language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Позбутися шопоголізму: як?

  Можна нескінченно говорити про важливість і необхідність накопичень і про те, що для набуття так званої “фінансової подушки” потрібно обов’язково відкладати хоча б частину доходу регулярно, але у багатьох ця рекомендація ламається про складність зі споживчою поведінкою, а саме – про наявність шопоголізму. . Насправді імпульсивні покупки у багатьох дійсно з’їдають левову частку бюджету і не дають досягти якихось вагомих фінансових цілей. І в цій статті ми хотіли б трохи докладніше поговорити про те, як же все-таки позбутися шопоголізму.

  Як подолати шопоголізм?

  Для початку, визначимося з тим, що собою все-таки представляє шопоголізм. Шопоголізм є стійку психологічну залежність від процесу здійснення покупок. Але його основа — фізіологічна. Покупки впливають на мозок шопоголіка так само, як наркотики на мозок наркомана. В обох випадках чергова “доза” викликає бурхливе виділення гормону радості. Таким чином, людина потрапляє у залежність від постійного виділення ендорфіну та дофаміну і без наступної “дози” почувається сумним, пригніченим. Безумовно, шопоголізм – це не та залежність, яка шкодить здоров’ю та з усіх залежностей, ця здається найбільш невинною і навіть невинною. Але в довгостроковій перспективі все сумно: чим далі, тим дорожчі будуть потрібні покупки для отримання “потрібних” гормонів та потрібного рівня щастя. І далеко не завжди ці покупки справді потрібні.

  Дивовижна та система цінностей, яка склалася у страждаючих шопінг-залежністю. Чому найбільшу радість у цьому світі людині завдає така незначна і зовсім позбавлена сенсу дія, як покупка? Психологи пояснюють це компенсацією нестачі позитивних емоцій у житті.

  У будь-якому разі проблема повністю лежить у емоційній сфері людини. Тому спроби вилікувати хворого, вдаючись до аргументів логіки, тут безсилі. Шопоголік чудово знає, що поводиться безглуздо, він усвідомлює свою залежність. Нагадуванням про неї ви тільки ще більше розчаруєте його. А якщо йдеться про вас самих, то саме усвідомлення наявності існуючої залежності в першу чергу, вам допоможе.

  Спосіб позбутися шопінг-залежності

  Зараз ми говоримо про тяжку форму шопоголізму, коли людина майже не може контролювати свої дії. Проте шопоголік живе у кожному з нас. Якщо ви відчуваєте, що часто відвідуєте якийсь інтернет-магазин без певної мети, але в результаті затовариваетесь всяким мотлохом, можливо, вам варто прислухатися до порад по боротьбі з шопоголізмом.

