X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Інтернет-магазин з товарами з Китаю: як створити?

Вже давно минули ті часи, коли товари китайського виробництва були синонімами низької якості. Ще в середині двохтисячних років, маркування “Made in China” була ім’ям прозивним, дуже невелика кількість покупців була налаштована на покупку таких товарів. Всього якийсь десяток років – і ситуація діаметрально змінилася. Сьогодні китайські виробництва вийшли на новий рівень, товари які виробляються на китайських заводах мають або пристойним, або дійсно гарною якістю. Дуже багато світових брендів перевозять свої виробництва в Китай, знижуючи собівартість виробництва продукції з огляду на досить низькій вартості робочої сили. А тому власники інтернет-магазинів часто закуповують товари в Китаї: щоб навіть мінімальна націнка дозволяла отримувати гарний прибуток за рахунок високого попиту. Якщо ви хочете відкрити інтернет-магазин з китайськими товарами, то це, безумовно, ту справу, яку зможе принести вам досить солідний прибуток.

Інтернет-магазин з товарами з Китаю: як створити

В першу чергу, вам необхідно зрозуміти, чим саме ви хочете торгувати, продумати позиціонування вашого інтернет-магазину, визначити його нішу. На цій підставі варто прописати бізнес-план і чітко для себе прояснити, яку суму ви можете вкласти в його розвиток. Економити на цій справі не варто.

Ще на моменті прописування бізнес-плану варто зайнятися пошуками постачальників і посередників. Постачальники – це ті, у кого ви будете безпосередньо купувати товар, посередники ж допоможуть з викупом товару, спілкуванням з постачальниками. Постачальників можна шукати на популярних інтернет-майданчиках начебто Аліекспресс і Таобао: перший сайт допоможе в разі виборами вами Дропшиппінг, другий – якщо ви збираєтеся купувати великі партії товару і продавати з наявності.

Хороший перевізник – це ключ до успіху. Від рівня оперативності доставки багато в чому залежить успішне функціонування інтернет-магазину. Причому, як швидкість доставки з Китаю – до вас, так і від вас – покупцеві.

Хороший сайт – це дуже важливо. Чи не поскупилася на його створення, сайт повинен володіти приємним дизайном, інтуїтивно зрозумілим і зручним інтерфейсом, практика показує, що якщо на сайті незручно шукати товари, якщо не прописані властивості і характеристики товарів, якщо сайт “гальмує”, то покупець не залишить в такому інтернет -магазин співвідношення ціни і якості. Продумайте різні варіанти оплати – як онлайн, так і післяплатою.

Продумати саме функціонування інтернет-магазину: як буде відбуватися реалізація товару.

Орендувати склад для товару – якщо ви вибрали не модель Дропшиппінг.

Вкластися в розкрутку і просування вашого сайту. Не забудьте створити групи в соціальних мережах, продумати розсилку акцій і дисконтних програм. Необхідно зробити так, щоб ваш інтернет-магазин активно відображався користувачам при пошуку в пошукових системах.

Посередник, перевізник, надійний помічник – все це про компанію Topcargo. Ми доставляємо вантажі з Китаю будь-яким зручним для вас способом за доступними цінами. Допомагаємо шукати постачальників, викуповуємо товар, надаємо склади для зберігання. Topcargo – це ідеальний помічник для будь-якого власника інтернет-магазину!

Comments are closed.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01