X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Гіроскутери від китайських виробників

Giro скутери стали популярною справою останнім часом. Майже кожна дитина має такий гаджет. Але не всі готові викласти круглу суму грошей і купити якісний скутер Гіро від перевіреної виробником.

Є ряд китайських виробників, які так добре, як Америка і Європа за якістю. Але серед багатьох компаній важко вибрати той, який забезпечує високу якість товарів за розсудлива вартість.

The Гіро моторолери є патент, який продається з виробниками шикарного заводу. І перш ніж ви вирішите на фірмі, ви повинні знати, якщо вона має патент. Він визначає якість скутера Гіро, матеріал, з якого він буде зроблений. Всі інші компоненти (процесор, батарея, дошка, колеса і т. д.) перевіряються під цим патентом.

Компанії, які не придбали патент, не підлягають такій перевірці. Тому покупка скутера Гіро від них, ви повинні бути готові до того, що вона не буде “жити” на ваш термін.

Wmotion

Gyroscooters з цього бренду відрізняє висока якість спайки механізмів, складання деталей, рівень зборки, хороший процесор і щити. Саме ця компанія, яка вперше побудована blatus, яка дозволила слухати музику безпосередньо з скутера Гіро.

Ви можете придбати такий пристрій для менш ніж 500 доларів США. Це великий виробник, який поєднує в собі концепцію ціни і якості добре.

Розумний баланс

Цей бренд вважається найвідомішим у багатьох країнах. Спочатку продукт був занадто дорогим, вона не могла дозволити собі люди з середнім доходом. Тоді виробники вирішили, що настав час “Нехай в масах” і вони зіткнулися з новим завданням-знизити вартість гаджетів, не зменшуючи їх якості. І вони це робили. Зараз вважається найпопулярнішою фірмою Segways.

Вони мають відмінні характеристики: прискорити до 20-25 км/год, 25 км на одну плату, важать не більше 12 кг і може перевозити навантаження до 135 кг.

Xiaomi

Виробник відрізняється не тільки тим, що він виробляє якісний продукт з приголомшливим дизайном. Але і той факт, що він вбудовує Гіро моторолери багато додаткових “булочки”.  Xiaomi створив спеціальну програму по телефону, за допомогою якого можна управляти Сігвей і змінити його освітленість (він підтримує близько 15 мл кольорів). Незважаючи на те, що ціна Segways цієї компанії досить висока, вони все ще залишаються досить популярними на ринку з-за їх високої якості і продуктивності.

Як принести Гіро скутер з Китаю

Ви можете замовити скутер Гіро будь-якої моделі в Україні. Але, звичайно, прямо з Китаю гаджет буде коштувати вам менше. І тут є проблема його транспортування.

Для того, щоб отримати ваш предмет доставлений в цілісність і безпеку, ви можете скористатися послугами Topcargo. Підприємство займається транспортуванням повітря та автомобіля.

З спеціальним контейнером, який спеціально відібрані для вантажу, ваш скутер Гіро буде захищена від будь-яких механічних впливів на нього.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01