language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Інструменти з Китаю: покупка та доставка. Ваша ідея для бізнесу!

  Ні для кого не секрет, що сучасні китайські інструменти відрізняються досить високою якістю і при цьому – демократичною ціною. Багато хто замовляє інструменти безпосередньо з китайських сайтів на кшталт Aliexpress, але для покупця це супроводжується додатковими складнощами, а саме дуже довгою доставкою, а також ризиком того, що посилка взагалі загубиться. Саме тому непогана ніша для бізнесу – купівля інструментів у Китаї з наступним перепродажем в Україні. Якщо купувати інструменти у виробників, за закупівельною ціною, то виходить більш ніж дешево, що дозволяє встановити непогану націнку, отримуючи відмінний прибуток від продажу кожної одиниці. Загалом це можуть бути як звичайні побутові інструменти – викрутки, кусачки, молотки, дрилі, так і більш специфічні. Це можуть бути як набори інструментів, так і поодинокі екземпляри: насправді, повноцінний асортимент у магазині інструментів сформувати не так уже й складно. Найпростіше знайти конкретних постачальників, організувати правильну доставку і правильним чином здійснити митне оформлення товару. Але навіть при всьому цьому продаж інструментів з Китаю – це досить перспективно відразу з кількох причин:

  • Китайські інструменти справді відрізняються відмінною якістю. А при цьому – невелика ціна, що дозволяє встановлювати досить пристойну націнку і отримувати на цьому непоганий прибуток.
  • Сучасні способи доставки дозволяють налагодити поставки таким чином, що ви не відчуватимете дефіциту в товарі.
  • Ви можете створити як офлайн магазин, так і онлайн: другий варіант навіть менш витратний: приміщення під магазин вам орендувати не потрібно буде.

  Почати бізнес із Китаєм разом із Топкарго – це просто!

  Якщо ви хочете розпочати бізнес з Китаєм, то варто звернутися до професіоналів, які допоможуть вам консультаціями, чи зможуть правильно організувати доставку, розмитнення</a href=”https://topcargo.ua/kvalificirovannyj-posrednik-v-kitae/”> a> і всі інші процеси, зможуть зробити ваш бізнес для вас простіше та ефективніше. Такі фахівці працюють у компанії Топкарго: ми допоможемо вам організувати покупку та доставку інструментів з Китаю, підібрати постачальників, які повністю відповідатимуть усім вашим запитам, підібрати асортимент, зможемо правильно здійснити розмитнення, доставити товар до дверей, а також проконсультувати на всіх етапах. . Бізнес з Китаєм разом з нами – це просто, організаційну частину ми беремо на себе!

  Коментарі

  Женя, 2020-11-16 20:49:02

  Покупала не дорогой набор отвёрток для мужа и качество оказалось не очень хорошим. Но и денег всё стоило не мног

  Дмитрий, 2020-11-15 01:44:46

  Лучше покупать партией и сразу много, чтоб постоянно не ждать получения. Очень удобно для перепродажи в России.

  Дмитрий, 2020-11-15 01:44:15

  Лучше покупать партией и сразу много, чтоб постоянно не ждать получения. Очень удобно для перепродажи в России.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01