X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Інструменти з Китаю: покупка і доставка. Ваша ідея для бізнесу!

Ні для кого не секрет, що сучасні китайський інструменти відрізняються досить високою якістю і при цьому – демократичною ціною. Дуже багато замовляють інструменти безпосередньо з китайських сайтів на кшталт Aliexpress, але для покупця це супроводжується додатковими складнощами, а саме дуже довгої доставкою, а також ризиком того, що посилка взагалі загубиться. Саме тому, непогана ніша для бізнесу – покупка інструментів в Китаї з подальшим перепродажем в Україні. Якщо купувати інструменти у виробників, за закупівельною ціною, то виходить більше, ніж дешево, що дозволяє встановити непогану націнку, отримуючи відмінну прибуток від продажу кожної одиниці. В цілому, це можуть бути як звичайні побутові інструменти – викрутки, кусачки, молотки, дрилі, так і більш специфічні. Це можуть бути як набори інструментів, так і поодинокі екземпляри: насправді, повноцінний асортимент в магазині інструментів сформувати не так вже й складно. Проблематичніше знайти конкретних постачальників, організувати правильну доставку і правильним чином здійснити митне оформлення товару. Але навіть при всьому цьому, продаж інструментів з Китаю – це досить перспективно відразу з кількох причин:

 • Китайські інструменти дійсно відрізняються відмінною якістю. А при цьому – невеликою ціною, що дозволяє встановлювати досить пристойну націнку і отримувати на цьому непоганий прибуток.
 • Сучасні способи доставки дозволяють налагодити поставки таким чином, що ви не будете відчувати дефіциту в товарі.
 • Ви можете створити як оффлайн магазин, так і онлайн: другий варіант навіть менш витратний: приміщення під магазин вам орендувати не потрібно буде.

Почати бізнес з Китаєм разом з Топкарго – це просто!

Якщо ви хочете почати бізнес з Китаєм, то варто звернутися до професіоналів, які допоможуть вам консультаціями, зможуть правильно організувати доставку, розмитнення і всі інші процеси, зможуть зробити ваш бізнес для вас простіше і ефективніше. Такі фахівці працюють в компанії Топкарго: ми допоможемо вам організувати покупку і доставку інструментів з Китаю, підібрати постачальників, які будуть повністю відповідати всім вашим запитам, підібрати асортимент, зможемо правильно здійснити розмитнення, доставити товар “до дверей”, а також проконсультувати на всіх етапах . Бізнес з Китаєм разом з нами – це просто, організаційну частину ми беремо на себе!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01