language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Ідея для бізнесу з Китаєм: наручний годинник

  watch_topcargoНаручний годинник є незамінним аксесуаром. Тому бізнес, пов’язаний з продажем якісного годинника за оптимальними цінами – перспективна справа. Розпочати його можна, скориставшись доставкою в Україну з Китаю.

  Для того, щоб розпочати діяльність у сфері продажу таких аксесуарів, як годинник, вам знадобиться:

  1. Знайти приміщення або інтернет-платформу, де ви зможете зайнятися вашим бізнесом і отримати хороший прибуток. Це може бути як невеликий магазин у торговому центрі, так і власний сайт.

  2. Зайнятися пошуками постачальника, який запропонує якісний товар за оптимальними цінами. Допомогти з такими пошуками можуть фахівці компанії TopCargo.

  3. Подбати про широкий асортимент стильного годинника. Можна спеціалізуватися на продажі як чоловічого, так і жіночого годинника різних типів (спортивних, гламурних і класичних) та механізмів (кварцовий, механічний та електронний).

  Таким чином ви зможете охопити велику аудиторію потенційних покупців. Запускаючи свій бізнес, закупіть годинник різних моделей. Далі ви побачите, які з них мають попит, і, відповідно, замовлятимете доставку товару з Китаю годинника саме такого типу. Для того, щоб мінімально помилитися з вибором продукції, яка матиме попит, витратите час на вивчення ринку і, звичайно, модних тенденцій.

  4. Закупити обладнання (потрібно, якщо ви вирішили локалізуватися в торговому центрі або відкрити свій магазин), серед якого скляні вітрини, підсвічування та підставки для годинника.

  5. Попрацювати над іміджем компанії. Цей пункт багато хто даремно ігнорує. Від нього залежить відомість саме вашого магазину, а значить і кількість постійних клієнтів. Для цього важливо, щоб магазин мав назву, що запам’ятовується, проводив цікаві акції і мав спеціальні пропозиції. Ви можете періодично проводити якісь конкурси та розіграші в Інтернеті, щоб залучати нових покупців. Великою перевагою для вашого бізнесу можуть бути деякі додаткові послуги, наприклад, гарантійне обслуговування та ремонт годинників.

  6. Розробити бізнес-план, в якому будуть прораховані всі витрати та терміни їхньої окупності. Бажано довірити цю справу фахівцю з фінансів. Від націнки на товар, грамотності організації робочого процесу безпосередньо залежить стабільність вашого бізнесу та його прибутковість.

  З часом ви зможете розширити свій бізнес і доповнити асортимент наручних годинників настільними та настінними, які не менше перших користуються попитом у покупців. Щоб з перевезенням вантажів з Китаю не виникало труднощів, довірте цю справу фахівцям логістичної компанії TopCargo, які допоможуть не лише з оформленням усіх необхідних документів, а й транспортуванням товару в Україну. Більш детально про послуги компанії ви можете дізнатися, зв’язавшись із консультантами за номером телефону 044-391-11-78.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01