X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

ЯК КУПИТИ айфон 11 В АМЕРИЦІ

Новинки від компанії Еппл завжди користуються великим попитом. Компанія заздалегідь презентує нові моделі айфонів і отримує численні заявки на попереднє замовлення. У той же час в нашій країні нові моделі з’являються пізніше і коштують вони, як не парадоксально, дорожче, ніж в США. Причому різниця в ціні може досягати декількох сотень доларів. Тому дуже актуальним є питання, як заощадити і чи можна замовити Айфон 11 в США?

Зробити замовлення в США можна, але для цього потрібно враховувати деякі нюанси.

Як відбувається процес замовлення Айфон 11?

По суті онлайн-магазини в США мало чим відрізняються від українських. Тому знайти варіант, який максимально підійде за вартістю не складе великих труднощів. Якщо ваш рівень англійської низький, то це теж не є перешкодою. Просто використовуйте перекладач вбудований в браузер. Оформити замовлення можна безпосередньо на сайт компанії Еппл. Такий варіант є гарантією, що до вас прийде оригінальний смартфон.

На жаль ви не зможете при оформленні замовлення вибрати для доставки Україну. Це зроблено спеціально, адже в такому випадку ніхто б не став купувати Айфони, які коштують дорожче в нашій країні. Але ця перешкода не може позбавити вас можливості заощадити.

Існують цілком законні і зручні лазівки. Так, ви можете скористатися послугами транспортних компаній, які виступають посередником між вами та інтернет-магазином. Такі компанії мають у своєму розпорядженні власним складом в США, який, як правило, знаходиться в безподатковому штаті. Ви просто реєструєте акаунт, оплачуєте покупку на сайті і вказуєте адресу цього складу. Потім реєструєте на сайті посередника накладну і чекаєте посилку в Україні.

Існують і інші способи замовлення. Ви можете доручити посереднику викупити необхідну кількість пристроїв, обумовити вартість доставки і терміни. Замовлення послуги ви можете зробити, наприклад, на сайті компанії Topcargo. Навіть з урахуванням доставки зі США покупка вийде набагато дешевше, ніж якщо купити в Україні.

При цьому ви не обмежені у виборі інтернет майданчиків. Таким же чином можна купити Айфон був у вжитку на Ebay і інших торгових майданчиках. Головне знайти перевіреного постачальника з прийнятними цінами на послуги і доставку.

На що звернути увагу при виборі Айфон 11?

Купуючи Айфон 11 в США, ви повинні переконатися, що він призначений для вільного використання. Існує практика, коли пристрій випускається під роботу в мережах певного оператора зв’язку. Пристрої з позначенням NeverLock були заблоковані і можуть працювати з будь-яким мобільним оператором.

Ті ж пристрою, які призначаються для роботи з певними стільниковими операторами необхідно буде перепрошити, щоб зняти блокування.

Купити Айфон 11 в США не так складно, якщо скористатися допомогою компаній посередників. Самостійно замовити пристрій, не володіючи належним досвідом покупок на іноземних сайтах, не володіючи англійською і не знаючи нюансів митного оформлення, куди складніше. Тому, якщо вам хочеться заощадити і купити на 100% оригінальний Айфон, то просто виберете посередника і чекайте посилку!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01