language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Фіксований та плаваючий відсоток на кредити

  Кредит – це позичка, яка надається банком позичальнику під певні відсотки за користування грошима. Якщо говорити по суті, то банк займається продажем грошей. Він пропонує позичальникам гроші у вигляді кредитів, накидаючи зверху суму, щоб окупити витрати та отримати прибуток. Складність у тому, що кредити видаються надовго – на роки та десятиліття. За цей час вартість грошей (кількість товарів та послуг, що обмінюється на одиницю грошей) може істотно зрости, і банк може позбутися прибутку, який розраховував отримати від угоди. Саме для того, щоб не поринути у борги, слід детально вивчити деталі та розібратися у нюансах кредитування.

   Фіксований відсоток на кредит

  Кожен у житті стикався з поняттям «кредит», але не всі знають у чому різниця між фіксованим та плаваючим відсотком. Фіксований кредит має певні особливості.

  • Суть у тому, що протягом встановленого терміну кредитування розмір платежів не змінюється. Це вигідно для позичальників, оскільки банк жодним чином змінити відсоток не може. Ця процентна ставка дозволяє контролювати бюджет, тобто правильно розподіляти дохід.
  • Важливо те, що фіксований відсоток на кредит зменшує ризик утрат позичальника. Особливо це актуально в період нестабільної економічної ситуації в країні — кризи.

  Плаваючий відсоток на кредити

  Цей тип кредиту відрізняється від фіксованого. З назви можна здогадатися чим. Ми детальніше розкриємо це питання.

  • Розмір початкової ставки може змінюватись. Є ймовірність, що банк за певних обставин, які мають бути зазначені у кредитному договорі, в односторонньому порядку збільшить відсоток на кредит.
  • Такі ставки найчастіше застосовуються при покупці житла, оскільки такі кредити видаються на тривалий термін — 15-25 років.
  • Зазвичай банк встановлює межі кредиту. Дуже часто позичальники думають, що вдасться виплачувати за мінімальним відсотком, але це досить ризиковано. Щоб підвищення ставки не стало раптовістю, слід орієнтуватися на верхню межу.

  Що все-таки краще?

  Обидва види кредитних ставок мають свої плюси, так і мінуси.

  Перевага позики з фіксованою процентною ставкою полягає в тому, що покращення або погіршення ринкових умов не призведе до зміни ставки на кредит.

  Може здатися, що це дуже добре для позичальника, але розглянемо це спірне питання під іншим кутом: якщо знизяться індексні ставки, а кредитори знизять свої змінні ставки, то відсотки за кредитом не зміняться, а це могло б зіграти на руку.

  Головною перевагою плаваючої кредитної ставки є те, що є можливість заощадити за сприятливої ситуації на ринку. Також така ставка полегшує доступ до іпотеки. Але, з іншого боку, плаваючий кредитний відсоток не дозволяє людині планувати свій бюджет, оскільки невідомо, збільшиться вона або зменшиться наступного місяця. Це означає, що кредит із такою ставкою несе відсотковий ризик. Що вигідніше у конкретній ситуації — вирішувати лише вам.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01