X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

cosmetics_chinaКитайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме це робить китайську продукцію конкурентоспроможною на ринку Європи. Доставка з Китаю доступною косметики може принести пристойні доходи при наявності добре продуманого плану і бізнес-ідеї. Сьогодні ми обговоримо перепродаж китайської косметики через інтернет-магазин.

З чого почати?

Серед вітчизняних косметичних товарів важко знайти аналоги східним. Останні мають особливості: вузьку спрямованість і багатофункціональність. В першу чергу, така косметика має натуральний склад і використовує властивості природних компонентів. Один з варіантів бізнесу з Китаєм – власний інтернет-магазин, в якому будуть виставлятися товари з націнкою. Для початку потрібно замовити товар з Піднебесної, потім зібрати замовлення і відправити покупки на адреси покупців. Розгляньте варіант магазинів-одностранічнік, в яких виставлено на продаж тільки один вид товару. Так, свого часу, на ринку з’явився говорить хом’як або годинник самураї. При цьому ціни в вітчизняних інтернет-магазинах були в 4-5 разів вище, ніж в магазинах Піднебесної.

Де купити товар і як організувати ефективну доставку Китай-Україна?

Щоб збільшити число потенційних покупців, віддайте перевагу постачальнику з широким і різноманітним асортиментом товарів. Вибираючи карго-компанію, зверніть увагу на досвід і наявність додаткових послуг (викуп, страхування вантажу). Перевезення в короткі терміни за індивідуальним тарифом гарантує перевірена компанія Topcargo. Зверніть увагу на Aliexpress, Alibaba і інші китайські інтернет-майданчики, де представлені широкі каталоги декоративної косметики та засобів гігієни за низькими цінами. Для відкриття рахунку у китайських оптових постачальників мінімальне замовлення товару зазвичай становить від 100 до 500 доларів. Перед тим, як почати продаж косметики, слід продумати можливі варіанти доставки з Китаю. Доставляти товар можна різними способами в залежності від розміру партії. Компанія Topcargo пропонує вам звернути увагу на послугу “Збірні вантажі”, яка дозволяє консолідувати товар від різних продавців в одному контейнері.

Як вибрати нішу?

Перед закупівлею товару слід визначитися з основним напрямком продукції: магазин буде спеціалізуватися на трав’яних маслах, китайських тонізуючих напоях або на предметах особистої гігієни? При виборі ніші слід пам’ятати про наступне:
 • Вибирайте нішу, в якій ви компетентні. Потенційні замовники будуть задавати багато питань про властивості та склад косметики.
 • Ваші знайомі, які займаються продажем товарів з Китаю через Інтернет, можуть підказати нюанси такого бізнесу: що приносить прибуток, а що краще не робити. Перед замовленням обов’язково поцікавтеся їх думкою.
 • Підбирайте товар, який має гарний прибуток. Наприклад, косметика ручної роботи буде мати більшу цінність, ніж кошти, виготовлені в заводських умовах. При цьому ви витратите однакову кількість часу на продаж одиниці товару.
 • Товар, який важко знайти може стати вашим прибутковою справою. На популярних китайських майданчиках можна подивитися, які товари користуються найбільшим попитом і закупити оптову партію китайської косметики безпосередньо.
Щоб не придбати бракований товар і звести до мінімуму особисте участь при перевезенні товарів, звертайтеся до фахівців компанії Topcargo. Швидка і якісна доставка з Китаю до Києва стане успішним початком вашого бізнесу. Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли додаткові питання з перевезення та доставки китайських товарів. Ми організуємо доставку з Китаю в Україну виходячи з потреб вашого підприємства.

Последние новости

Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

Китайська меблі

Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

Оптика для автомобіля з Китаю

Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13