language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Вантаж ТНП – що це?

  Потреби населення з кожним роком змушує виробників впроваджувати на ринок якнайбільше товару. Вони шукають шляхи розширення виробництва, продаючи ту продукцію, яка буде поширена всім категорій населення. Давайте ж детальніше розберемо, що таке вантаж ТНП, як він транспортується і яке підводне каміння є в роботі з даною продукцією.

  Що таке ТНП?

  ТНП – це товари народного споживання. Вони орієнтовані попри всі категорії населення задоволення їхніх потреб: матеріальних, культурних, фізичних, і навіть товари для щоденного використання.

  Існує дві групи ТНП:

  1. Продовольчі. Це продукти, термін реалізації яких досить великий, і можуть довго зберігатися за дотримання всіх необхідних зберігання умов (чай, напої, консерви, спеції тощо)
  2. Непродовольчі. До них відносять косметику, посуд, канцелярію, приладдя для ванної, прання та ін.

  Продукцію поділять на ці дві категорії не тільки через терміни та умови зберігання, але й тому, що вони мають різні умови транспортування. Вибір автомобіля, підготовка документації, процес перетину кордону – це відмінні риси під час підготовки до транспортування ТНП.

  Також до переліку заготовки входить обов’язкова наявність упаковки, в якій міститься продукція.

  Відмінності у транспортуванні вантажів ТНП:

  1. Маса вантажу. Часто вага промислових вантажів дуже велика, тому для їх перевезення в більшості випадків використовуються контейнери або баржі. А ось вантаж ТНП має малу вагу, тому продукція поміщається на палети, і може бути доставлена більш простим видом перевезень, тобто авто чи авіатранспортом.
  2. Розмір. ТНП на палетах – малогабаритна, а обладнання належить до великогабаритного вантажу, тому перевозити його треба з урахуванням великої кількості заходів безпеки.
  3. Умови міжнародних вантажних перевезень. Для групи товарів, які мають невеликий термін зберігання, повинні використовуватися рефрижератори, крім цього обов’язково використовуються спеціальні кріплення до контейнерів, маркування та інше.

  Особливості перевезення ТНП:

  • Для зручнішої відправки/отримання товарів у 90% випадків упаковка вантажу – палетна.
  • Транспортування товарів здійснюється тільки спеціальними автомобілями, які мають закритий вантажний відсік.
  • Відправлення та отримання вантажу можливе лише за наявності пакету документів.
  • За рахунок того, що транспортування відбувається за допомогою автомобільних перевезень, то доставка товару має конкретні терміни.

  Документальні вимоги до перевезення ТНП:

  1. Прайс-лист товарів, що транспортуються.
  2. Рахунки-фактури.
  3. Пакувальний лист.
  4. Товарно-транспортна накладна.

  Захисними заходами при перевезенні ТНП також є маркування та опломбування. Пломба ставиться на транспортний засіб у пункті відправлення. Коли товар прибуває на місце призначення, відбувається контроль справності відбитків та перевірка цілісності захисного маркування.

  При перевезенні товарів народного споживання кожному товару присвоюється код ТН ЗЕД.

  Що таке код ТН ЗЕД?

  Код ТН ЗЕД – це тип товарної класифікації ЄАЕС.

  Код цього типу розшифровується таким чином:

  • код групи — 2 символи;
  • товарна позиція — наступні 4 символи;
  • позначення субпозиції — потім 6 цифр;
  • підсубпозиція — і ще 10 цифр.

  При підготовці вантажу до перевезення до митної декларації вноситься код продукту, який складається виходячи зі сфери застосування, хімічних властивостей та фізичних особливостей.

  Ставка мита формується саме виходячи з коду ТН ЗЕД. А потім відштовхуючись від отриманої ставки, органи управління формують виплату, яка вноситься за товар безпосередньо на митниці.

  Невідповідність кодування та характеристик товару може призвести до адміністративного порушення, яке спричинить заборону постачальнику перетинати кордони.

  Вантаж товарів народного споживання – один з найпоширеніших видів продукції, що перевозиться по всьому світу. Саме тому для того, щоб провести процес найбільш грамотно, постачальники звертаються до компаній-професіоналів, які точно знають, як саме забезпечити грамотне навантаження, транспортування та вивантаження товару, щоб той опинився в місці отримання вчасно.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01