Вы можете скачать чек лист - правильного перевозчика.
< Мы стараемся собрать лучшие кейсы по работе с Китаем. Посмотрите наш youtube канал и социальные сети. Лучшие материалы про Китай в telegram.
XМожна нескінченно говорити про важливість і необхідність накопичень і про те, що для набуття так званої “фінансової подушки” потрібно обов’язково відкладати хоча б частину доходу регулярно, але у багатьох ця рекомендація ламається про складність зі споживчою поведінкою, а саме – про наявність шопоголізму. . Насправді імпульсивні покупки у багатьох дійсно з’їдають левову частку бюджету і не дають досягти якихось вагомих фінансових цілей. І в цій статті ми хотіли б трохи докладніше поговорити про те, як же все-таки позбутися шопоголізму.
Содержание статьи:
Для початку, визначимося з тим, що собою все-таки представляє шопоголізм. Шопоголізм є стійку психологічну залежність від процесу здійснення покупок. Але його основа — фізіологічна. Покупки впливають на мозок шопоголіка так само, як наркотики на мозок наркомана. В обох випадках чергова “доза” викликає бурхливе виділення гормону радості. Таким чином, людина потрапляє у залежність від постійного виділення ендорфіну та дофаміну і без наступної “дози” почувається сумним, пригніченим. Безумовно, шопоголізм – це не та залежність, яка шкодить здоров’ю та з усіх залежностей, ця здається найбільш невинною і навіть невинною. Але в довгостроковій перспективі все сумно: чим далі, тим дорожчі будуть потрібні покупки для отримання “потрібних” гормонів та потрібного рівня щастя. І далеко не завжди ці покупки справді потрібні.
Дивовижна та система цінностей, яка склалася у страждаючих шопінг-залежністю. Чому найбільшу радість у цьому світі людині завдає така незначна і зовсім позбавлена сенсу дія, як покупка? Психологи пояснюють це компенсацією нестачі позитивних емоцій у житті.
У будь-якому разі проблема повністю лежить у емоційній сфері людини. Тому спроби вилікувати хворого, вдаючись до аргументів логіки, тут безсилі. Шопоголік чудово знає, що поводиться безглуздо, він усвідомлює свою залежність. Нагадуванням про неї ви тільки ще більше розчаруєте його. А якщо йдеться про вас самих, то саме усвідомлення наявності існуючої залежності в першу чергу, вам допоможе.
Зараз ми говоримо про тяжку форму шопоголізму, коли людина майже не може контролювати свої дії. Проте шопоголік живе у кожному з нас. Якщо ви відчуваєте, що часто відвідуєте якийсь інтернет-магазин без певної мети, але в результаті затовариваетесь всяким мотлохом, можливо, вам варто прислухатися до порад по боротьбі з шопоголізмом.
Замовити доставку
Звертайтесь до нас
Коментарі
Вероника, 2020-10-28 18:58:51
Мне помогает периодически складывать и развешивать все свои вещи, тогда я понимаю насколько их много и что некоторые из них я даже ни разу не одевала.