X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

cosmetics_chinaКитайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме це робить китайську продукцію конкурентоспроможною на ринку Європи. Доставка з Китаю доступною косметики може принести пристойні доходи при наявності добре продуманого плану і бізнес-ідеї. Сьогодні ми обговоримо перепродаж китайської косметики через інтернет-магазин.

З чого почати?

Серед вітчизняних косметичних товарів важко знайти аналоги східним. Останні мають особливості: вузьку спрямованість і багатофункціональність. В першу чергу, така косметика має натуральний склад і використовує властивості природних компонентів.

Один з варіантів бізнесу з Китаєм – власний інтернет-магазин, в якому будуть виставлятися товари з націнкою. Для початку потрібно замовити товар з Піднебесної, потім зібрати замовлення і відправити покупки на адреси покупців.

Розгляньте варіант магазинів-одностранічнік, в яких виставлено на продаж тільки один вид товару. Так, свого часу, на ринку з’явився говорить хом’як або годинник самураї. При цьому ціни в вітчизняних інтернет-магазинах були в 4-5 разів вище, ніж в магазинах Піднебесної.

Де купити товар і як організувати ефективну доставку Китай-Україна?

Щоб збільшити число потенційних покупців, віддайте перевагу постачальнику з широким і різноманітним асортиментом товарів. Вибираючи карго-компанію, зверніть увагу на досвід і наявність додаткових послуг (викуп, страхування вантажу). Перевезення в короткі терміни за індивідуальним тарифом гарантує перевірена компанія Topcargo.

Зверніть увагу на Aliexpress, Alibaba і інші китайські інтернет-майданчики, де представлені широкі каталоги декоративної косметики та засобів гігієни за низькими цінами. Для відкриття рахунку у китайських оптових постачальників мінімальне замовлення товару зазвичай становить від 100 до 500 доларів.

Перед тим, як почати продаж косметики, слід продумати можливі варіанти доставки з Китаю. Доставляти товар можна різними способами в залежності від розміру партії. Компанія Topcargo пропонує вам звернути увагу на послугу “Збірні вантажі”, яка дозволяє консолідувати товар від різних продавців в одному контейнері.

Як вибрати нішу?

Перед закупівлею товару слід визначитися з основним напрямком продукції: магазин буде спеціалізуватися на трав’яних маслах, китайських тонізуючих напоях або на предметах особистої гігієни?

При виборі ніші слід пам’ятати про наступне:

  • Вибирайте нішу, в якій ви компетентні. Потенційні замовники будуть задавати багато питань про властивості та склад косметики.
  • Ваші знайомі, які займаються продажем товарів з Китаю через Інтернет, можуть підказати нюанси такого бізнесу: що приносить прибуток, а що краще не робити. Перед замовленням обов’язково поцікавтеся їх думкою.
  • Підбирайте товар, який має гарний прибуток. Наприклад, косметика ручної роботи буде мати більшу цінність, ніж кошти, виготовлені в заводських умовах. При цьому ви витратите однакову кількість часу на продаж одиниці товару.
  • Товар, який важко знайти може стати вашим прибутковою справою. На популярних китайських майданчиках можна подивитися, які товари користуються найбільшим попитом і закупити оптову партію китайської косметики безпосередньо.

Косметика – це дійсно дуже популярний в Україні товар; він реалізується як через великих рітейлерів, так і через невеликі інтернет-магазини, в тому числі ті, що не мають сайту або навіть Лендінзі, а просто реалізують товар через акаунти в соціальних мережах. Безумовно, важливо правильно підібрати косметику цінової категорії, яка відповідає цільовій аудиторії, але в будь-якому випадку, це – справа дуже прибуткова.

Як відкрити інтернет-магазин косметики в Україні?

