X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Електросамокати і електровелосипеди з Китаю

Протягом кількох років, здоровий спосіб життя і боротьба за навколишнє середовище активно просуваються в нашій країні. У європейських країнах довгий час багато людей переїхали з автомобілів на бензин на електричних автомобілях. Люди, які не можуть дозволити собі електричний автомобіль купити велосипеди. Але прогрес рухається вперед і вже звичайні велосипеди люди воліють електричних велосипедах і скутерів.

На китайському ринку ви можете знайти виробників, які пропонують якісну продукцію, вартість яких значно нижча, ніж виробники інших країн.

Електровелосипеди з Китаю

У Китаї багато виробників пропонують електричні велосипеди. При виборі такого гаджета, ви повинні розглянути кілька факторів. Перший з них є областю, де ви плануєте їхати (асфальт, позашляхових і т. д.) і відстань. Якщо ви працюєте на велосипеді на короткі відстані поїздки, ви будете мати достатню потужність до 350 Вт. І якщо ви плануєте використовувати його в метрополії і рухатися великі відстані, то вам краще звернути увагу на моделі з потужністю 500 Вт.

Досить поширена міська модель xiaomi Mi ziCycle електричний велосипед. Конструкція складається з алюмінію і має матовий колір.

Незважаючи на те, що педалі виготовлені з пластмаси, вони дуже довговічні. Пристрій прискорюється до 40 км/год і має ємність 250 Вт.

Такий спосіб перевезення не зашкодить тим, хто піклується про своє здоров’я та довкілля.

Електроскутери з Китаю

Електричні скутери стали ще одним популярним транспортом. Пристрій можна також купити в Китаї за більш доступними цінами, ніж в нашій країні. При виборі скутерів слід враховувати також його потужність, габарити, матеріал, з якого він зроблений і швидкість, до якої він здатний прискоритися.

Кращі електричні скутери моделі з Китаю. Тому що вони намагаються зробити такі кошти з підвищеним рівнем комфорту, тому що більшість людей відмовляються від автомобіля. Китайські моделі також приділяють велику увагу аксесуарах: стовбур, різні кошики і т. д.

Всі Електроскутери відрізняються компактністю і маневреністю. Вони можуть пройти навіть у найбільшому пробці.

Популярний електричний скутер в Китаї є пристрій від виробника FLJ. Він може похвалитися своїми високоякісними смаками, еластичною колодою і гумовими колесами, які м’яко переносять будь-який вибоя на асфальт. Скутер важить не більше 7 кг і має спеціальну сумку, в якій ви можете транспортувати його в транспорті.

Іншим виробником, що ринки якість продукції є Xiaomi. Їх серії МІЦЗЯ скутери поєднують в собі міцність і легкість. Він може прискорити до 30 км/год, навіть якщо заряд батареї менше 20%

Доставка

Для того, щоб ваш електричний велосипед в руки в цілісності та безпеки, ви можете скористатися послугами Topcargo, яка займається всіма видами транспорту (повітря, Y/D, Auto).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01