X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Факти про корейську косметиці, які потрібно знати кожній

Корейська косметика стрімко увірвалася в світову б’юті індустрію. Але що ми знаємо про неї, крім того, що вона якісна? Найцікавіші факти про корейську косметиці читайте тут)

Недостатньо вивчені інгредієнти часто зустрічаються в складі корейської косметики

Так, це дійсно правда. Але тільки маленькі маловідомі компанії дозволяють собі таке. Як і в будь-якій країні, в законодавстві Кореї є чимало лазівок, якими користуються ці компанії. У кращому випадку ці речовини не мають жодного ефекту на шкіру (ні позитивного, ні негативного). У гіршому – через них можуть розвиватися шкірні захворювання, що починаються з простою сухості і запалень.

Виробники корейської косметики люблять додавати муцин равлики в крему, умивалки, тонери та інші косметичні засоби. Однак, у 2012 році було доведено, що равликовий муцин сприяє розмноженню клітин. Висновок – як крем по усуненню рубців і шрамів він підходить відмінно. Але якщо користуватися ним кожен день – результат непередбачуваний.

Корейці адаптують свою косметику під європейців

Шкіра європейців і корейців відрізняється. У перших вона більш щільна. Чи не схильна до зморшок. Зате схильна до запалень, висипань і розширеним порам. Вченими були проведені дослідження, які показали різницю між нашою шкірою (2 фототип) і шкірою корейців (5 фототип). Навіть незначний вплив ультрафіолетових променів на шкіру європейця призводить до пошкодження ДНК і до вироблення вітаміну D. У азіатів при попаданні на шкіру такого ж кількості УФ-променів вітамін D синтезировался в рази менше.

Також варто враховувати і різницю в харчуванні. Азіати більше вживають їжі, що містить Омега-6 і Омега-3, антиоксидантів. Європейська шкіра володіє меншими захисними властивостями, так як у них сальні залози менш активні. Через різницю в щільності шкіри, концентрація різних активних речовин в уходовой косметиці теж повинна бути різною.

Корейська косметика має відбілюючий ефект

В корейську косметику часто додають компоненти, відбілюючі шкіру. Пов’язано це з тим, що шкіра азіатів схильна до пігментації через чутливість меланоцитів. Тому корейську косметику рекомендують людям, які борються з пігментними плямами або ластовинням. Однак, варто пам’ятати, що стаття в Інтернеті або рекомендація від кого-то в блозі – це не надійно. Уходовую косметику повинен підбирати фахівець. Особливо, якщо справа стосується пігментації.

Догляду кошти з Кореї забезпечують відмінне зволоження

Велика частина корейської косметики спрямована саме на зволоження. Це пов’язано з тим, що їх шкіра схильна до втрати вологи. Гіалуронову кислоту додають навіть в тональні креми. Тому якщо у вас шкіра не суха, не варто зловживати зволожуючими засобами, тим самим порушуючи природний синтез гіалуронової кислоти.

Не потрібно одночасно користуватися європейської та корейської косметикою

не потрібно комбінувати різну косметику. Намагайтеся користуватися однією лінією догляду. Наприклад, pH шкіри відновлюється за допомогою тоніка. Як правило, виробники враховують це, створюючи тоніки, умивалки, крему, підбираючи необхідну концентрацію різних інгредієнтів.

Корейська косметика володіє відмінними очисними властивостями

Вище було згадано про те, що шкіра жителів азіатських країн не схильна до зморшок, зате схильна до розширених порах. Тому очищення – це цілий ритуал для них. Кліматичні умови теж дають свій внесок в догляд за шкірою. Висока вологість і брудне повітря забивають пори.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01