X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Як дізнатися, хто заблокував мене в телеграмі

Телеграм – це порівняно новий месенджер. Творці подбали про користувачів, зробивши додаток зручним для щоденного використання. Іноді спілкування з людиною йде в інше русло, вам довго не відповідають. Тут закрадається підозра, що ваш контакт доданий в чорний список. З причинами такого явища ми не розберемося, але як дізнатися, хто заблокував в телеграмі, ми розповімо.

Увага: стаття носить інформаційний характер, наша компанія НЕ має відношення до Telegram і ми не надаємо жодних консультацій на цю тему. Не потрібно звертатися до нас з таких питань.

Симптоми блокування

Є кілька чинників, які вказують на блокування. У соціальних мережах, наприклад ВКонтакте, з блокуванням користувачів було все просто. Людина просто не міг відправляти повідомлення. У телеграмі ж немає ніяких повідомлень в чаті. Коли ваш контакт знаходиться в чорному списку у користувача, то:

 • ви не можете подивитися мережевий статус людини. У чаті відображається “був в мережі давно”, “last seen recently”. Якщо людина писала іншого контакту, ви це знаєте, але відображається подібний мережевий статус, то ви в чорному списку;
 • ваші повідомлення постійно з одного галочкою. Це означає, що ваші повідомлення доставлені тільки на сервер, до потрібного контакту вони не прийдуть. На таку ознаку орієнтуватися на 100% не варто: людина дійсно міг не заходити в додаток або він не має бажання читати написане;
 • ви не бачите аватарку користувача. Якщо аватарка була, але після ймовірної блокування зникла, то, найімовірніше, ви перебуваєте в чорному списку.

За цими ознаками можна зрозуміти, що ви перебуваєте в чорному списку у користувача. Якщо через певний час вас розблокують, то повідомлення, написані під час блокування доставлені не будуть. Хоча в цьому випадку можна побачити дві галочки, що говорить про прочитане повідомленні в Телеграм.

Запасні варіанти вирішення проблеми

У телеграмі немає 100% гарантії того, що вас заблокували. Людина могла просто не заходити в додаток, прибрати аватарку. Тому краще перестрахуватися. Для цього спробуйте зв’язатися з людиною по телефону, в інших месенджерах. Якщо є можливість, то поспілкуватися особисто. Також можна попросити спільних знайомих зв’язатися з людиною, якщо він не відповідає в інших чатах. Зрозуміло, що самі себе ви не розблоковуєте. Пам’ятайте, що можливі збої в роботі програми. Тому не варто покладатися тільки на підозри.

Якщо у вас є бесіда з людиною, який заблокував, то спробуйте написати там з відміткою @ ім’я користувача. В такому випадку повідомлення буде доставлено. Можна спробувати написати зі свого іншого аккаунта, якщо у вас два профілі в Телеграм.

Буває так, що ви добре спілкувалися, але чат перервався. Ви точно знаєте, що немає причин додавати вас в чорний список. У такому випадку потрібно звернутися до адміністраторів Телеграма. Написати користувачеві на пошту [email protected], Вказавши номер, який зареєстрований в телеграмі.

Увага: стаття носить інформаційний характер, наша компанія НЕ має відношення до Telegram і ми не надаємо жодних консультацій на цю тему. Не потрібно звертатися до нас з таких питань.

Комментарии

Сергей, 2021-11-12 16:30:24

Доброго дня,як дзвоню до користувача Телеграм,в мене пише Скасований виклик,що це може значить?

top, 2021-05-24 12:34:29

Увага: стаття носить інформаційний характер, наша компанія НЕ має відношення до Telegram і ми не надаємо жодних консультацій на цю тему. Не потрібно звертатися до нас з таких питань.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Заказать доставку

  Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

  Обращайтесь к нам

   Последние новости

   Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

   Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

   Китайська меблі

   Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

   Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

   Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

   Оптика для автомобіля з Китаю

   Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

   • 044 353 00 01