X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

EPN – надійний Кешбек сервіс

Cashback — це послуга, яка повертає кошти від загальної суми замовлення. Такі сервіси стали популярними кілька років тому, коли Аліекспрес почав користуватися Надзвичайною популярністю серед людей. Ми поговоримо про один з цих послуг cashback.

Особливості EPN

Послуга для AliExpress має деякі відмінні якості. Завдяки їм, система унікальна в середовищі cashback для економних покупок. Сайт є найпростішою реєстрацією, яку кожен може впоратися з. Ви також можете використовувати соціальні медіа для входу. У створеному особистому кабінеті є такі секції: список магазинів з cashback, Партнерська програма (запросити друзів і отримувати бонуси), відстеження посилок, відповіді на часті питання, профіль, порядок статистики та технічну підтримку. Команда працює швидко на сервісі cashback, постійно вдосконалюючи її.

EPN співпрацює з відомими магазинами, а відсоткова ставка вище за інші сервіси. Для AliExpress, cashback від до 90% можливий, як зазначено на офіційному сайті. на роботу сервісу краще віддруковані 5 років злагодженої роботи. Тепер користувачі можуть користуватися, працюючи з завданням групи, щоб допомогти з економним покупок.

Є цілий ряд корисних інструментів на сайті для авторизованих користувачів:

 1. збільшений cashback (пошук предметів для cashback до 90%);
 2. Динаміка вартості товару (допомагає відстежувати збільшення і зменшення ціни обраного товару);
 3. Знаходження правильного продукту (підходить для швидкого пошуку певної речі).

Деякі переваги EPN

Ряд сильних якостей допомогли службі стати популярними серед замовників.

 • Надійності. Це якість людей найбільше значення. Якщо послуга дійсно працює відповідно до нормального алгоритму і повертає кошти від покупок, багато хто Закриє очі на нудний інтерфейс і не зовсім зручне розташування гудзиків. Надійна послуга не відкладає виведення коштів, чесно передає зазначену суму.
 • Розширення браузера. Вбудований плагін активує cashback з просто натисніть. Не потрібно їхати на сайт, шукайте спеціальну посилання. Ця функція також захищає обліковий запис на веб-сайті служби cashback. Вам не потрібно шукати EPN сумісність з правом сайту. Розширення себе буде попереджати вас про можливість економії. Ви можете встановити додатки на Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari, Opera, Internet Explorer, і мобільних пристроїв.
 • Великі відсотки cashback. Чим вищий цей відсоток, тим більше грошей буде повернена покупцеві. Наприклад, людина купує чохол для смартфона на 500 с., з 5% cashback повернеться тільки 25 р. Але якщо ви збільшуєте відсоток до 10%, ви отримуєте 50 p. Отже, з оптовими замовленнями, ви можете повернути майже суму за кілька одиниць товару.
 • Можливість легкого виведення. Коли сума, отримана на рахунку, на сайті, потрібно швидко її видалити. Деякі послуги cashback дають змогу відкласти цей процес. EPN забезпечує оперативне зняття грошей. Це можна зробити різними способами: вивести на банківський квиток або електронний гаманець, поповненням мобільного рахунку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01