X

Залишіть ваш відгук

Ваша оцінка

Цена
Качество
Сроки
language-switcher

 • Русский
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  ЯК КУПИТИ макбуков В АМЕРИЦІ

  Macbook користується великою популярністю серед користувачів у всьому світі. Привабливий дизайн, висока працездатність, оперативна техпідтримка в багатьох країнах світу, не дивно, що більшість користувачів переходять від інших виробників до техніки компанії Apple. Але, високий попит породжує зростання на пропозиції від виробника. Навіть в Америці, вартість на яблучну техніку вважається однією з найбільш високих. Але цей факт не відлякує потенційних покупців.

  Особливості покупки техніки від Apple

  Лінійка яблучних ноутбуків дозволяє підібрати найбільш відповідний варіант для кожного користувача. Різноманітність технічних характеристик істотно спрощує вибір. При цьому, вага ноутбуків не перевищує 1,5 – 2 кг, що дозволяє транспортувати ноутбуки з собою по місту без особливих зусиль. Компактні габарити дозволяють розмістити техніку в більшості жіночих сумок, що позбавляє від придбання додаткового рюкзака для ноутбука.

  Придбати техніку можливо як на сайті офіційного виробника, так і з аукціонів на різних майданчиках. Незалежно від вибору, ви зможете непогано заощадити, купуючи макбук в Америці. Серед доступних варіантів варто відзначити і можливість придбання відновлених ноутбуків. Коли на одній із запчастин виявляється шлюб, деталь ремонтується або замінюється і повертається назад в продаж з відповідною відміткою, але із суттєвою знижкою.

  Багато користувачів не бажають купувати техніку за кордоном, так як переживають про податки і додаткові збори, які впливають на підсумкову вартість. Але, навіть з урахуванням податку на розмитнення, підсумкова вартість ноутбука Apple виходить нижче товарів в Україні.

  Тонкощі доставки

  Для початку варто пам’ятати про те, що офіційно доставка від Apple Store не провадиться. Також відсутня офіційна доставка в Україну від онлайн майданчиків eBay або Amazon. Тому всі операції проводяться на власний страх і ризик. Виходом стане звернення до спеціалізованої фірмі, яка займеться оформленням замовлення, аж до моменту отримання його на поштовому відділенні.

  Фахівці компанії допоможуть отримати замовлення в максимально короткі терміни, беручи всю роботу з оформлення, в тому числі супроводжуючих документів. Користувачеві необхідно тільки визначитися з тим, яка модель ноутбука йому необхідна. Якщо ви бажаєте придбати макбук в США, немає необхідності самостійно оформляти замовлення в офіційних сайтах, так як висока вірогідність не отримати своє замовлення. Заморожені кошти далеко не відразу повертаються на рахунок користувача. Термін повернення коштів коливається від кількох тижнів до двох місяців.

  Незважаючи на деякі складності, купити макбук в США набагато вигідніше, ніж в Україні, варто звернути увагу тільки на ціни на різних майданчиках і на українських сайтах.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Заказать доставку

  Авиа доставка Авіа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

  Обращайтесь к нам

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01