language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Як купувати товари на 1688?

  1688-dostavkaСайт +1688 вельми виділяється серед своїх конкурентів низькими цінами, хоча дуже нагадує Таобао схожим дизайном і меню. Більш того, якщо ви реєструвалися раніше на Taobao, вам не потрібно проходити процес реєстрації заново. Тисячу шістсот вісімдесят вісім підпорядковується принципу b2b. Тобто всі продавці на цьому сайті є юридичними особами і весь сайт сам по собі створений для довготривалої співпраці між постачальником і замовником. Ключова відмінність +1688 від інших подібних сайтів – він створений виключно для внутрішнього китайського ринку. Наприклад, на Таобао і Аліекспресс можна купити товар, використовуючи всі облікові записи, на +1688 замовлення може зробити лише верифікований користувач.

  Особливості +1688

  Незважаючи на складності з замовленням і необхідність співпраці через посередника, різноманітність товарів окупає труднощі. Асортимент товару трохи відрізняється від Таобао і Аліекспресс. Тут значно більше верстатів, сировини для виробництва, обладнання. Така різноманітність продуктів пояснюється тим, що потенційний клієнт 1688 – людина з власним бізнесом (заводом, магазином і т.д.). Через цю ж причини вам, швидше за все, не повернуть гроші, якщо причиною відкриття спору буде невідповідний розмір або колір. Постачальник розраховує, що у вас є масштабна майданчик збуту.

  Чим більше доставка товару з Китаю, тим дешевше. Найбільш вигідно замовляти товари з сайту 1688 оптом. При пошуку ви побачите відразу кілька цін за один і той же товар. Найчастіше їх три. Чим більше замовляєте, тим менше ціна за одну штуку.

  Практично завжди потрібно зв’язуватися з продавцем. Товару може не бути в наявності і його доведеться виготовляти під замовлення. Це відбувається значно частіше, ніж, наприклад, на Таобао.

  Процес замовлення на 1688

  1. Інтерфейс сайту тільки китайською мовою, перейти на англійську або російську можна. Можна користуватися перекладачем і копіювати фразу за фразою. Але набагато зручніше встановити плагін Google Translate, який значно скоротить час пошуку потрібного вам товару.
  2. Заповніть файл замовлення у посередника. Адже відправка товару на 1866 можлива тільки в межах країни і доставка товару з Китаю оптом в цьому випадку без посередника нереальна.
  3. Далі йде стадія перевірки обраного постачальника. Цю послугу ви зможете замовити у компанії Topcargo, що значно знизить ризик отримати неякісні вироби.
  4. Звірка цін і перевірка наявності всіх товарів. Якщо якогось продукту немає в асортименті, ви можете замовити його в іншого виробника або відмовитися від нього.
  5. Коли остаточно визначилися із замовленням, скористайтеся послугою викупу товару з торгових майданчиків, замовте доставку.
  6. Коли доставка товару з Китаю завершена, оплатіть вартість і послуги транспортної компанії.
  7. Чи отримуєте своє замовлення.

  Тисячу шістсот вісімдесят вісім великий майданчик, що надає безліч можливостей за низькими цінами, але найбільша перешкода для бізнесу створює китайську мову і орієнтованість на споживача-китайця. Справитися без посередника при купівлі товарів на 1 688 складно. Адже варто подумати про питання доставки. Один з кращих варіантів – компанія Topcargo. Вона гарантує своєчасну доставку в максимально короткі терміни в хорошій якості і повному обсязі.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01