language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Ідеї для бізнесу: люстри з Китаю

  lyustra-iz-kitaya

  Сучасний стильний інтер’єр не можна уявити без люстри, що підходить до нього. Вона задає тон всій кімнаті, а переоцінити гарне освітлення просто не можна. Бізнес-план з продажу люстр при належній старанності, наявності різноманітного асортименту сучасних моделей та хорошому плануванні може принести відмінну фінансову вигоду.

  Закупівля товару

  Більш якісні та стильні люстри коштують в районі 10-20 тис. гривень. Люстри у середньому ціновому сегменті коштують приблизно 2-8 тис. гривень. Тобто, щоб закупити першу партію люстр та інших супутніх товарів, потрібно не менше 150 000-200 000 гривень. Але доставка вантажів з Китаю може заощадити багато вкладень. За 2-8 тисяч можна купити дизайнерські, незвичайні, здатні прикрасити собою інтер’єр люстри. Націнку для продажу вибирати можна на власний розсуд, але не варто завищувати, особливо на початку, коли у вас немає своїх постійних клієнтів. На незвичайні люстри можна поставити націнку до 30%. Націнку на супутні товари можна встановити значно вищою. Близько 40-50 відсотків.

  До вибору постачальника варто підійти відповідально. Він повинен мати гарний асортимент люстр практично всіх напрямків і стилів, щоб перевезення вантажів з Китаю коштувало очікування. І якщо вибір постачальника може утруднити, то при виборі компанії посередника не варто вибирати. Topcargo гарантує доставку за індивідуальним тарифом у найкоротший термін.

  Що потрібно подумати ще?

  Доставка вантажів з Китаю повинна здійснюватися лише після ретельного обмірковування різноманітності товару. У 21 столітті складно здивувати когось дизайнерською люстрою, адже для сучасних інтер’єрів це вже давно стало якщо не вимогою, то нормою. Різноманітність асортименту просто вражає: багато виробників використовують матеріали вищого класу при виготовленні (кришталь, позолота тощо). Але хоч ваш магазин і повинен мати гарний вибір товару, не варто зупинятися лише на одній ціновій категорії. Ваш асортимент має задовольнити побажання широкого кола клієнтів. В наявності мають бути люстри різного цінового діапазону.

  Зовнішній вигляд приміщення для продажу люстр є набагато важливішим, ніж при продажу інших товарів. Це свого роду модель для дизайнера, при поганому вигляді якої навіть гарний одяг виглядатиме не найкращим чином. При можливості вибирайте простору залу, яка зможе повною мірою продемонструвати можливості вашого товару. Приділіть велику увагу ремонту магазину, особливо зміцненню верхньої частини зали та монтажу опор та несучих конструкцій. Адже люстри будуть розміщуватись по всій стелі, щоб вигідніше використовувати весь простір і продемонструвати себе в дії.

  Люстри одного сегмента та стилю повинні бути поруч, щоб спростити вибір для покупця.

  Якщо ж ви плануєте відкривати інтернет-магазин, доцільно почати готувати свій каталог. Це корисно навіть якщо ви зупинилися лише на першому варіанті, але з власним сайтом, так про ваш магазин дізнається більше людей і аудиторія покупців значно збільшиться. Наповніть свій інтернет-магазин цікавим та корисним для ваших замовників контентом. Це принесе вам нових клієнтів та додаткову рекламу.

  Робочі це ще один важливий пункт витрат. Спочатку для ефективної та швидкої роботи вам знадобиться хоча б один продавець і касир. З розширенням до персоналу можна додати ще одного продавця, бухгалтера та адміністратора. Якщо ж продаж здійснюється і через інтернет-магазин, варто задуматися про робоче місце для спеціаліста з обслуговування сайту та супроводу онлайн-заявок.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01