайвані. Крім того, китайські громади можна знайти на будь-якому континенті у більшості країн світу. Особливо багато громад зареєстровано у країнах Північної Америки, Азії, а також Австралії. А ось до Африки та Східної Європи китайські громади поки що не дісталися. Натомість в Україні та Росії китайця на вулиці можна зустріти дедалі частіше. Населення КНР, що росте, поширюється по всьому світу, а разом з ним і мова.

  Факт другий: стародавність китайської мови

  Перші зразки китайської писемності, знайдені археологами, відносяться до XIV століття до н.е. Ці написи виявилися на своєрідних ворожих кістках (кістках тварин).

  Факт третій: офіційна мова Китаю називається «путунхуа»

  У його основі лежать норми діалекту, на якому спілкуються жителі Пекіна. У Європі путунхуа називається «стандартною мандаринською» мовою. Путунхуа має статус офіційної мови в Піднебесній, на ній публікуються державні видання.

  У Тайвані розмовляють мовою Гоюй (теж різновид китайського діалекту), а населення Сінгапуру використовує мову Хуаюй. Втім, усі ці діалекти схожі між собою, і населення цих країн чудово розуміє одне одного.

  На якому діалекті говорити – не має значення для доставки Китай-Україна. Головне, щоб було дотримано правил етики у спілкуванні з китайцями. А вже в цьому фахівці TopCargo знаються напевно.

  Факт четвертий: 10 діалектів китайської мови

  Якщо ви збираєтеся вивчати китайську мову, краще починайте зі стандартної державної («путунхуа»). Бо китайська мова налічує десять (а то й усі дванадцять) діалектних груп. І хоча вони схожі фонетика, лексика і граматика, іноді людина з однієї китайської провінції може зрозуміти іншого. Для ділових переговорів (наприклад, під час укладання договору з китайським партнером про доставку з Китаю), використовується вищезгаданий «standart mandarin», він же путунхуа.

  Факт п’ятий: ієрогліфи, від яких рябить в очах

  Ієрогліфи – ще одна видатна ознака китайської мови. Якщо ви збираєтеся вивчити його, будьте готові до того, що доведеться запам’ятати від восьми до десяти тисяч ієрогліфів, щоб читати практично будь-які тексти. Щоб вільно володіти китайською у повсякденному житті, знадобиться вивчити 500-1000 «літер». А всього в китайській мові (не зомлійте) – близько ста тисяч ієрогліфів. Щоправда, більшість із них уже вийшли із сучасного побуту.

  Якщо ви не хочете вчити китайську, але бажаєте налагодити якісну доставку з Китаю до Києва, звертайтесь до послуг TopCargo. Наші співробітники бездоганно володіють китайською мовою, що позбавить вас багатьох турбот і зробить доставку ще більш ефективною. Більше про наші послуги читайте у розділі «послуги».

  Інші факти про китайську мову – в наступній статті.

   

   

   

  Comments are closed.

  Заказать доставку

  Авиа доставка Авіа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

  Обращайтесь к нам

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01