language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Інтернет-магазин на товарах з Китаю

  online-pokupki-china Доставка вантажів з Китаю для перепродажу в Україні все частіше передбачає подальший онлайн-перепродаж товарів. Але при створенні інтернет-магазину дуже важливим моментом є його грамотна організація, адже від цього залежить кількість клієнтів, популярність магазину та обсяг прибутку.

  Якщо власник магазину не збирається самостійно здійснювати продаж товару, розміщення інформації про нього, консультацію покупців, а також оформлювати замовлення та займатися їх доставкою, насамперед варто задуматися про вибір персоналу.

  Однією з найважливіших ролей серед персоналу грає адміністратор. Він має бути товариським, енергійним, що вміє переконувати та продавати. Саме він відповідатиме на дзвінки клієнтів та консультуватиме їх з того чи іншого питання.

  Також варто задуматися про ту частину персоналу, який займатиметься розміщенням як самої доставки вантажу з Китаю, так і інформації про нього. Однак цим може займатись і сам власник магазину.

  І останнім, але не за важливістю, є кур’єр. Він повинен мати гарну пам’ять і вміти швидко думати, а також добре знати місто та вміти орієнтуватися в незнайомих місцях, щоб не загубитися у разі чого і доставити товар вчасно.

  Для того, щоб стежити за статистикою відвідуваності магазину, покупок у ньому, а також за популярністю того чи іншого товару, потрібно встановити різні лічильники, призначені саме для таких цілей. Зараз існує безліч додатків, які можуть допомогти. Достатньо лише витратити трохи грошей на придбання ліцензійної версії (бо піратські версії не можуть гарантувати отримання точної статистики). Можна встановити безкоштовні програми, але в них відсутня більшість найважливіших функцій, так що не варто розмінюватися на дрібниці і оформити сайт магазину належним чином. Адже правильно і гармонійно оформлений сайт привертає увагу клієнтів та викликає у них довіру, а це означає, що відсоток покупок, що здійснюються в даному онлайн-магазині, зростатиме, а ціна доставка вантажів з китаю добре окупиться.

  Тепер розглянемо питання про розкручування магазину. Можна доручити цю справу фахівцям, які займаються рекламою, а можна зайнятися цим самостійно, щоб узяти весь процес розкручування під контроль. Заздалегідь продумайте, що хочете зберегти: особистий час або гроші.

  До методів самостійного просування інтернет магазину належать:

  – Контекстна реклама;

  – Банерна реклама;

  – Просування в пошукових системах.

  Сутність контекстної та банерної рекламии полягає в покупці оголошень, які розміщуватимуться на інших сайтах. Придумуючи текст рекламного повідомлення варто пам’ятати про те, що воно має бути коротким і у справі, не відволікати увагу від товару, що просувається.

  Тепер перейдемо до опису процесу просування сайту в пошукових системах. Для того, щоб сайт знаходився на вершині пошукових запитів, варто подбати про те, щоб всі тексти, що розміщуються на сайті, були унікальними, інакше вони просто загубляться серед таких же запитів. При цьому в кожному тексті повинні бути ключові слова, за якими здійснюються пошукові запити. Опис потрібно писати не лише до товарів, а й до категорій товарів.

  Розташований текст потрібно доповнювати різноманітними картинками та відеоматеріалами, що підходять за змістом. Адже так можна привернути й затримати увагу покупця, який насамперед реагує на яскраві (але не надто агресивні) зображення та інформаційні відеоматеріали. зображень має бути більше, ніж відео, тому що далеко не кожен користувач Інтернету витрачатиме час на його перегляд.

  Якщо ви хочете відкрити інтернет-магазин, через який продаватимете товари, імпортовані з Піднебесної, звертайтеся за номером, вказаним у шапці сайту. Наші фахівці розрахують вартість та допоможуть організувати доставку малих вантажів із Китаю. Ми надаємо логістичні послуги під ключ, тому ви збережете свій час і зможете приділити його розробці інтернет-магазину.

  Слідкуйте за нашими новинами та порадами на сторінці у facebook.

   

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01