X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Їдемо в Китай! Що потрібно знати мандрівнику і чого уникати? Частина 1

china-travelingДля того, щоб наша з вами доставка в Україну з Китаю була ефективною, нам довелося неодноразово відвідати Піднебесну і не один рік попрацювати там. Ми налагодили ділові контакти, організували там свої склади, уклали партнерство з рядом китайських підприємств, а заодно – познайомилися з культурою країни і особливостями перебування на її території.

За цей час наше керівництво придбало цінний досвід, як вести себе в такій далекій і екзотичній на перший погляд країні. Тепер ми можемо запропонувати вам не тільки якісну доставку з Китаю, але і розповісти про декілька особливості перебування в цій країні, які будуть вам корисні, якщо ви зважитеся на ділову поїздку або просто подорож.

Китай відкритий для туризму та бізнес-взаємин. Деякі звичаї цієї країни дивують, деякі – ставлять в тупик і навіть смішать. Нинішня серія статей буде присвячена тому, що потрібно знати мандрівникові і чого уникати в Китаї. Спочатку про найважливіше.

Їдьте навесні!

Територія Піднебесної пролягає на трьох кліматичних поясах. Тому для того, щоб не замерзнути в Китаї, або не набрати з собою даремно теплих речей, обов’язково поцікавтеся, яка погода нині коштує в регіоні, обраному вами для візиту. Взагалі, найсприятливішими порами року для поїздок в КНР вважаються пізня весна та рання осінь.

Майте під рукою міні-словничок власного твору

Поки ми в Китаї дбали про те, щоб налагодити доставку з Китаю в Україну, ми встигли виявити величезну різницю в діалектах китайської мови. Чи не знай ми китайський досконало – напевно розгубилися б. У Китаї дуже мало англомовних людей, в порівнянні з іншими країнами. Тому як туристу, ми вам рекомендуємо скласти міні-словничок з найнеобхіднішими китайськими фразами. Це допоможе не заплутатися і дохідливо пояснити, скажімо, таксистам, куди ви хочете потрапити.

Уникайте стовпотворіння у свята

Всі ми не з чуток знаємо, яка величезна кількість людей живе в кожному місті Китаю. Свята в Піднебесній – не найкращий час для відвідування визначних пам’яток. Так, як територія КНР величезна, в ній вистачає і внутрішніх туристів, які їздять з міста в місто. У такі дні вам швидше за все доведеться штовхатися серед натовпу китайців, замість того, щоб насолоджуватися екскурсією. Тому радимо вивчити календар місцевих свят і зробити відповідні висновки. А ось з 1 по 10 жовтня в Китаї забиті всі залізничні вагони і авіалінії, так що квиток на літак або поїзд ви, швидше за все, не дістанете.

Подбайте про готелі і зворотному квитку заздалегідь!

Найголовніше: людей в Китаї реально БАГАТО. Це і самі китайці, і численні іноземні туристи. Тому, якщо не забронювати готель і зворотний квиток завчасно, можуть виникнути проблеми.

У наступній статті ми продовжимо тему особливостей туризму в Китай. А поки рекомендуємо вам ознайомитися з розділом «послуги» нашого сайту, в якому Ви дізнаєтеся про особливості доставки з Китаю до Києва. Тут ви знайдете багато корисної інформації, яка допоможе вам налагодити оперативну і високоефективну доставку з Китаю в Україну, ціна на яку вас приємно здивує. Залишайтеся з TopCargo, щоб доставка Китай-Україна була тільки в радість.

Comments are closed.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01