X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Як купити з Amazon в Україну

Досвідчені користувачі Amazon отримують посилку з США в Україну протягом одного тижня. Amazon має мільйони продуктів за пільговими цінами для більшості покупців. Чорна п’ятниця продажів привертають багато людей з різних частин світу на сайт. Кожен користувач, зареєстрований на службі, може придбати брендовий продукт з великою знижкою.

Прості кроки, щоб купити на Amazon

Не тільки громадяни США, але й жителі країн СНД, вже встигли оцінити переваги покупки на Amazon. Єдине, що буде потрібно від користувача-це регулярно переглядати сайт, щоб не пропустити продукт на “гарячих” цінах.

Поради про те, як купити товари на Amazon:

 1.      Реєстрація на ресурсі обов’язкова. Без персонального салону, ви не зможете зробити контракт на покупку товару. Ви надаєте стандартні дані користувача: унікальний Логін, адреса електронної пошти, пароль для введення вашого особового рахунку.
 2.      Зверніть увагу на акції. Зазвичай продавець позначає попередню вартість і поточну. Але не поспішайте замовляти товар, перевіряйте покупця на достовірність цінової інформації. На CamelCamelCamel, ви можете ввести посилання на продукт і побачити історію зміни цін. Можливо, продавець фактично знизила ціну, або намагається продати товар в шахрайським чином.
 3.      Де шукати найдешевші ціни? Amazon має три розділи, щоб знайти гарну угоду:
 •         Пропозиція дня-знижка до 90%, що дійсна протягом одного дня
 •         Знижка-товар може бути злегка пошкодженим, наприклад, його тіло подряпаний, або він був використаний, або ящик був розірваний.
 •         Сток-там був продаж, але товар так і не купував.
 •         Купони-до 25% знижки для різних категорій і підкатегорій товарів. Купони використовуються при здійсненні покупки.
 1.       Використовувати Amazon вбудовані функції, щоб заощадити ваш час. Наприклад, розмістивши пункт у вашому списку побажань, ваші любить перетвориться на знижку протягом декількох днів.
 2.      Відстежувати ціни і пропонувати вашу цінність для продавця на onlinePriceAlert просто вставити посилання на продукт.
 3.      Прямої доставки в Україну немає. Український покупець вказує на адресу складу брокера. Без непередбачених витрат важко організовувати доставку. Спочатку, Amazon пошле посилку на склад посередника, який пошле його на вашу домашню адресу. Умови та додаткові фінансові витрати залежать від умов зберігання та вартості поштового оператора. Гарантії продавця мінімальні, якщо тільки вони не є замовником. У цьому випадку ціна фіксована, а умови мінімальні. Провідні українські магазини співпрацюють з нами, ми поставляємо вантаж одним шматком.

Ваші покупки на Amazon може бути успішним, якщо ви використовуєте функціональність торгового поверху і вибрати правильний Вантажне судно. Поповнювати список бажань, як продукт і запропонувати продавцю вашу ціну. Підхід покупки на Amazon з хвилюванням, і ви знайдете товар за хорошою ціною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01