  1. Потрібно встановити тригер появи бажання. Навіть у найзапекліших шопоголіків є моменти в житті, коли вони не думають про покупки, наприклад уві сні. Є моменти, коли бажання купувати може виникнути, а є такі, коли воно зникає. Потрібно з’ясувати, що саме підштовхує шопоголіка до задоволення своєї пристрасті. Це може бути нудьга, агресія чи сором. І працювати необхідно саме з цими емоціями: і намагатися позбавитися їх різними іншими способами.
  2. Можна вдатися до допомоги професіоналів. Здійсніть покупку послуги – візитів до психотерапевта. Фахівець допоможе вам виявити причини виникнення шопоголізму, виявити ті тригери, які сприяють імпульсним покупкам.
  3. Обов’язково ведіть облік особистих фінансів. Можна завести для цього спеціальну програму. Таким чином, по-перше, ви зможете усвідомити масштаб проблеми та усвідомити, скільки грошей, наприклад, на місяць чи квартал, йде на ті чи інші, здавалося б, дрібниці. Найчастіше привести себе до тями допомагає усвідомлення того, які великі покупки можна було б здійснити на ці гроші. Або, наприклад, поїхати у подорож мрії.
  4. Знайдіть підтримку з боку. Якщо близька вам людина буде перед кожною вашою покупкою запитувати, а чи це так необхідно, то можете бути впевнені – кількість спонтанних витрат зменшиться, як мінімум, удвічі, а то й більше.
  5. Обов’язково встановіть собі фінансову мету. Це може бути мета будь-якого масштабу – нерухомість, подорож, можливо, якийсь предмет техніки чи побуту. Наявність фінансової мети стимулює вас не витрачати гроші даремно. І щоразу, коли ви не витратили гроші на цю хвилину, відкладіть її до тієї самої мети.
  6. Не варто відразу і різко намагатися позбутися шопінг-залежності – це лише провокуватиме нові зриви. Але спробуйте її приборкати: наприклад, виділіть собі певну, невелику суму на місяць – суто на спонтанні покупки. І тоді ви і задоволення від покупок отримуватимете, і зайвого також не витратите.
  7. Замените чем-нибудь шопинг. Подумайте что еще может вам приносить такую же радость, как и покупки. Это может быть занятие каким-либо хобби, спортом. К слову, занятия спортом точно так же провоцируют выделение эндорфина. И чем больше ваша жизнь будет занята разного рода активностями, тем меньше у вас будет сил, времени и ресурсов на шопинг и разного рода бесполезные покупки.
  8. Попробуйте перечислять хотя бы часть сумм, которые планировали потратить на шопинг, на благотворительность. Отчеты от организаций точно будут вас вдохновлять больше не тратить деньги впустую.

  Коментарі

  https://tinyurl.com, 2023-05-30 16:22:22

  http://ubezpieczeniacompensa.pl https://is.gd/u59E8e https://cutt.ly/mHvvvll https://rebrand.ly/a4562b https://tinyurl.com/mr2hkdkv https://tinyurl.com/2p9bjf67 https://cutt.ly/5HvvEZ1 https://tinyurl.com/377fp3a9 https://rebrand.ly/0f2d62 http://terazubezpieczenia.pl https://tinyurl.com/2p83wea8 https://tinyurl.com/2p895r4z https://rebrand.ly/668ac1 https://tinyurl.com/3bemdmd4 https://cutt.ly/iHvcUIZ https://bit.ly/3NfCzyB https://rebrand.ly/a5eb75 https://is.gd/WyqG9C http://Ubezpieczeniacompensa.pl/ https://Rebrand.ly/72e1dd https://tinyurl.com cutt.ly https://is.gd/k5IfMx https://is.gd/VZy27c cutt.ly tinyurl.com https://bit.ly/3Poipog http://ubezpieczenia-on-line.pl/ https://bit.ly Cutt.ly tinyurl.com tinyurl.com https://is.gd/ tinyurl.com tinyurl.com tinyurl.com

  https://tinyurl.com/, 2023-05-06 23:35:50

  https://is.gd/zoAuGF https://tinyurl.com/bdf3eeh5 https://cutt.ly/THvvxVw https://rebrand.ly/cb97c0 http://ubezpieczenia-ranking.pl https://Rebrand.ly/c07475 https://Rebrand.ly/171c98 https://bit.ly/3wgil21 https://cutt.ly/fHvcKI1 http://ubezp-ocac.pl https://is.gd/pbAplZ https://Is.gd/ceQK6z http://Noweubezpieczenia.pl https://tinyurl.com/2p9bjf67 https://cutt.ly/cHvv70M https://bit.ly/3PqnjRF http://allianz-ubezpieczenia.pl http://roszczenia-ubezpieczeniowe.pl https://Cutt.ly/dHvvgh9 https://Rebrand.ly/1de799 https://tinyurl.com/ rebrand.ly https://tinyurl.com cutt.ly is.gd http://taniubezpieczyciel.pl ubezp-ocac.pl rebrand.ly https://tinyurl.com/ https://Rebrand.ly/ https://is.gd/n85rHK bit.ly tinyurl.com is.gd bit.ly https://Tinyurl.com/3zpfbph4

