language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  4 фінансові пастки, на які вперше потрапляють підприємці

  На кожному етапі реалізації проекту на його учасників чекають фінансові пастки. Говорячи «пастка» ми маємо на увазі місце, в яке затягує підприємців-початківців всупереч голосу розуму. У рамках цієї статті ми розповімо про помилки, які наводять бізнес у фінансові пастки.

  Що приводити підприємців у пастки?

  Звісно ж, емоції! На початку підприємницького шляху кожен стартапер відрізняється від досвідченого бізнесмена палаючими очима і амбіціями, що випирають назовні.

  Психологи стверджують, що за відчуттями це приблизно до першої закоханості, або до батьківських інстинктів. З одного боку яскравий запал – це чудово, а з іншого боку саме емоційність приводити підприємців нового бізнесу до пасток.

  Пастка №1: Емоційність – вбивця стратегічного мислення

  На стадії «дитинства» проекту – від народження ідеї до перетворення їх у продукт, у підприємців зазвичай скаже адреналін, що спочатку допомагає легко справлятися з труднощами, але при цьому створює труднощі.

  Що небезпечного у пастці №1?

  Під надмірною мотивацією люди перестають помічати очевидні речі. Наприклад, у бізнесі підприємці починають вкладатися в будь-який напрямок або продукт, не маючи жодних гарантій на успіх, окрім ментальної впевненості.

  Як вийти з пастки №1?

  Щоб зайва самовпевненість не перевела бізнес із стадії «немовляти» до загибелі, а навпаки, вивела його на новий рівень – підприємцю варто покращити навички менеджера, тобто включити стратегічне мислення. Якщо все ж таки підприємець розуміє, що він більше творча особистість, ніж раціональна, тоді йому варто найняти партнера по бізнесу з відповідними якостями.

  Пастка №2: Побоювання не виправдати чужі очікування

  Найчастіше запуск стартапів переноситься на невідомий час і по кілька разів. Причиною такої пастки є психологічний бар’єр – синдром самозванця. Більшість підприємців знають про цей синдром не з чуток. Ті, хто розумію, що це бар’єр – йдуть до психолога, а ті, хто заперечує проблеми, поступово руйнують свою справу своїми ж руками. Як правило, ця пастка чекає на всіх, хто має високе почуття відповідальності. Такі люди орудують фразами, як: «Не виправдаю очікування інвесторів», «Не зможу вчасно виплатити кредит» та «Раптом нічого не вийде».

  Що небезпечного у пастці №2?

  Нескінченно відкладаючи старт під гаслом «шліфуємо деталі!» загрожує тим, що дітище може не запуститися і назавжди залишитися на етапі «шліфування».

  Як вийти з пастки №2?

  Найголовніше зрозуміти, що гальма у розвитку бізнесу вже втиснуті в підлогу. Якщо це розуміння є, тоді варто найняти бізнес-консультанта або поговорити з людиною, до якої є довіра.

  Пастка №3: Зоряна хвороба

  Перші успіхи сп’янюють розум.

  Що небезпечного у пастці №3?

  Ейфорія туманить свідомість та знижує концентрацію на важливих завданнях. Через це втрачається ефективність виробництва, що ставить існування проекту під загрозу.

  Як вийти з пастки №3?

  «Чи не дуже довго ти відзначаєш перший успіх?» – Це дзвіночок від оточення, до якого важливо прислухатися. Якщо оточення так каже, тоді, швидше за все, підприємець уже у пастці. У такому випадку, потрібен менш емоційний партнер, який приведе до тями. З таким партнером краще співпрацювати одразу, щоб він міг застерегти від пастки.

  Пастка №4: Зоряна хвороба

  Виводячи бізнес на стабільний шлях, остерігайтеся ще однієї пастки – нудьги. Яскраві ідеї та цікаві ходи їх реалізації – це не єдине з чого полягає ведення бізнесу. Монотонна і рутинна робота неминуча. Так, це нудно і робити всі ці канцелярські справи не дуже хочеться, але й віддавати їх теж нікому не хочеться!

  Що небезпечного у пастці №4?

  Зазвичай ця пастка спрацьовує, коли підприємець витрачатиме багато сил ще на першому етапі. В результаті йому хочеться відпочити під гаслом: “І це все вигадав я!”. Ця пастка страшна, тому що підприємець уже вигорів, але ще нікому не довіряє, щоб доручити частину своїх обов’язків та відпочити хоча б тиждень.

  Як вийти з пастки №4?

  Перше, що варто зробити – це уникати конфліктів. Варто довірити частину своїх обов’язків співробітникам або партнерам, природно із додаванням до їхньої зарплати. Усі гроші світу неможливо заробити, а ось знищити свою нервову систему – більш ніж. Та й гроші не повинні бути головним мотиватором у веденні бізнесу.

  Якщо ви зараз перебуваєте на етапі формування ідеї та пошуку грошей для запуску стартапу, тоді скористайтесь кредитом від приватних інвесторів, який Finsocial.org пропонує за нульовою процентною ставкою.

