language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Де швидко взяти гроші

  Фінансові негаразди можуть статися з кожним із нас. І в таких випадках необхідно взяти певну грошову суму якнайшвидше — протягом кількох днів або навіть годин. Пропонуємо вам список способів, що допоможуть оперативно вирішити фінансові проблеми.

  Оформляємо кредит у МФО

  Найпростіший і найшвидший варіант, який дозволяє оперативно отримати до 45 тис. рублів – оформлення кредиту в одній з мікрофінансових організацій. Вам знадобиться тільки паспорт та ІПН, смартфон або ПК з виходом в інтернет. Усі операції проводяться онлайн, а кошти отримаєте на вказану банківську картку. Це ідеальний вихід для тих, хто має не ідеальну кредитну історію. Але, найчастіше взяту суму з відсотками необхідно повернути вже через два-три тижні, тож кредит у МФО відмінний варіант, якщо ви точно очікуєте надходження переказу днями.

  Оформляємо кредит у банку

  Майже всі банки надають можливість отримання кредиту користувача протягом декількох годин з моменту подання заяви. За умови виконання деяких моментів схвалення кредиту підвищується в кілька разів:

  • стабільна офіційна робота;
  • відмінної кредитної історії;
  • тривалого співробітництва з конкретною банківською установою (наприклад, оформлення кредитної картки).

  Залежно від банку, ви зможете отримати від 20 тис. рублів до пари сотень тисяч рублів. Але на відміну від мікрофінансових організацій, кредит можна оформити на кілька місяців або навіть років.

  Оформити заставу під автомобіль

  Деякі фінансові компанії надають можливість оформлення позики під заставу авто. Серед основних переваг варто виділити відсутність необхідності збирання великого пакета документів. Вам необхідно лише надати паспорт та документи, що підтверджують, що машина знаходиться у власності прохача.

  Серед особливостей варто виділити, що автомобіль залишається у вашому розпорядженні. Компанії надають подібну послугу кредитування під високі відсотки, але гроші ви зможете отримати на руки протягом доби.

  Продати непотрібні речі на майданчику оголошень

  Напевно у вашому будинку чи квартирі є кілька речей, якими ви не користуєтеся, але вони займають багато місця. Побутова техніка, одяг та взуття модних брендів, цифрова техніка – за умови продажу за низькими цінами ви зможете відбити непогану суму. Необхідно лише заздалегідь переглянути, за якими цінами аналогічні предмети продають у вашому чи сусідньому місті. Якщо ви бажаєте якнайшвидше продати речі, зробіть максимально доступну знижку прийнятну для вас. У такому разі ви зможете отримати готівку від успішного продажу буквально за пару днів.

  Здати техніку та цінності в ломбард

  У деяких випадках ви зможете закласти техніку та коштовності у ломбард. Але варто пам’ятати про те, що ви не зможете отримати більше реальної ринкової вартості, підсумкова сума буде навіть меншою на 25-30%. Але, готівка потрібна вже зараз, а за кілька днів ви плануєте повернути свої гроші, то такий варіант оптимальний.

  Залежно від вашої поточної ситуації ви зможете підібрати найбільш прийнятний для вас варіант і вирішити свої фінансові питання.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01