language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Дванадцять цікавих фактів про китайську мову: частина 1

  china-language«Я тобі що , по-китайськи говорю?» – Запитуємо ми, коли співрозмовник нас не зовсім розуміє, маючи на увазі складність китайської мови. Незважаючи на те, що слов’янському вуху ця мова здається важкою, а численні ієрогліфи взагалі здатні ввести непідготовлену людину в ступор, вона є найпоширенішою мовою у світі.

  На земній кулі по-китайськи говорять півтора мільярда людей. А враховуючи те, як стрімко розвивається китайська економіка і як швидко товар із КНР завойовує світові ринки, не зважати на культуру та мову цієї країни не можна. Якщо ви займаєтеся реалізацією товару з Піднебесної та замовляєте доставку з Китаю до Києва та інші міста України, китайська мова буде вам корисною. Ми підготували для вас добірку цікавих фактів про китайську мову

  Факт перший: найпоширеніша мова

  Найбільш китайськомовних людей проживають у Піднебесній, Сінгапурі та Тайвані. Крім того, китайські громади можна знайти на будь-якому континенті у більшості країн світу. Особливо багато громад зареєстровано у країнах Північної Америки, Азії, а також Австралії. А ось до Африки та Східної Європи китайські громади поки що не дісталися. Натомість в Україні та Росії китайця на вулиці можна зустріти дедалі частіше. Населення КНР, що росте, поширюється по всьому світу, а разом з ним і мова.

  Факт другий: стародавність китайської мови

  Перші зразки китайської писемності, знайдені археологами, відносяться до XIV століття до н.е. Ці написи виявилися на своєрідних ворожих кістках (кістках тварин).

  Факт третій: офіційна мова Китаю називається «путунхуа»

  У його основі лежать норми діалекту, на якому спілкуються жителі Пекіна. У Європі путунхуа називається «стандартною мандаринською» мовою. Путунхуа має статус офіційної мови в Піднебесній, на ній публікуються державні видання.

  У Тайвані розмовляють мовою Гоюй (теж різновид китайського діалекту), а населення Сінгапуру використовує мову Хуаюй. Втім, усі ці діалекти схожі між собою, і населення цих країн чудово розуміє одне одного.

  На якому діалекті говорити – не має значення для доставки Китай-Україна. Головне, щоб було дотримано правил етики у спілкуванні з китайцями. А вже в цьому фахівці TopCargo знаються напевно.

  Факт четвертий: 10 діалектів китайської мови

  Якщо ви збираєтеся вивчати китайську мову, краще починайте зі стандартної державної («путунхуа»). Бо китайська мова налічує десять (а то й усі дванадцять) діалектних груп. І хоча вони схожі фонетика, лексика і граматика, іноді людина з однієї китайської провінції може зрозуміти іншого. Для ділових переговорів (наприклад, під час укладання договору з китайським партнером про доставку з Китаю), використовується вищезгаданий «standart mandarin», він же путунхуа.

  Факт п’ятий: ієрогліфи, від яких рябить в очах

  Ієрогліфи – ще одна видатна ознака китайської мови. Якщо ви збираєтеся вивчити його, будьте готові до того, що доведеться запам’ятати від восьми до десяти тисяч ієрогліфів, щоб читати практично будь-які тексти. Щоб вільно володіти китайською у повсякденному житті, знадобиться вивчити 500-1000 «літер». А всього в китайській мові (не зомлійте) – близько ста тисяч ієрогліфів. Щоправда, більшість із них уже вийшли із сучасного побуту.

  Якщо ви не хочете вчити китайську, але бажаєте налагодити якісну доставку з Китаю до Києва, звертайтесь до послуг TopCargo. Наші співробітники бездоганно володіють китайською мовою, що позбавить вас багатьох турбот і зробить доставку ще більш ефективною. Більше про наші послуги читайте у розділі «послуги».

  Інші факти про китайську мову – в наступній статті.

   

   

   

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01