language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Що таке AliPay

  Alipay — Китайська платіжна система, яка стрімко поширилася по всьому світу. Існує з 2004. Оригінальна ідея для системи була використана тільки в магазині TaoBao. Клієнти з усього світу використовують технологію для оплати покупок в Інтернеті. Ми розповімо вам, як використовувати Alipay.

  Концепція AliPay

  Alipai будинку має велику функціональність. За допомогою послуги, китайці купують квитки, квитки, замовлення таксі, книжкові столи в установах. Alipay регулярно пропонує прибуткові знижки на ряд послуг.

  Через переваги системи, він використовується приблизно 520 000 000 людей по всьому світу. Alipay має більш ніж 25 000 магазинів, починаючи від продуктового до магазинів електроніки.

  Переваги обслуговування

  Alipay стала популярною завдяки ряду позитивних якостей, що користувачі системи цінують.

  • Закріпіть дані власника облікового запису. Обліковий запис належить лише одній особі. Технологія забезпечує конфіденційність даних. Таким чином, новий тип кодування надійно зберігає інформацію на серверах, і організація не передавати матеріал третім сторонам. Тому користувачі не повинні турбуватися про безпеку інформації та схоронність коштів на рахунку.
  • Інтернет-моніторинг. Alipay розробила систему, яка забезпечує високу надійність для користувачів. Безперервна перевірка даних дозволяє фахівцям визначити можливі ризики для збереження конфіденційності заздалегідь.
  • “Гарантія 90 днів”. Якщо гроші були зняті з рахунків без відома власника, він має всі права подавати заявку на технічну підтримку. Після апеляції кошти повертаються на 90 днів.
  • Оперативні Відгуки. Трапляється, що отриманий виріб не відповідає опису, має низьку якість. У цьому випадку покупець має право повертати товар. Система також відшкодування коштів, якщо наказ не досяг покупця.

  Реєстрація в системі

  В інтернет-магазинах, Alipay доступна безкоштовно. Щоб почати користуватися послугою, слід створити обліковий запис. Процес реєстрації не викличе труднощів для сучасного користувача. Крім того, Alipai не вимагає спеціальної особистої інформації.

  Алгоритм реєстрації

  1. Створити обліковий запис на Aliexpress. Заповніть форму на сайті, вказавши основні дані (Email, ім’я, пароль). Якщо у вас вже є обліковий запис, увійдіть.
  2. На сторінці профілю, перейдіть на мій AliPay.
  3. Після цього пункту, вам необхідно підтвердити електронну пошту.
  4. Потім приходить створення Alipai рахунку. Для цього введіть свій пароль і відповідайте на три питання у формі.
  5. Для того, щоб додати банківську картку, зайдіть в кабінет, введіть реквізити банківської картки та власника, що вимагає на сайті. Підтвердження відбувається за допомогою текстових повідомлень і унікального коду підтвердження.

  Авторизовані користувачі не можуть турбуватися про безпеку інструментів і даних. Служба не ділиє інформацією з третіми сторонами. Alipay також має оперативну технічну підтримку. У разі проблеми або проблеми, ви повинні звернутися до ваших фахівців.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01