X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Як дізнатися GPS-координати фотографії (місце, де була зроблена) на iPhone

Не всі про це здогадуються, але звичайний знімок містить масу даних, крім самого зображення. Називається це метаданими. Це така текстова інформація, яка кодується безпосередньо в файл фотографії. Туди зберігається дата знімка, час, дозвіл і налаштування камери, точні координати місця на фотографії і інша інформація. На метаданих неодноразово траплялися різні злочинці, адже така інформація надає точні ідентифікаційні дані користувача і пристрою. Але якщо вам приховувати нічого або передбачається використовувати фото тільки для особистих цілей, то метадані допоможуть витягти корисну інформацію.

Не всі метадані доступні для відображення в стандартних додатках iPhone, але координати GPS подивитися всі таки можливо. Це дуже корисна опція, коли ви забули де конкретно зроблений знімок. Також це опція здорово виручає при сортуванні фотографій, які зроблені під час подорожі. Немає необхідності згадувати в якому місті зроблено фото, досить відобразити GPS координати і впорядкувати знімки по локалізації. Також це дозволить ділитися з друзями цікавими місцями, досить переслати фото з координатами, щоб одержувач дізнався точне місце зйомки.

Перевіряємо налаштування геолокації

Прив’язка Геотеги до фотографії і її подальше поширення, копіювання в інтернеті, не найкращим чином поєднується з захистом приватного життя. Тому можливість локалізації знімка регулюється в налаштуваннях приватності вашого iPhone. Для початку вам потрібно переконатися чи включена ця опція. Для цього відкрийте налаштування приватності, виберете там «Служби геолокації» і подивіться чи включена геолокація навпаки додатки «Камера». Якщо повзунок встановлено в неактивний стан, то витягти годинне зі знімка не вийде. Щоб активізувати таку можливість просто перемістіть повзунок, давши дозвіл на збір GPS координат камері смартфона.

Використовуємо штатні програми iSO для відображення гео тегів

Для цього завдання підійде додаток «Фото». Запустіть програму і там виберете необхідну фотографію. Потім просто зробіть по фото свайп вгору. Внизу відкриється карта із зазначенням місця зйомки. Для відображення широти і довготи затисніть на назві місця і не відпускаючи палець зробіть рух вгору. З’являться дані з обраної геопозіціей. Також ви можете перейти в розділ, де вказується рік знімка і там побачите дані про місцевість, де зроблено фото. Ці дані можна візуалізувати, щоб на карті вибрати потрібну групу знімків.

Використання сторонніх додатків

Якщо стандартний функціонал на задовольняє ваші потреби, тобто можливість встановити сторонні додатки для відображення GPS координат. В App Store існує безліч додатків по заданій тематиці, ось кілька подібних:

 • Koredoko;
 • Photo Investigato;
 • Exif Viewer.

Вибирайте вподобану виходячи з власних смакових переваг і поставлених завдань. Деякі з них допоможуть визначити тільки дані GPS, інші ж здатні розкрити практично повні метадані знімка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01