  Коментарі

  rebrand.ly, 2023-05-07 02:48:17

  https://Rebrand.ly/c07475 http://Ubezpieczenia-warszawa.com.pl https://tinyurl.com/2fwhzur5 https://is.gd/TaQHS4 https://is.gd/jswyWp https://rebrand.ly/4d0e16 https://cutt.ly/THvvxVw https://is.gd/mJd472 https://cutt.ly/8Hvbog2 http://ubezpieczto.pl http://terazubezpieczenia.pl https://cutt.ly/KHvbgsh https://cutt.ly/NHvv1ds https://Bit.ly/3whOfvl http://gdzie-ubezpieczyc.pl https://rebrand.ly/8858bf https://cutt.ly/rHvbTO9 https://cutt.ly/EHvbame https://cutt.ly/3HvvJeP https://Tinyurl.com/bp5z6kjw rebrand.ly bit.ly cutt.ly tinyurl.com https://Tinyurl.com/ Cutt.ly tinyurl.com https://cutt.ly/mHvvvll bit.ly Cutt.ly Ubezpieczeniemojcompan.pl Is.gd rebrand.ly https://tinyurl.com/3xecpk7z https://rebrand.ly/70ac21 is.gd

  http://ubezpieczniewroclaw.pl/, 2023-05-06 23:29:59

  https://rebrand.ly/f2df62 https://rebrand.ly/a4562b https://bit.ly/3wtWQd1 https://rebrand.ly/d38c2b http://ubezpieczniewroclaw.pl https://cutt.ly/0HvvXRi https://cutt.ly/hHvcg7L https://is.gd/4dfpJm https://is.gd/6g4B4T https://rebrand.ly/c4464b https://rebrand.ly/3a55b3 https://Cutt.ly/OHvcWt2 https://tinyurl.com/2p9aynvp https://Tinyurl.com/3xecpk7z https://bit.ly/3wpQknI https://tinyurl.com/377fp3a9 https://bit.ly/3sD5R2B https://tinyurl.com/2aapzmfd http://dobrzeubezpieczamy.pl/ https://is.gd/JECJVc http://ubezpieczniewroclaw.pl/ tinyurl.com Rebrand.ly rebrand.ly http://glowackiubezpieczenia.pl ubezpieczenialink4.pl rebrand.ly is.gd cutt.ly cutt.ly https://is.gd/ZNvcuk e-ubezpieczeniaonline.pl https://rebrand.ly/ rebrand.ly https://Bit.ly/ ubezpieczenia-slowik.pl

  https://rebrand.ly/02aaad, 2023-05-05 15:52:21

  https://bit.ly/3lc6GuY https://bit.ly/3PqnjRF https://is.gd/vFARTy http://ubezpieczeniemojcompan.pl/ https://cutt.ly/1Hvc6EC https://is.gd/JECJVc https://is.gd/k1omQU http://ubezpieczenia-jaworzno.pl https://cutt.ly/gHvbWnk https://cutt.ly/tHvvVnv https://Cutt.ly/8Hvbog2 https://rebrand.ly/862cda https://cutt.ly/2HvvLQY https://bit.ly/3PlL1hR https://Cutt.ly/2HvvLQY https://is.gd/9bKIGi https://bit.ly/3wrJ22V https://is.gd/lvyxYX https://rebrand.ly/0338dd https://cutt.ly/nHvvycb https://rebrand.ly/02aaad https://rebrand.ly/a5c1ec bit.ly https://cutt.ly cutt.ly tinyurl.com https://tinyurl.com/4tdytrmu https://bit.ly/3PoGJ9l tani-ubezpieczyciel.pl rebrand.ly https://is.gd/EF7Nxb is.gd is.gd https://tinyurl.com/ rebrand.ly http://ubezpieczenia-on-line.pl

  is.gd, 2023-05-05 13:49:13

  https://Rebrand.ly/d90854 https://bit.ly/3LlYoLA https://tinyurl.com/2p8sxszn https://tinyurl.com/2d6kc7z4 https://tinyurl.com/39sa5jzs https://cutt.ly/BHvcZPK https://bit.ly/3MlFoOz https://cutt.ly/nHvvycb https://is.gd/vSr3BK https://bit.ly/3FSDTVJ https://cutt.ly/BHvcZPK https://bit.ly/3wi8pFr https://cutt.ly/lHvcAMd https://cutt.ly/1Hvc6EC https://cutt.ly/0HvvFNe https://rebrand.ly/f2df62 https://is.gd/DjQnQX https://cutt.ly/iHvcUIZ https://Bit.ly/3whOfvl https://bit.ly/39ptzbQ is.gd is.gd tinyurl.com https://is.gd/ Rebrand.ly cutt.ly https://bit.ly/3wiaL7f Is.gd https://bit.ly/3wrJ22V https://tinyurl.com/2p8r7bch rebrand.ly kancelaria-ubezpieczen.pl http://kalkulatorubezpieczen.pl cutt.ly bit.ly bit.ly

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01