X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

cosmetics_chinaКитайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме це робить китайську продукцію конкурентоспроможною на ринку Європи. Доставка з Китаю доступною косметики може принести пристойні доходи при наявності добре продуманого плану і бізнес-ідеї. Сьогодні ми обговоримо перепродаж китайської косметики через інтернет-магазин.

З чого почати?

Серед вітчизняних косметичних товарів важко знайти аналоги східним. Останні мають особливості: вузьку спрямованість і багатофункціональність. В першу чергу, така косметика має натуральний склад і використовує властивості природних компонентів.

Один з варіантів бізнесу з Китаєм – власний інтернет-магазин, в якому будуть виставлятися товари з націнкою. Для початку потрібно замовити товар з Піднебесної, потім зібрати замовлення і відправити покупки на адреси покупців.

Розгляньте варіант магазинів-одностранічнік, в яких виставлено на продаж тільки один вид товару. Так, свого часу, на ринку з’явився говорить хом’як або годинник самураї. При цьому ціни в вітчизняних інтернет-магазинах були в 4-5 разів вище, ніж в магазинах Піднебесної.

Де купити товар і як організувати ефективну доставку Китай-Україна?

Щоб збільшити число потенційних покупців, віддайте перевагу постачальнику з широким і різноманітним асортиментом товарів. Вибираючи карго-компанію, зверніть увагу на досвід і наявність додаткових послуг (викуп, страхування вантажу). Перевезення в короткі терміни за індивідуальним тарифом гарантує перевірена компанія Topcargo.

Зверніть увагу на Aliexpress, Alibaba і інші китайські інтернет-майданчики, де представлені широкі каталоги декоративної косметики та засобів гігієни за низькими цінами. Для відкриття рахунку у китайських оптових постачальників мінімальне замовлення товару зазвичай становить від 100 до 500 доларів.

Перед тим, як почати продаж косметики, слід продумати можливі варіанти доставки з Китаю. Доставляти товар можна різними способами в залежності від розміру партії. Компанія Topcargo пропонує вам звернути увагу на послугу “Збірні вантажі”, яка дозволяє консолідувати товар від різних продавців в одному контейнері.

Як вибрати нішу?

Перед закупівлею товару слід визначитися з основним напрямком продукції: магазин буде спеціалізуватися на трав’яних маслах, китайських тонізуючих напоях або на предметах особистої гігієни?

При виборі ніші слід пам’ятати про наступне:

 • Вибирайте нішу, в якій ви компетентні. Потенційні замовники будуть задавати багато питань про властивості та склад косметики.
 • Ваші знайомі, які займаються продажем товарів з Китаю через Інтернет, можуть підказати нюанси такого бізнесу: що приносить прибуток, а що краще не робити. Перед замовленням обов’язково поцікавтеся їх думкою.
 • Підбирайте товар, який має гарний прибуток. Наприклад, косметика ручної роботи буде мати більшу цінність, ніж кошти, виготовлені в заводських умовах. При цьому ви витратите однакову кількість часу на продаж одиниці товару.
 • Товар, який важко знайти може стати вашим прибутковою справою. На популярних китайських майданчиках можна подивитися, які товари користуються найбільшим попитом і закупити оптову партію китайської косметики безпосередньо.

Косметика – це дійсно дуже популярний в Україні товар; він реалізується як через великих рітейлерів, так і через невеликі інтернет-магазини, в тому числі ті, що не мають сайту або навіть Лендінзі, а просто реалізують товар через акаунти в соціальних мережах. Безумовно, важливо правильно підібрати косметику цінової категорії, яка відповідає цільовій аудиторії, але в будь-якому випадку, це – справа дуже прибуткова.

Як відкрити інтернет-магазин косметики в Україні?