  cutt.ly, 2023-05-06 20:32:54

  https://tinyurl.com/356m4924 https://cutt.ly/yHvvA4I https://is.gd/Rr6TdV https://tinyurl.com/bp5z6kjw https://cutt.ly/DHvvphp https://cutt.ly/OHvcWt2 https://tinyurl.com/zpnnuu5k https://bit.ly/3wpQknI https://tinyurl.com/2yxx4dww https://tinyurl.com/mr38f3kr https://is.gd/4dfpJm https://cutt.ly/IHvvztd https://rebrand.ly/4d0e16 https://is.gd/YPnAWd https://Cutt.ly/hHvcg7L https://is.gd/zoAuGF https://tinyurl.com/3k235d79 https://tinyurl.com/5feyup4t https://bit.ly/3lgLX9w https://Is.gd/lMl8d8 cutt.ly http://fart-ubezpieczenia.pl https://bit.ly/ tinyurl.com tinyurl.com https://bit.ly/3wpPVSe https://cutt.ly/mHvvvll is.gd https://bit.ly/3Poipog gdzie-ubezpieczyc.pl is.gd tinyurl.com https://tinyurl.com/ https://cutt.ly/ ubezpieczenia-dabrowa.pl https://is.gd/TaQHS4

  is.gd, 2023-05-05 18:59:02

  http://ubezp-ocac.pl https://is.gd/IV1MQu https://cutt.ly/3HvvJeP https://bit.ly/3yAV64x https://rebrand.ly/bec628 https://rebrand.ly/c237ee https://is.gd/n85rHK https://rebrand.ly/4d0e16 https://tinyurl.com/2p8r7bch https://cutt.ly/lHvcAMd https://tinyurl.com/2p8sxszn http://stolicaubezpieczen.pl https://cutt.ly/EHvbame https://rebrand.ly/f2df62 https://cutt.ly/fHvcKI1 https://tinyurl.com/mr2hkdkv https://tinyurl.com/2fwhzur5 https://tinyurl.com/2spswmfn http://kalkulatorubezpieczen.pl http://ubezpieczeniacompensa.pl is.gd https://bit.ly/3PlL1hR is.gd Rebrand.ly https://rebrand.ly/3a25d3 cutt.ly cutt.ly https://tinyurl.com/ https://bit.ly/3FQqRbj https://tinyurl.com/4df82cf3 https://bit.ly/3lc6GuY https://tinyurl.com/2p9aynvp tinyurl.com rebrand.ly tinyurl.com Ubezpieczenieprzezinternet.pl

  ubezpieczeniatarnowskiegory.com.pl, 2023-05-05 14:48:45

  https://tinyurl.com/356m4924 http://roszczenia-ubezpieczeniowe.pl https://is.gd/fTxlD1 https://Rebrand.ly/a5c1ec https://tinyurl.com/39sa5jzs https://bit.ly/3sCH0vs https://rebrand.ly/8858bf https://Is.gd/zoAuGF https://rebrand.ly/5f8c1e https://tinyurl.com/s6z4b82n https://Tinyurl.com/2aapzmfd https://is.gd/1dP0So https://tinyurl.com/49np57xs https://rebrand.ly/4a8744 http://ubezpieczeniacompensa.pl https://tinyurl.com/yndb3mf5 https://tinyurl.com/yckvkh26 https://cutt.ly/8Hvc9va https://bit.ly/3wpPVSe https://cutt.ly/CHvv9CL ubezpieczeniatarnowskiegory.com.pl bit.ly tinyurl.com rebrand.ly is.gd tinyurl.com https://is.gd/ ubezpieczenia-slowik.pl https://cutt.ly/ is.gd https://bit.ly/3PqnjRF https://is.gd/ http://ubezpieczenia-bydgoszcz.net.pl http://ubezpieczenia-agent.waw.pl http://ubezpieczenie-przemysl.pl/ bit.ly

  Вероника, 2020-10-28 18:58:51

  Мне помогает периодически складывать и развешивать все свои вещи, тогда я понимаю насколько их много и что некоторые из них я даже ни разу не одевала.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01