language-switcher

  • Русский
  • X

    Залишіть ваш відгук

    Ваша оцінка

    Цена
    Качество
    Сроки
    • 044 353 00 01
    • 097 203 19 55
    • 048 738 77 81
    • 093 170 22 13

    Головні помилки в управлінні власними фінансами

    Уміння грамотно розпоряджатися грошима – особливо цінна якість в умовах фінансової кризи, коли купівельна спроможність населення скорочується, інфляція зростає, а курси валют зовсім непередбачувані. Звичайно, ця якість зберігає свою цінність у будь-який час. Існує досить багато підходів до управління особистими фінансами, але в цій статті ми б хотіли поговорити про ключові принципи та деякі лайфхаки. І головним чином про основні помилки в управлінні особистими фінансами.

    Головні помилки в управлінні особистими фінансами: які найчастіше роблять?

      1. Багато людей, щоб зібрати енну суму грошей, всіляко обмежують будь-які свої витрати. Намагаються накопичити рахунок жорсткої економії та обмеження, і в результаті забувають жити заради накопичення. Запам’ятайте, не можна перестати жити кілька років, щоб накопичити щось. Таким чином, сідаючи на хліб та воду на якийсь період, ви просто викреслюєте цей час зі свого життя.
      2. Кредити сьогодні надзвичайно популярні. Але насправді, якщо їх використати правильно, то нічого страшного не станеться. Використовують кредити як борги, а чи не фінансовий інструмент. У підсумку витрати перевищують доходи і привіт, боргова яма.
      3. Накопичення – це надзвичайно важливо. А ще важливіше – ті накопичення, якими ви користуватиметеся на старості. Багато хто не копить, вважаючи, що не настав ще той момент, коли варто почати збирати. Починати збирати треба зараз. І чим раніше ви відкладатимете гроші в пенсійний фонд – власний або загальнодержавний, тим – краще.

    Ще одна поширена помилка – багато людей не вивчають ази фінансової грамотності, вважаючи, що це для бізнесменів (або дурнів), «наші діди-бабці жили, і ми без неї проживемо». Але насправді, розвиватися в цій сфері важливо так само, як і в будь-якій іншій. Цілком можливо, що вже зараз, через брак знань, ви втрачаєте будь-який спосіб заробітку або накопичень.

    • Обмежують своє мислення щодо доходів однією лише зарплатою. Але насправді доходи можуть нею не обмежуватися. Також можуть мати місце пасивні доходи – наприклад, відсоток інвестицій, депозитів, інших вкладень. Зрештою, крім заробітної плати, ви можете отримувати доходи від бізнесу. Важливо лише розширити межі своєї свідомості.
    • Сподіваються, що держава їм допоможе чи зобов’язана допомагати. Сподіватися треба на себе, а не зображати безпорадного немовля. Безумовно, по-хорошому, допомога від держави повинна мати місце – як соціальна, якщо ви працюєте на державних підприємствах, так і матеріальна, якщо ви – підприємець. Але насправді краще сподіватися виключно на себе. Як тільки ви зрозумієте, що шукати допомоги, окрім як від себе, більше нема звідки, то й додаткові способи заробити знайдуться.
    • Вважають, що багато грошей заробляти можна лише нечесним шляхом. У той час як ви про це думаєте, сотні тисяч людей заробляють ці найбільші гроші (а вони у кожного свої) абсолютно чесним шляхом.
    • Вважають, що скільки зміг – заробив, скільки захотів – витратив. Насправді гроші люблять рахунок і точний облік. Причому як у плані витрат, так і в плані доходів.
    • Відсутність фінансових цілей – це ще одна помилка. За фактом, ваша фінансова мета має бути вашою головною мотивацією як у заробітку, так і в обліку доходів та витрат. Причому мету не потрібно ставити абстрактно: це має бути вимірна, досяжна і абсолютно точно обмежена тимчасовими рамками мета. А ще – бажана вами, адже тільки так ви прагнутимете до неї максимально завзято. Цілей може бути декілька, але невеликих, або ж одна – але масштабна.

     

    Як навчитися правильно планувати власний бюджет?

    Бюджет – взагалі найголовніше, що є у фінансовому плануванні. Тому особливо важливо бути уважним при складанні. Використовувати для планування бюджету можна різні ресурси – як звичайні таблиці в Excel, і спеціальні додатки. Спочатку варто скласти власний бюджет на найближчий місяць, а через якийсь час — зайнятися річним. Головне, щоб розрахунок бюджету став у звичку. Так само, як і аналіз витрат раз на місяць або раз на квартал.

    За основу візьміть ваш місячний заробіток, відніміть з нього такі регулярні витрати, як оплата житла, витрати на транспорт, потім виділіть 20-30% на заощадження чи оплату кредиту, іпотеки. А ще краще – починати з накопичень. Заведіть окремий ощадний рахунок – багато банків зараз надають таку функцію. Встановіть такі налаштування, щоб зняти кошти було важко, наприклад, до певної дати.

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Замовити доставку

    Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

    Звертайтесь до нас

      Останні новини

      Доставка вантажів з Південної Кореї

      Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

      Викуп товару з майданчика TAOBAO

      Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

      Доставка вантажів з Тайвані

      Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

      Рецензії на есе – кому користуватися?

      Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

      language-switcher-fixed

    • Русский
      • 044 353 00 01