X

Залишіть ваш відгук

Ваша оцінка

Цена
Качество
Сроки
language-switcher

 • Русский
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Ідея для бізнесу з Китаєм: дрони (квадрокоптери)

  multicoptersБеспілотні літальні апарати або дрони (квадрокоптери) вийшли ринку порівняно недавно, але набрали високу популярність. Щоб ви не прогавили шанс помножити свій дохід, сьогодні ми розповімо про те, як за допомогою авіадоставки цього товару з Китаю розпочати бізнес:

  Авіадоставка дронів (квадрокоптерів) з Китаю

  У зв’язку з тим, що безпілотні літальні апарати стали дуже популярними і продовжують набирати обертів, ідея продажу дронів здається привабливою. Реалізувати цей товар можна як в Інтернеті, так і в орендованій торговій точці. У будь-якому випадку підприємцю необхідно знайти постачальників та клієнтів та провести активну якісну рекламу.

  Гарні дрони виробляють у Китаї, тому краще шукати постачальників саме тут. Але, укладаючи контракти, необхідно впевнитись у наявності гарантії та у можливості повернути товар, який не відповідає вимогам. Щоб авіа доставка вантажів з Китаю не розчарувала, скористайтесь послугою перевірки товару на відповідність. Фахівці нашої компанії перевірять його та зроблять для вас детальний фотозвіт.

  Що стосується реклами, то, як вже було зазначено, вона повинна бути ефективною. Так як основною частиною покупців є молоді люди, то розміщувати оголошення слід насамперед у соціальних мережах (Twitter, Facebook, Інстаграм, Вконтакті, Однокласники та інші соціальні мережі до ваших послуг). Не забувайте про блокування Вконтакту та Однокласників для українських користувачів – просувати товар тут на українську аудиторію немає сенсу.

  Мінімальна сума для старту – близько 100 тисяч гривень. Цього вистачить на авіадоставку з Китаю кількох якісних дронів (квадрокоптерів) та рекламний бюджет.

  Якщо ви хочете щось більше, ніж просто інтернет-магазин, подумайте над організацією служби доставки за допомогою дронів. Звичайно, для реалізації цієї ідеї будуть потрібні дрони. Також необхідно зареєструватися як ІП (ПП) для того, щоб організувати службу кур’єрської доставки.

  Оренда дронів – ще одна ідея для авіа доставки вантажу з Китаю. Поки не всі можуть дозволити собі придбання такого апарату, запропонуйте людям можливість протестувати квадрокоптер за меншу суму. Рекламувати послугу можна у блогерів, на тематичних ресурсах та в офлайні: запустіть кілька дронів у людному місці (не забувайте про можливе падіння квадрокоптера) та продемонструйте їх можливості. Від охочих покерувати такою “іграшкою” не буде відбою.

  Створення веб-сайту. Яку інформацію можна надавати?

  По-перше, необхідний опис дронів (квадрокоптерів), їх пристрій, що це таке, звідки з’явилося, як працює і т.д. По-друге, можна розміщувати інформацію про нові види та марки «безпілотників», доробки та покращення. Також можна тестувати різні дрони та викладати відеоролики. Не забудьте, що якісне фото є запорукою успіху для тих, хто займається перепродажем товарів з Китаю за допомогою авіадоставки в Україну.

  Щоб авіадоставка Китай-Україна потрапила вчасно в руки кінцевого споживача, подбайте про організацію доставки заздалегідь: вам потрібно зв’язатися з представником компанії Топкарго, погодити деталі доставки та закласти час на саме транспортування вантажу. Зазвичай вона займає близько двох тижнів, а вартість починається від $6 за кг. Ми надаємо послугу доставки “під ключ”, тому ви зможете уникнути клопоту з митним оформленням. Зв’яжіться з нами за телефоном 044-391-11-70, якщо у вас є питання або ви хочете обговорити умови доставки.

  Comments are closed.

  Заказать доставку

  Авиа доставка Авіа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

  Обращайтесь к нам

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01