X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Фінансовий моніторинг фізичних осіб у 2019

Сьогодні Підприємництво та підприємництво – найбільш вигідні сфери діяльності. Є лише величезна кількість напрямків бізнесу, і сучасні умови в Україні сприяють розвитку малого та середнього бізнесу. Найбільш популярними, звичайно, залишається класична схема, заснована на покупці товарів, а потім-перепродаж за вищою ціною. Вибираючи продукт, способи реклами і PR, реалізуючи всі ідеї-це все ваш вибір і ваша стратегія ведення бізнесу. І сьогодні ми хотіли б поговорити трохи про правову сторону цього питання, а також про такий момент, як фінансовий моніторинг окремих осіб. Що це таке і які риси?

Фінансовий моніторинг фізичних осіб в Україні у 2019: основні особливості

У своєму ядрі фінансовий моніторинг є контроль за грошовими операціями фізичних осіб. У випадках, коли фінансові операції перетнули певний поріг, то сьогодні, у 2019, ця сума становить 150 000 гривень. Чому вона існує? Всі відповідні органи і санкції були створені для запобігання відмиванню грошей, тобто перепис коштів на певні потреби, які можуть насправді бути використані для цілей шахрайства, тероризму та інших. Крім того, фінансовий моніторинг також використовується для податкових надходжень. Наприклад, для виключення ситуацій, коли фізична особа, що не є підприємцем, отримує великі суми грошей, не зрозуміло, звідки, звичайно, держава стежить за такими операціями. Природно, переказ готівки приватними особами на трасі практично неможливо, але коли справа доходить до банківських рахунків, то цілком, в тому числі якщо ви є клієнтом приватного, недержавного банку.

Фінансова угода підлягає обов’язковій фінансовій моніторингу, якщо сума, за яку вона проводиться, дорівнює або перевищує 150 000 гривень (для суб’єктів господарювання, що здійснюють азартні ігри-13 000 гривні) або дорівнює або перевищує сума в іноземній валюті еквівалентна 150 000 гривні (для суб’єктів підприємницької діяльності, що проводять азартні ігри-13 000 гривень) і має одну або кілька з таких можливостей:

 • Перевести гроші на анонімний (номер) рахунку за кордон;
 • Купівля та продаж чеків за готівку;
 • зберігання готівкою, а потім передається іншій особі в той же або наступний операційний день;
 • Перерахування коштів за кордон за відсутності зовнішньоекономічного договору;
 • Отримання страхового платежу
 • здійснення розрахунків за зовнішньоекономічним договором, що не передбачає фактичного постачання на митну територію України товарів, робіт і послуг.

Звичайно, ці знаки не єдині, повний список досить великий. Щоб не «потрапити», дуже важливо контролювати свій дохід, а також те, що все було саме за законом, зареєструватися як ТОВ, юридична особа або фізична особа-підприємець: залежно від масштабу вашого бізнесу і масштабу вашого заробітку. Чесний бізнес з оплатою всіх необхідних податків в Україні, щоб привести більш ніж можливо: краще всього зробити так і спокійно спати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01