language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Фінансовий моніторинг фізичних осіб у 2019

  Сьогодні бізнес та підприємництво – найбільш прибуткові напрямки діяльності. Напрямків бізнесу існує просто величезна кількість, а сучасні умови в Україні сприяють розвитку як малого, так і середнього бізнесу. Найбільш популярною, звичайно ж, залишається класична схема, заснована на покупках товару, а потім – перепродажі за вищою ціною. Вибір товару, способи реклами та піару, здійснення всіх задумів – це все ваш вибір і ваша стратегія ведення бізнесу. А сьогодні ми хотіли б більш детально поговорити про правовий бік питання, а також про такий момент як фінансовий моніторинг фізичних осіб. Що він собою являє і в чому складаються особливості?

  Фінансовий моніторинг фізичних осіб в Україні у 2019 році: основні особливості

  За своєю суттю, фінансовий моніторинг є контроль за грошовими операціями фізичних осіб. Він можливий у тих випадках, коли фінансові операції перетнули певний рубіж, сьогодні, 2019 року, ця сума становить 150 тисяч гривень. Навіщо вона існує? Усі відповідні органи та санкції створені з метою недопущення “відмивання” коштів, тобто перепису коштів на деякі потреби, які насправді можуть використовуватися з цілями шахрайства, тероризму, а також іншими. Окрім цього, фінансовий моніторинг також застосовується з метою оподаткування доходів. Наприклад, щоб виключити ситуації, коли фізична особа непідприємець отримує великі суми незрозуміло звідки, природно, держава стежить за такими операціями. Природно, передачу готівки приватними особами відстежити практично нереально, а от коли йдеться про банківські рахунки, то – цілком, у тому числі, якщо ви є клієнтом приватного, недержавного банку.

  Фінансова операція підлягає обов’язковому фінансовому моніторингу у разі, якщо сума, на яку вона проводиться, дорівнює або перевищує 150 000 гривень (для суб’єктів господарювання, які проводять азартні ігри, – 13 000 гривень) або дорівнює або перевищує суму в іноземній валюті, еквівалентній 15 гривень (для суб’єктів господарювання, які проводять азартні ігри, – 13 000 гривень), та має одну чи більше таких ознак:

  • переказ коштів на анонімний (номірний) рахунок за кордон;
  • купівля-продаж чеків за готівку;
  • зарахування на рахунок коштів у готівковій формі з їх подальшим переказом у той же або наступний операційний день іншій особі;
  • переведення особою коштів за кордон за відсутності зовнішньоекономічного договору;
  • отримання страхового платежу;
  • здійснення розрахунків за зовнішньоекономічним контрактом, що не передбачає фактичного постачання на митну територію України товарів, робіт та послуг.

  Безумовно, ці ознаки далеко не єдині, повний перелік досить великий. Щоб не “потрапити”, дуже важливо контролювати свої доходи, а також, щоб усе точно було за законом, зареєструватися як ТОВ, юридична особа чи фізична особа-підприємець: залежно від масштабів вашого бізнесу та масштабів ваших доходів. Чесний бізнес зі сплатою всіх необхідних податків в Україні вестиме більше, ніж можливо: краще робити саме так і спати спокійно.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01