X

Залишіть ваш відгук

Ваша оцінка

Цена
Качество
Сроки
language-switcher

 • Русский
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Як пандемія змінила складську логістику

  Всесвітня пандемія змінила життя кожної людини. Вірус торкнувся абсолютно всі частини ділової сфери. Хтось отримав подвоєну, а то і потрійну прибуток. А хтось збанкрутував. Складську логістику коронавірус також не обійшла стороною. Що ж змінилося? З якими новими викликами довелося зіткнутися працівникам складської логістики?

  Зміна попиту на товар 

  Сидячи в самоізоляції, люди стали більше звертатися до інтернет-магазинах, які не були готові до такої кількості покупців. Це відбилося на кожній ланці ланцюжка торгівлі. 

  На складах уже давно звикли до сезонного зміни попиту людей на різний товар. Але через карантин багато складські приміщення почали працювати зі збоями. А деякі з них просто простоювали через закриття і банкрутства багатьох компаній.

  Кадрові зміни

  Від кількості кадрів і від їх змін логістика дуже залежна. Кількість людей, які працюють на складі, залежить від попиту на товар. Тому, як правило, все співробітника тимчасові. Їх в будь-який момент можуть звільнити або найняти нових (в залежності від ситуації). Графік роботи та заробітна плата теж постійно змінюється. Кожен склад на особистому досвіді вже виробив систему кругообігу працівників. Але коли попит різко збільшується або різко падає, доводиться відхилятися від часом перевіреної системи і в екстреному порядку шукати нову робочу силу. Під час пандемії було занадто ризиковано звільнення вже існуючих працівників, незважаючи на те, що деякі склади просто простоювали. Так як в будь-який момент може початися раптове зростання попиту. 

  Зниження продуктивності працівників

  Дивлячись на те, що відбувається навколо, багато людей боялися залишитися без роботи. Тому у працівників складських приміщень спостерігалося зниження продуктивності. Адже людина, яка постійно перебуває в стані тривоги, не може бути сконцентрованим на одному завданню. 

  Дотримання заходів щодо нерозповсюдження інфекції

  Транспортні компанії зіткнулися з додатковими витратами, спрямованими на дотримання заходів щодо нерозповсюдження інфекції коронавируса. Не тільки всіх працюючих на складі потрібно забезпечити засобами індивідуального захисту, а й приїжджають водії. Час видачі і прийому замовлень збільшилася через підвищеного контролю водіїв і їх транспортів.  

  Зміна за способом доставки товарів

  Дуже сильно на торгівлю вплинув перетікання замовлень за способом їх доставки. На кур’єрів лягла підвищене навантаження. А ось на почтомати, ПВЗ і відділення зв’язку втратили навантаження. Збільшилися терміни доставок, так як кур’єри фізично не можуть впоратись із такою кількістю замовлень.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Заказать доставку

  Авиа доставка Авіа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

  Обращайтесь к нам

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01