X

Залишіть ваш відгук

Ваша оцінка

Цена
Качество
Сроки
language-switcher

 • Русский
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Економія на Аліекспресс

  Аліекспресс відомий доступністю і різноманітністю. Покупці з усього світу закуповуються незвичайними і корисними товарами. Людині властиво шукати найбільш вигідні пропозиції, щоб заощадити кошти. Аліекспресс частково підтримує такі прагнення людей. Тому виникло багато способів заощадити на покупках.

  Кешбек сервіси

  Навряд чи знайдеться сучасний покупець, який перший раз чує про таких сервісах. Все одно проведемо лікнеп.

  Кешбек – це сервіс, який повертає частину грошей з покупок в інтернеті.

  Кому це вигідно? Покажемо на прикладі. Ви вибрали планшет на Аліекспрессе, який стоїть 20,000 Р.И купили його через Кешбек з умовою 7% знижки. Магазин, який продав товар, стягує 10% комісії. Так виходить, що Кешбек сервіс отримує 3% з покупки, а покупець – обумовлені 7%.

  Принцип роботи максимально простий. В інтернеті є багато популярних сайтів, які пропонують свої послуги. Перед тим, як зв’язатися з ними, почитайте відгуки користувачів. Це допоможе вберегти себе і гаманець від неприємностей.

  Кешбек можна використовувати, до речі, не тільки на Аліекспрессе. Багато інших китайський магазинів успішно співпрацюють з сервісами, отримуючи взаємну вигоду.

  Знижки та акції

  На Аліекспрессе постійно проходять акції, а дорогий товар можна придбати із солідною знижкою. Товари можна відправляти повідомлення і регулярно моніторити знижки. Шукайте найбільш вигідні ціни. Тут не працює принцип «чим дорожче, тим краще». Ціна залежить від продавця або окремого магазину. Тому орієнтуйтеся на знижки, відгуки та спеціальні пропозиції.

  Купони

  Ця цікава концепція ще зовсім молода. Суть купоном в тому, що ви купуєте його за низькою ціною і отримуєте знижку на певний товар. Наприклад, купон на 10% знижки коштує 100 р., А ви купуєте товар за 3000 р. У підсумку виходить економія в 200 р., Що вже приємно. Є багато сервісів, які пропонують онлайн купони. Уважно дивіться на дату закінчення купонів, вони не вічні. Буде прикро придбати купон на знижку, але не використовувати його.

  Покупки на свята

  Якщо у нас на багато речей перед святами ціни переважно ростуть, то у китайців трохи по-іншому. Закуповувати на китайські свята, коли проходять масштабні знижки і розпродажі. Це допоможе відмінно заощадити на покупках на Аліекспресс. Також пам’ятаємо про Чорної п’ятниці. Іноді знижки доходять до 30%.

  Промокодом

  Сам Аліекспресс видає особливі промо-коди, які при замовленні дають відмінні знижки. Також купон код може встановлювати партнер онлайн-магазину. Наприклад, блогер користується товарами, які замовив на Аліекспресс, і розповідає про них в своєму блозі. Для його читачів або глядачів людина домовляється про промо-коді. Так глядачі або читачі отримують унікальний код і знижки.

  Фільтр товарів

  Тут мова піде не про знижки, а про фільтр того, що ви збираєтеся купувати. Перед оформленням замовлення запитайте себе:

  • Чи потрібне воно мені?
  • Якщо так, то де я зможу це використовувати?
  • Чи варто товар співвідношення ціни і якості?
  • Чим його можна замінити?

  Чи не вигадуйте натягнуті відповіді. Якщо чесно відповісти самому собі, то з часом це увійде в звичку, а ви будете грамотно ставитися до шопінгу. Дійсно, важко втриматися, коли на Аліекспрессе годинами гортаєш стрічку товарів за порівняно низькими цінами. Але важливо фільтрувати продукцію. Згодом ви помітите, як це допомагає зберігати гроші.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Заказать доставку

  Авиа доставка Авіа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

  Обращайтесь к нам

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01