X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

ІГРАШКИ ІЗ АМЕРИКИ

Американські ігровий ринок славиться своїми виробами. М’які іграшки, конструктор лего, фігурки героїв мультфільмів та кіно – діти з усього світу бажають отримати ці іграшки. Додатково варто відзначити високу якість виробів. Навіть при самому інтенсивному використанні, вони зберігають свій первозданний вигляд. І вартість їх набагато нижче, ніж може здатися на перший погляд. Так що варто задуматися над тим, щоб купити іграшки з Америки.

Чому так важливі якісні іграшки

З моменту появи на рахунок і аж до подростничества, іграшки займають велике місце в житті кожної дитини. Тому важливо, щоб використовувані іграшки були виготовлені з якісних матеріалів. Одна з переваг покупки іграшок з США – стандарти виробництва, одні з найсуворіших у всьому світі. В першу чергу перевіряється вміст таких речовин, як:

 • феноли;
 • фталати;
 • свинець;
 • кадмій;
 • ртуть та інше.

Якщо знаходиться хоча б один компонент із зазначеного в пробної іграшці, знімається і утилізується вся партія. В іншому випадку малюк отримає безліч ускладнень організму – від гормональної до нервової системи. Тому всі американські іграшки оснащуються відповідним маркуванням, на якій вказується що продукт пройшов усі необхідні перевірки.

Американські іграшки вирізняються з-поміж інших використанням тільки сертифікованих матеріалів і максимально якісно складанням. При цьому фірмові товари відрізняються доступною вартістю, тому купити якісну продукцію з Америки досить вигідно.

Не варто забувати і про широкий асортимент товарів:

 • радіокеровані моделі;
 • розвиваючі іграшки;
 • настолки;
 • фігурки персонажів кіно і мультфільмів та багато іншого.

Додатково варто виділити унікальне серійне виробництво. Рідкісні конструктори, колекційні екземпляри персонажів ігор і коміксів, обмежені серії ляльок – всі ці товари просто не завозять для продажу в країни СНД. При цьому ймовірність придбання підробки знижена до мінімуму, так як вся продукція сертифікована і перевірити його наявність легко на офіційному сайті виробника.

Як купити іграшку з США

Придбати бажану іграшку можна кількома шляхами. Найбільш поширеним є варіант покупки на різних майданчиках. Але, він підходить далеко не всім, так як необхідно ідеально володіти мовою, вникати в усі нюанси доставки та оплати. Також, при виникненні спірної ситуації, необхідно вирішувати все самостійно.

Другий варіант – співпраця з сервісом доставки. В такому випадку необхідно тільки знайти найбільш підходящий варіант іграшки. Потім можна сміливо зв’язуватися з менеджером компанії і уточнення всієї докладної інформації щодо посилки. При цьому не варто переживати про те, як буде доставлена посилка в Україну. Всі питання щодо доставки товару в Україну, складання супутніх документів і оплати, фірма бере на себе. Додатково, всі питання щодо врегулювання конфлікту, фірма бере на себе і веде все листування з продавцем, відстоюючи інтереси покупця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01