X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Електросамокати з Китаю

Електричний вид транспорту вже давно популярний в Європі. У нашій же країні він тільки набирає свою популярність. Все більше людей купують електросамокати. Тож не дивно, адже з його допомогою можна швидко і без пробок дістатися до роботи. Багато хто купує їх не як засіб пересування, а для розваги.

Передові електросамокати випускають китайські виробники. Купити їх ви можете в будь-якому спеціалізованому магазині. Однак одну і ту ж модель в магазині нашої країни і в китайському інтернет-магазині ви знайдете за різну вартість. Єдина проблема, з якою вам доведеться зіткнутися – доставка електросамоката з Китаю. Topcargo – це компанія міжнародного перевезення вантажів, яка в найкоротші терміни доставить ваш товар.

Як вибрати електросамокат

Сучасний ринок представляє величезний вибір електросамокатів. Як серед всієї техніки вибрати якісний продукт? Для цього важливо враховувати наступні характеристики самоката:

 • ємність акумулятора,
 • вид і розмір коліс,
 • швидкість,
 • вага,
 • амортизація,
 • наявність підсвічування,
 • габарити.

Ємність акумулятора електросамоката

Електросамокати потребують періодичної підзарядки. Те, з якою частотою вам буде необхідно це робити, залежить від такого параметра, як ємність акумулятора. Сучасні моделі надають можливість безперервної їзди на самокаті від 10 до 200 км.

Вид і розмір коліс електросамоката

Всі електросамокати можна розділити по типу коліс:

 • литі,
 • пневматичні,
 • перфоровані.

У кожного з типів є свої переваги і недоліки. Наприклад, пневматичні колеса мають прекрасну амортизацію, але їх можна проколоти. Литі колеса більш довговічні, так як ви не зможете їх проколоти. Але і на дорозі самокат буде вести себе більш твердо (погана амортизація). Оптимальним варіантом є перфоровані колеса, які значно м’якше литих. А завдяки отворам їх неможливо проколоти.

На різні моделі самокатів встановлюються різні по діаметру колеса. Найбільш оптимальними вважаються колеса 9-10 дюймів. Вони мають відмінну прохідність на дорозі з тріщинами і вибоїнами, але і не обтяжують всю конструкцію.

Швидкість електросамоката

Якщо розглядати моделі для дорослих, то сміливо можна вибирати пристрій, який розганяється до 25-35 кілометрів на годину. Саме цей показник вважається найбільш оптимальним за енерговитратами.

Вага електросамоката

На ринку вам надані моделі, вага яких варіюється від 5 до 50 кг. Не варто купувати занадто важку конструкцію. Так як в будь-який момент він може розрядитися і вам доведеться на ньому їхати як на звичайному самокаті. А чим важче він буде, тим важче вам буде даватися поїздка.

Амортизація електросамоката

Від цього параметра залежить те, наскільки комфортно вам буде пересуватися по нерівній дорозі. Для того, щоб підібрати найбільш для себе зручне транспортне сполучення, потрібно на ньому проїхати.

Підсвічування в електросамокаті

Якщо ви плануєте їздити на самокаті в темний час доби, необхідно, щоб пристрій було обладнано підсвічуванням. Інакше вас можуть просто не помітити інші учасники дорожнього руху, що може призвести до дорожньо транспортної пригоди.

Габарити електросамоката

Щоб полегшити зберігання і транспортування самоката, постарайтеся підібрати для себе невеликий електросамокат. Дуже важливо і те, як він складається. Багато моделей самокатів обладнані сидіннями. Одні вважають, що це зайва деталь, а інші, що це дуже комфортно. Відштовхуватися потрібно лише від своїх уподобань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01