Для початку слід провести докладне дослідження ємності і динаміки ринку, вивчити міжнародні стандарти, законодавчу базу і норми, які регламентують діяльність у галузі електронної комерції. Тобто, як мінімум, вам потрібно визначитися з асортиментом – з тим, що конкретно ви хочете продавати, плюс – з тим, як зробити це легально. Як правило, необхідно зареєструватися в податковій як приватний підприємець. Аналізуючи ринок, ви повинні уважно вивчити ймовірних конкурентів, інтереси і потреби цільової аудиторії. Така інформація потрібна, щоб скласти ефективну бізнес-концепцію, вибрати дійсно перспективний напрямок, мінімізувати всілякі помилки. Вивчення продукту конкурентів також добре тим, що ви можете проаналізувати їх помилки і, в свою чергу, не допустити їх у випадку зі своїм бізнесом. Безумовно, зовсім необов’язково підключати до цього процесу професійного маркетолога (але якщо є можливість, чому б і ні?)

Цю інформацію можна почерпнути в галузевих і загальнотематичних ЗМІ, на порталах імпортерів / експортерів. У розрахунок беріть тільки ті факти, які мають безпосередній вплив на нішу – обмеження на ввезення конкретних товарів, зростання інтересу до продукції нового бренду, захоплення натуральної, органічної косметикою. Зокрема, також рекомендуємо вам вивчити сайти-отзовікі. Ті косметичні продукти з Аліекспресс, які користуються там популярністю і отримують високі оцінки від користувачів, можна сміливо включати в асортимент: так як вони вже отримують відмінну рекламу і отже, будуть активно купуватися. Для зручності всі зібрані дані бажано обробити і структурувати: скласти графіки, діаграми, майнд-карти, таблиці. Працюючи з наочними форматами, ви зможете оперативно проаналізувати відомості і зробити правильні висновки. Так, звучить трохи складно, але такий підхід безумовно краще, ніж просто випадкова закупівля випадкових товарів і спроба їх продати через Інстаграм або банальний Лендінгем. Останній етап планування – складання грамотного, докладного бізнес-плану. Цей документ дасть об’єктивне уявлення про потенційної прибутковості проекту, дозволить поставити потрібний темп розвитку, окреслити динаміку попиту, знайти ефективні шляхи просування, запобігти можливі ризики. Бізнес-план вам також допоможе в тих випадках, коли ви шукаєте інвестора для того, щоб відкрити інтернет-магазин. «Обличчя» майбутнього інтернет-магазину – його сайт.

Він повинен залучати клієнтів, підштовхувати їх до покупки. Створення сайту можна доручити професіоналам або ж спробувати впоратися самостійно, скориставшись спеціальними конструкторами. Сайт повинен бути максимально зручним, інтуїтивно зрозумілим; обов’язково також додайте до нього онлайн-оплату.

Якщо цього багато, ви можете почати з облікового запису в соціальній мережі і продавати через нього. Найчастіше для цієї мети підходять Instagram і Facebook. При виборі асортименту для свого інтернет-магазину, ви також можете орієнтуватися на рейтинги, безпосередньо, на AliExpress. Засоби з високим рейтингом і хорошими оцінками вже популярні самі по собі, а значить – будуть дуже добре продаватися. Обов’язково налагодьте стабільну і безперебійну доставку. Коли мова йде про великі партії товару, краще не розраховувати на службу доставки сайту: зверніться до кваліфікованого посередника. Наприклад, компанія Topcargo без проблем організовує для вас швидку і якісну доставку великих партій товару з Китаю за найбільш вигідними цінами!

Щоб не придбати бракований товар і звести до мінімуму особисте участь при перевезенні товарів, звертайтеся до фахівців компанії Topcargo. Швидка і якісна доставка з Китаю до Києва стане успішним початком вашого бізнесу. Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли додаткові питання з перевезення та доставки китайських товарів. Ми організуємо доставку з Китаю в Україну виходячи з потреб вашого підприємства.

Comments are closed.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

[contact-form-7 id="11414" title="Лид форма на странице поста слева"]

Последние новости

Китайська меблі

Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

Оптика для автомобіля з Китаю

Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

Динаміки в машину з Китаю

Не тільки меломани прагнуть встановити якісну аудіосистему в автомобіль. Будь-якому ...

  • 044 353 00 01