language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Ідеї для бізнесу: велосипеди

  bike_dostavkaВелоспорт стає все більш популярним у сучасному світі . Хтось хоче допомогти довкіллю, хтось економить гроші на бензині, а хтось просто насолоджується поїздкою з вітерцем. Але незалежно від причин, попит зростає з кожним роком. І якщо у вашому місті поблизу немає магазину з продажу велосипедів, то варто замислитись над втіленням подібної бізнес-ідеї. Адже різноманітність асортименту здатна задовольнити потреби багатьох людей: дорослих, дітей, пенсіонерів.

  Все більше людей хочуть зайнятися велосипедним бізнесом, але їх зупиняє сума інвестицій. Але можна заощадити та замовити велосипеди з Китаю, скориставшись послугами компанії Topcargo, яка гарантує своєчасну та безпечну доставку карго з Китаю. в Україну.

  Що потрібно подумати ще?

  Велосипедний бізнес досить швидко окупається. До того ж, він не вимагає великих капіталовкладень. Для того, щоб швидше почати отримувати прибуток, пропонуйте клієнтам додаткові послуги. Також можна здавати велосипеди у прокат або проводити сервісне обслуговування.

  Якщо ви вирішите надавати клієнтам сервісне обслуговування, вам знадобиться майстерня та техніка для неї. Майстерня – це хороший спосіб залучати клієнтів повертатися ще й ще, до того ж вона окупиться набагато раніше, ніж магазин. Інструменти та обладнання для велосипедного сервісу можна також замовити у Китаї, де покупка обійдеться в рази дешевше. Наявність невеликої стоянки для відвідувачів стане приємним бонусом, до того ж це буде додатковою живою рекламою для перехожих.

  Як варіант, замість реального, ви можете відкрити інтернет-магазин. Це суттєво заощадить ваші гроші на оренді приміщення, особливо у менш прибутковий для велосипедних товарів, зимовий сезон. За належної старанності, комплексного маркетингу, з налагодженою системою продажу та любов’ю до своєї справи все обов’язково вийде.

  Закупівля товару

  У роздробі середня вартість велосипеда складає приблизно 10-15 тисяч гривень. Для того, щоб закупити першу партію велосипедів та супутніх деталей потрібно не менше 200 000 гривень. Але якщо закуповувати товар на зарубіжних сайтах та замовити карго з Китаю, вийде у рази дешевше. Непоганий спортивний китайський велосипед коштує близько 7-8 тисяч гривень та економить близько 3-7 тисяч. Націнку для продажу вибирати можна на власний розсуд, але не варто завищувати, особливо на початку, коли у вас немає своїх постійних клієнтів. Як правило, націнка на велосипеди складає 25-50%. Націнку на супутні товари можна встановити значно вищою. Близько 40-50 відсотків.

  Не варто забувати про рекламу свого магазину. Не скупіться, якнайбільше людей повинні дізнатися про його відкриття. Використовуйте будь-які доступні для вас майданчики: друковані видання, місцеві ЗМІ, форуми, соціальні мережі, флаєри, листівки, контекстну рекламу.

  Одним з головних кроків на шляху до прибуткового магазину китайських велосипедів є вибір посередника. Тому що успішне відкриття магазину залежить від швидкої доставки та наявності товару у повній мірі. Компанія Topcargo дозволить вам не хвилюватися про такий пункт як доставка карго та зайнятися іншими справами. Наша компанія гарантує, що ваш товар прийде у найкоротші терміни і не змусить ваш бізнес простоювати у неприбутковий зимовий сезон.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01