language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Історія та переваги експрес-доставки

  Fast delivery
  Люди 21 століття живуть у скаженому життєвому темпі. Мабуть, найважливіша риса нашого сучасника – це оперативність у реакціях, діях, обробці інформації. І тим, хто хоче досягти успіхів, зволікати вкрай небажано. Особливо це проявляється у малому та середньому бізнесі, у багатьох сферах якого використовується авіа доставка з Китаю.

  На допомогу бізнесменам, у яких все суворо з часом і які хочуть якнайшвидше отримати свій товар, приходить експрес доставка з Китаю в Україну. Практично всі великі чи дрібні підприємства, зацікавлені у торгівлі товарами з Китаю, а також індивідуальні бізнесмени, співпрацюють з компаніями-перевізниками, які не тільки здійснюють доставку, а й закривають необхідні експортні документи, а також стежать за збереженням товару у процесі транспортування.

  Звідки взялася експрес-доставка?

  Поняття «експрес-доставки» з’явилося в 1885 році в Америці, коли на посилки наклеювалися спеціальні марки, що означають, що вміст посилки має бути доставлений адресату з особливою терміновістю. Такі марки коштували десять центів. Пізніше (а саме 1932 року) традицію швидкісної пошти підхопили й у Радянському Союзі. На поштових марках, які коштували від 5 до 80 копійок, був напис “Exprès – Поспішна пошта”. Ще пізніше це стало окремим напрямком у доставці товарів та листів. Така пошта стала популярною тому, що працювала без вихідних і перерв цілий рік, і до її послуг можна було звернутися в будь-який час.

  З тих пір, як для доставки товарів почала широко використовуватися авіація, виявилися вирішені багато проблем. Доставка стала в рази швидше, а отже ефективніше. Завдяки літакам з’явилася можливість перевозити великі обсяги вантажів або пошти на далекі відстані не так довго, як раніше.

  Переваги експрес-доставки

  Послуга експрес-доставки з “TopCargo” має ряд чудових переваг, які працюють на ваш комфорт і успіх. Ми завжди можемо гарантувати своїм клієнтам:

  Доставка товару в цілості та безпеці.

  Страхування товару на випадок непередбачених обставин.

  Висока швидкість доставки вантажу. У разі звичайної доставки товару чекати доводиться 14-16 днів. Це невеликий термін для доставки товару з Китаю, проте за допомогою послуги «експрес-доставка», яку ми пропонуємо, термін скорочується до 6 днів з моменту замовлення. При цьому якість доставки залишається такою ж гарною.

  Економія часу клієнта. У деяких галузях бізнесу (наприклад, сезонних) успішна реалізація товару залежить від того, наскільки швидко доставлений товар.

  Рішення всіх формальностей на митниці. Якщо клієнт займається цим самостійно, він у кращому разі втрачає багато часу, а в гіршому – і сам товар, не знаючи всіх тонкощів митного оформлення. Довіривши свої турботи нашій організації, ви можете бути спокійними за свій вантаж.

  Заради справедливості додамо, що кращого способу доставити вантаж здалеку ніж авіадоставка, ще не придумали. Це швидко, зручно та надійно, ось чому нікого з клієнтів не бентежить, що її вартість дещо вища, ніж вартість контейнерного морського вантажоперевезення.

  Докладніше про нову послугу експрес-доставки з Китаю прочитайте тут.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01