X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Ідея для бізнесу: автозапчастини з Китаю

autoparts_chinaДоставка з Китаю і перепродаж автозапчастин може стати джерелом регулярного доходу. Для початку бізнесу необхідно вирішити чотири основні завдання: замовити товари з Китаю, організувати їх доставку в Україну, знайти ринок збуту і продати запчастина клієнту.

4 кроки до створення магазину запчастин

аналіз ринку

Будь-який бізнес слід починати з аналізу ринку. Для цього вам потрібно буде зібрати інформацію про магазини, які працюють в сфері збуту автозапчастин в межах обраного регіону.

торгова ніша

Враховуйте особливості брендів, з якими збираєтеся працювати. Наприклад, для магазину автозапчастин для японських автомобілів Toyota потрібно більше документів і відповідні сертифікати. А ось з компонентами для Chery, Lifan, Great Wall, Geely працювати простіше, оскільки у виробників менш жорсткі вимоги до дилерів.

Важливо знайти надійних виробників і закуповувати автозапчастини безпосередньо. Так, ви зможете уникнути зайвих націнок. Частина завдань, а саме доставку товару з Китаю, візьме на себе компанія Topcargo.

вибір приміщення

Одним з основних пунктів витрат в вашому капіталі стане місце збуту. Якщо у вас є приміщення зі складом, скористайтеся можливістю замовити відразу велику партію товарів (так закупівля буде дешевше). Якщо ви плануєте орендувати торгову площу і, окремо, орендувати склад, замовляйте товар меншими партіями. Враховуйте цей нюанс і при організації онлайн-бізнесу.

Щоб доставка була вигідною, скористайтеся послугою “Збірні вантажі” компанії Topcargo. Так, невеликі партії від різних виробників прийдуть в одному контейнері. Вартість доставки залежить від габаритів, ваги, місця викупу і кінцевого місця доставки з Китаю до Києва або інше місто України.

організація збуту

Вибираючи між онлайн та офлайн бізнесом, віддайте перевагу відразу двома варіантами. Це дозволить охопити аудиторію різного віку, зробити частішим кількість контактів з потенційними покупцями і збільшити кількість покупок.

Компанія Topcargo здійснює прямі поставки китайських товарів в Україну. Також ми пропонуємо додаткові послуги: допоможемо знайти надійного постачальника і викупимо товар у виробника. Доставка автозапчастин з Китаю в Україну з компанією Topcargo – основа вашого успіху.

Comments are closed.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01