Вы можете скачать чек лист - правильного перевозчика.
< Мы стараемся собрать лучшие кейсы по работе с Китаем. Посмотрите наш youtube канал и социальные сети. Лучшие материалы про Китай в telegram.
XСьогодні бізнес та підприємництво – найбільш прибуткові напрямки діяльності. Напрямків бізнесу існує просто величезна кількість, а сучасні умови в Україні сприяють розвитку як малого, так і середнього бізнесу. Найбільш популярною, звичайно ж, залишається класична схема, заснована на покупках товару, а потім – перепродажі за вищою ціною. Вибір товару, способи реклами та піару, здійснення всіх задумів – це все ваш вибір і ваша стратегія ведення бізнесу. А сьогодні ми хотіли б більш детально поговорити про правовий бік питання, а також про такий момент як фінансовий моніторинг фізичних осіб. Що він собою являє і в чому складаються особливості?
Содержание статьи:
За своєю суттю, фінансовий моніторинг є контроль за грошовими операціями фізичних осіб. Він можливий у тих випадках, коли фінансові операції перетнули певний рубіж, сьогодні, 2019 року, ця сума становить 150 тисяч гривень. Навіщо вона існує? Усі відповідні органи та санкції створені з метою недопущення “відмивання” коштів, тобто перепису коштів на деякі потреби, які насправді можуть використовуватися з цілями шахрайства, тероризму, а також іншими. Окрім цього, фінансовий моніторинг також застосовується з метою оподаткування доходів. Наприклад, щоб виключити ситуації, коли фізична особа непідприємець отримує великі суми незрозуміло звідки, природно, держава стежить за такими операціями. Природно, передачу готівки приватними особами відстежити практично нереально, а от коли йдеться про банківські рахунки, то – цілком, у тому числі, якщо ви є клієнтом приватного, недержавного банку.
Фінансова операція підлягає обов’язковому фінансовому моніторингу у разі, якщо сума, на яку вона проводиться, дорівнює або перевищує 150 000 гривень (для суб’єктів господарювання, які проводять азартні ігри, – 13 000 гривень) або дорівнює або перевищує суму в іноземній валюті, еквівалентній 15 гривень (для суб’єктів господарювання, які проводять азартні ігри, – 13 000 гривень), та має одну чи більше таких ознак:
Безумовно, ці ознаки далеко не єдині, повний перелік досить великий. Щоб не “потрапити”, дуже важливо контролювати свої доходи, а також, щоб усе точно було за законом, зареєструватися як ТОВ, юридична особа чи фізична особа-підприємець: залежно від масштабів вашого бізнесу та масштабів ваших доходів. Чесний бізнес зі сплатою всіх необхідних податків в Україні вестиме більше, ніж можливо: краще робити саме так і спати спокійно.
Замовити доставку
Звертайтесь до нас
Залишити відповідь