Для початку слід провести докладне дослідження ємності і динаміки ринку, вивчити міжнародні стандарти, законодавчу базу і норми, які регламентують діяльність у галузі електронної комерції. Тобто, як мінімум, вам потрібно визначитися з асортиментом – з тим, що конкретно ви хочете продавати, плюс – з тим, як зробити це легально. Як правило, необхідно зареєструватися в податковій як приватний підприємець. Аналізуючи ринок, ви повинні уважно вивчити ймовірних конкурентів, інтереси і потреби цільової аудиторії. Така інформація потрібна, щоб скласти ефективну бізнес-концепцію, вибрати дійсно перспективний напрямок, мінімізувати всілякі помилки. Вивчення продукту конкурентів також добре тим, що ви можете проаналізувати їх помилки і, в свою чергу, не допустити їх у випадку зі своїм бізнесом. Безумовно, зовсім необов’язково підключати до цього процесу професійного маркетолога (але якщо є можливість, чому б і ні?)

Цю інформацію можна почерпнути в галузевих і загальнотематичних ЗМІ, на порталах імпортерів / експортерів. У розрахунок беріть тільки ті факти, які мають безпосередній вплив на нішу – обмеження на ввезення конкретних товарів, зростання інтересу до продукції нового бренду, захоплення натуральної, органічної косметикою. Зокрема, також рекомендуємо вам вивчити сайти-отзовікі. Ті косметичні продукти з Аліекспресс, які користуються там популярністю і отримують високі оцінки від користувачів, можна сміливо включати в асортимент: так як вони вже отримують відмінну рекламу і отже, будуть активно купуватися. Для зручності всі зібрані дані бажано обробити і структурувати: скласти графіки, діаграми, майнд-карти, таблиці. Працюючи з наочними форматами, ви зможете оперативно проаналізувати відомості і зробити правильні висновки. Так, звучить трохи складно, але такий підхід безумовно краще, ніж просто випадкова закупівля випадкових товарів і спроба їх продати через Інстаграм або банальний Лендінгем. Останній етап планування – складання грамотного, докладного бізнес-плану. Цей документ дасть об’єктивне уявлення про потенційної прибутковості проекту, дозволить поставити потрібний темп розвитку, окреслити динаміку попиту, знайти ефективні шляхи просування, запобігти можливі ризики. Бізнес-план вам також допоможе в тих випадках, коли ви шукаєте інвестора для того, щоб відкрити інтернет-магазин. «Обличчя» майбутнього інтернет-магазину – його сайт.

Він повинен залучати клієнтів, підштовхувати їх до покупки. Створення сайту можна доручити професіоналам або ж спробувати впоратися самостійно, скориставшись спеціальними конструкторами. Сайт повинен бути максимально зручним, інтуїтивно зрозумілим; обов’язково також додайте до нього онлайн-оплату.

Якщо цього багато, ви можете почати з облікового запису в соціальній мережі і продавати через нього. Найчастіше для цієї мети підходять Instagram і Facebook. При виборі асортименту для свого інтернет-магазину, ви також можете орієнтуватися на рейтинги, безпосередньо, на AliExpress. Засоби з високим рейтингом і хорошими оцінками вже популярні самі по собі, а значить – будуть дуже добре продаватися. Обов’язково налагодьте стабільну і безперебійну доставку. Коли мова йде про великі партії товару, краще не розраховувати на службу доставки сайту: зверніться до кваліфікованого посередника. Наприклад, компанія Topcargo без проблем організовує для вас швидку і якісну доставку великих партій товару з Китаю за найбільш вигідними цінами!

Щоб не придбати бракований товар і звести до мінімуму особисте участь при перевезенні товарів, звертайтеся до фахівців компанії Topcargo. Швидка і якісна доставка з Китаю до Києва стане успішним початком вашого бізнесу. Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли додаткові питання з перевезення та доставки китайських товарів. Ми організуємо доставку з Китаю в Україну виходячи з потреб вашого підприємства.

Comments are closed.

Последние новости

Китайська меблі

Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

Оптика для автомобіля з Китаю

Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

Динаміки в машину з Китаю

Не тільки меломани прагнуть встановити якісну аудіосистему в автомобіль. Будь-якому ...

 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13