language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Їдемо до Китаю. Звичаї та звички народу Піднебесної. Частина 4

  traveling-china

  Не тільки авіакарго з Китаю приваблює наших співвітчизників до Піднебесної. Перед очима туриста, який потрапив до КНР, відкривається багато всього цікавого: чудові пляжі, загадкові палаци з багатим історичним минулим, незвичайна їжа та багато іншого. Як ми вже говорили раніше, наші фахівці часто подорожують до Піднебесної, щоб зробити вашу авіадоставку з Китаю ще ефективнішою. У сьогоднішній статті ми продовжимо ділитися особистим досвідом та знаннями про цю країну.

  «Чому китаєць на мене репетує і так дивиться?»

  Таке питання може виникнути в українця чи європейця, непідготовленого до місцевих звичаїв. Китаєць кричить не на вас – подібно до італійців, вони так розмовляє в принципі. У громадських місцях жителі КНР теж не шепочуться. А ще у Піднебесній уважно розглядати людей – звичайна справа. Так що якщо ви раптом зловите на собі пильний погляд незнайомого китайця – немає причин насторожуватися. Це нормально.

  Офіціанти не розуміють чайових, а таксисти – англійської

  Якщо потрапивши до столиці Китаю, ви захочете взяти таксі – краще візьміть із собою заздалегідь складений словник, карту місця куди ви хочете потрапити, або диктофон, на який буде записана адреса. За весь час нашого перебування в Китаї з питань авіадоставки Китай Україна ми не зустріли жодного англомовного таксиста. І ще один милий і кумедний факт: у країні чаю не розуміють чайових. В одному із закладів Пекіна, куди ми зайшли перекусити, за нами слідом вибігла офіціантка та спробувала повернути «зайві гроші».

  А ось у Шанхаї від чайових не відмовляться. У ресторані вам швидше за все запропонують якусь страву «від шефа», але не через його смакові якості, а тому що вони дорожчі, а ресторану потрібно більше коштів. У тому ж Шанхаї цікаво ще й те, що кавалери носять сумочки за своїми дамами (у Європі таке зустрінеш рідко).

  Китайці бояться епідемії і ігноруватимуть вас з поваги

  Хвороби, в тому числі і застудні, в Китаї викликають справжню паніку. Цей народ пережив багато епідемій, тож до питань здоров’я ставиться насторожено. Ось, наприклад, у місті Гонконг вас суворо засудять, якщо ви почнете чхати чи кашляти, а на вас не буде спеціальної марлевої маски. Люди можуть відвернутися або зовсім піти, навіть якщо ви обговорюєте якийсь бізнес-план або навіть доставку вантажів авіа з Китаю. І це також нормально. Застудилися? Просто надягніть маску і не соромтеся з’явитися в ній на ділову зустріч. Так у вас більше шансів, що вона пройде добре.

  Ще одна дивина китайського менталітету – це прояв мінімальної уваги як знак поваги. Китаєць може не привітатись у відповідь на ваше привітання. Але якщо йдеться про сервіс – медичний, харчовий або купівля товарів у магазині – китайці будуть з вами ввічливі і ввічливі, а обслужать швидко, тому що до своїх обов’язків вони ставляться дуже серйозно.

  От, мабуть, наш новинний блок про культуру і традиції Китаю добіг кінця. Якщо зібралися до Піднебесної – ми бажаємо вам вдалої подорожі та чудового настрою. А якщо просто хочете замовити авіадоставку Китай – ми до ваших послуг. Перейдіть до розділу «доставка авіа з Китаю» та почитайте про запропоновані вам умови.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01