X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

Ідеї для бізнесу: велосипеди

bike_dostavkaВелоспорт стає все більш популярним в сучасному світі. Хтось хоче допомогти навколишньому середовищу, хтось економить гроші на бензині, а хтось просто насолоджується поїздкою з вітерцем. Але незалежно від причин, попит зростає з кожним роком. І якщо у вашому місті поблизу немає магазину з продажу велосипедів, то варто задуматися над втіленням подібної бізнес-ідеї. Адже різноманітність асортименту здатне задовольнити потреби великої кількості людей: дорослих, дітей, пенсіонерів.

Все більше людей хочуть зайнятися велосипедним бізнесом, але їх зупиняє сума інвестицій. Але можна заощадити і замовити велосипеди з Китаю, скориставшись послугами компанії Topcargo, яка гарантує своєчасну та безпечну доставку карго з Китаю в Україну.

Про що потрібно подумати ще?

Велосипедний бізнес досить швидко окупається. До того ж він не вимагає великих капіталовкладень. Для того щоб швидше почати отримувати прибуток пропонуйте клієнтам додаткові послуги. Також можна здавати велосипеди в прокат або проводити сервісне обслуговування.

Якщо ви вирішите надавати клієнтам сервісне обслуговування, вам буде потрібно майстерня і техніка для неї. Майстерня – це хороший спосіб залучати клієнтів повертатися ще і ще, до того ж вона окупиться набагато раніше, ніж сам магазин. Інструменти і обладнання для велосипедного сервісу можна також замовити в Китаї, де покупка обійдеться в рази дешевше. Наявність невеликої стоянки для відвідувачів стане приємним бонусом, до того ж це буде служити додатковим живою рекламою для перехожих.

Як варіант, замість реального, ви можете відкрити інтернет-магазин. Це істотно заощадить ваші гроші на оренді приміщення, особливо в менш прибутковий для велосипедних товарів, зимовий сезон. При належній старанності, комплексному маркетингу, з налагодженою системою продажів і любов’ю до своєї справи все обов’язково вийде.

Закупівля товару

У роздробі середня вартість велосипеда становить приблизно 10-15 тисяч гривень. Для того щоб закупити першу партію велосипедів і супутніх деталей потрібно не менше 200 000 гривен. Але якщо закуповувати товар на зарубіжних сайтах і замовити карго з Китаю, вийде в рази дешевше. Непоганий спортивний китайський велосипед коштує близько 7-8 тисяч гривень і економить близько 3-7 тисяч. Націнку для продажу вибирати можна на свій розсуд, але не варто завищувати, особливо на початку, коли у вас немає своїх постійних клієнтів. Як правило, націнка на велосипеди становить 25-50%. Націнку на супутні товари можна встановити значно вище. Близько 40-50 відсотків.

Не варто забувати про рекламу свого магазину. Не скупіться, як можна більше людей повинні дізнатися про його відкритті. Використовуйте будь-які доступні вам майданчика: друковані видання, місцеві ЗМІ, форуми, соціальні мережі, флаєра, листівки, контекстну рекламу.

Одним з головних кроків на шляху до прибуткового магазину китайських велосипедів є вибір посередника. Тому що успішне відкриття магазину залежить від швидкої доставки і наявності товару в повній мірі. Компанія Topcargo дозволить вам не хвилюватися про такому пункті як доставка карго і зайнятися іншими справами. Наша компанія гарантує, що ваш товар прийде в найкоротші терміни і не змусить ваш бізнес простоювати в неприбутковий зимовий сезон.

Comments are closed.

Последние новости

Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

Китайська меблі

Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

Оптика для автомобіля з Китаю

Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13