X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Еко-тренди в морських перевезеннях вантажів

Розмови про екологічну катастрофу не народжуються на порожньому місці. Вчені всього світу вже давно б’ють на сполох. Тому різні сфери діяльності намагаються переймати еко-тренд. Індустрія перевезень вантажів морським способом тому не виключення. Однак, провідним компаніям складно задовольняти відразу дві потреби: задовольняти підвищений попит клієнтів на різні товари в найкоротші терміни і в той же час робити це з найменшою шкодою для навколишнього середовища.

Способи скорочення негативного впливу на екологію морських перевезень

Оптимізація морського рейсу

На сьогоднішній день існує безліч методик, за допомогою яких компанії прогнозують погоду і морські умови. Це робить рейси не тільки безпечними, а й більш екологічними. Адже від погодних умов залежить продуктивність судна, на якому здійснюється перевезення вантажу. Тобто, вибираючи більш легкий маршрут, судно витрачає меншу кількість палива.

Зниження швидкості судна або повільне пропарювання

Дана техніка судоплаванье допомагає значно знизити витрату палива, що використовується. Багато світових компаній почали використання повільного пропарювання не через екологічності методу, а через те, що він значно скорочує їхні витрати. Вже до початку 2011 року всі існуючі компанії перейняли цю практику. На сьогоднішній день повільне пропарювання є найефективнішим методом скорочення викидів вуглецю.

Використання нових видів палива

Кількість викиду різних газів можна скоротити також за допомогою використання нового палива, яке містить в своєму складі меншу кількість домішок (сірка, зола). Таке паливо називається низьковуглецевої. Його використання менш токсично як для людини, так і для навколишнього середовища.

Створення високоефективних корпусів суден

Викиди газів можна також знизити шляхом розробки і створення більш обтічних корпусів суден. Так як ефективність судна безпосередньо залежить від форми його корпусу, конструкція якого може як збільшити витрату палива, так і зменшити його.

У сучасних суден зменшується тертя завдяки повітряній подушці, яка утворюється під корпусом. Отже, тяга збільшується, витрата палива зменшується.

Підвищення тяги вантажних судів

Як вже було згадано вище, чим вище тяга судна, тим менша кількість палива йому необхідно. Деякі всесвітньо відомі компанії займаються активною розробкою нових двигунів. Hyundai є лідером серед них. Компанії, що надають суднові вантажоперевезення використовують новинки, так як це вигідно для їх бюджету.

Оптимізоване управління портами

“Зелені” тенденції торкнулися і роботи портів. Оптимізуючи управління ними, а також удосконаливши робочі процедури, можна значно збільшити швидкість обробки судна, що позитивним чином відіб’ється на навколишньому середовищі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01