language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Як убезпечити свій бізнес

  Проблема бізнес-шахрайства в Китаї є досить гострою. Багато підприємців стикаються не тільки ненадійні постачальники, а й відкриті Афери. Українські постачальники після завершення угоди звертаються до “наших” консалтингових і логістичних компаній, що працюють в Китаї за допомогою. Тим не менш, часто нічого не можна зробити, гроші не можуть бути повернуті, як це було передано на рахунок фіктивний постачальник для елемента, який не існує. Щоб уникнути неприємних ситуацій, ви можете ознайомитися з реальними схемами, на яких шахраї працюють.

  Положення 1

  Скажімо, ви знайшли продукт, який Вас зацікавив. І ви не сумніваюся, що це надійна компанія, оскільки вона має свій власний сайт з контактними номерами і Золотий статус члена на Алібаба. Ви відправили запит, і ви оперативно відповіли. Ви погоджуєтеся з співпрацею, надсилайте їх передоплатою і… Вони зникають.

  Через деякий час вони відкриють новий сайт з іншою назвою компанії. Потім вони будуть купувати Золотий статус члена знову. Тільки ваші гроші ви не можете повернути.

  Цікаво те, що справжні власники заводу також беруть участь у шахраїв. Вони дійсно не знають про це.

  Для того, щоб захистити себе, необхідно провести документальну оцінку компанії. Таким чином, ви можете переконатися, що це “чиста”. Не забувайте шукати Відгуки про компанію в Інтернеті. Якщо вони не існують, це поганий знак. Ще один хороший трюк, який ви будете показувати справжні наміри компанії є проханням до менеджера сфотографувати фотографію на задньому плані офісу і надати копію цього фотопаспорта (ID). Якщо компанія працює, працівник не буде відмовлятися від неї.

  Ситуація 2

  Припустимо, ви працюєте з тієї ж компанії протягом декількох років. Ви задоволені все: якість товару, і терміни її доставки. Шахраї можуть зламати вашу електронну пошту і вивчити всі ваші листування з постачальником. Перед наступною оплатою товару, вони посилають Вам лист з новими подробицями і пояснення того, чому вони були змінені.

  Шахрай також може бути менеджером компанії, який був звільнений. Він може надати вам свої особисті дані, а не деталі компанії. Так що він, нарешті, зможе заробити круглу суму.

  Для вашої власної безпеки, ви повинні зв’язатися з співробітниками компанії на контакти, перераховані на персональний сайт виробника. Зателефонуйте їм по телефону і переконайтеся, що деталі змінюються компанією. Здійснювати телефонні дзвінки на всі номери на сайті. Таким чином, ви можете переконатися, що деталі захищені від декількох співробітників.

  Положення 3

  Скажімо, ви знайшли виробника, він надіслав вам зразок продукту, і він організував для вас. Ви приїхали до компанії, перевірили всі документи і підписали контракт. Свого часу ви отримали партію товарів. Але це виглядає зовсім не відрізняється від раніше наданого зразка.

  Ця ситуація може статися, тому що є багато підприємств в Китаї, які виробляють низької якості товарів. І щоб заманити клієнтів, вони купують зразок від іншого виробника.

  Це не буде легким для вас, щоб захистити свою позицію, як і в Китаї така схема не є кримінальним випадком. Вам доведеться йти до суду (в Китаї це досить дорого), а не той факт, що ви виграєте.

  Щоб бути безпечним, вам необхідно вказати в договорі, що ви будете проводити перевірку якості продукту на те, що він готовий до відвантаження.

  Ситуація 4

  Є кілька варіантів шахрайства, пов’язаних зі зміною ціни впорядкованого пункту.

  Наприклад, ви замовили відвантаження певного пункту. Ви задоволені все: його якість, час доставки і Ціна, яка, чомусь, нижча, ніж у більшості виробників. Вони пояснюють це тим, що вони є новими для цього бізнесу і з метою зміцнення в цій ніші вони згодні працювати без прибутку. Пам’ятайте! Менталітет народу Китаю не дозволить їм працювати без прибутку.

  Як тільки ви відправите передплачений постачальник, вони скажуть вам, що ціна сировини різко зросла і, отже, вартість товару також збільшилася. Або про те, що клієнт отримає більш низьку якість продукції за оплачену суму. Або Лот буде менше.

  З моменту передоплати вже зроблено, Клієнт погоджується з умовами постачальників і платить різницю.

  Існує також варіант, що постачальник починає підвищувати ціни на перепоставки товару. Якщо клієнт залежить від нього, постачальник може підняти вартість на 10-20% з кожною доставкою.

  Тільки договір може захистити покупця, який буде чітко викласти якість товару, його характеристики, фіксовану ціну і т. д.

  Ситуація 5

  У Китаї теж досить складний тип шахрайства-псевдо фабрики. Знайти вас клієнтів, приїхати в їх офісі, вони приймають вас на екскурсію на заводі. Вони представляють вас як потенційного Замовника власнику виробництва. Якщо ви задоволені всім, ви уклали Договір.

  Це був день отримання товару (вчасно), але в контейнері був не те, що ви замовили. Особливо ця схема працює з людьми, що займаються хімікатами побутової хімії. Замість хімічної сировини можна доставити звичайний крейда. На митниці все оголошується відповідно до контракту, так що вам буде нема чого скаржитися.

  Ви зможете захистити себе від фізичного контролю продуктів на навантаженні.

  Ситуація 6

  Ситуація в цьому прикладі пов’язана з реєстрацією договору поставки. Виробник запевняє клієнта, що необхідно запевнити адвоката в договорі. Оскільки фірма є твердою, і для забезпечення контракту вам потрібно перевірений дорогий юрист. Зрештою, продукт не прийде. І шахраї зробили помилковий юрист.

  Якщо ви готуєтеся до контракту заздалегідь, ви зможете захистити себе від такого роду шахрайства.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01