X

Залишіть ваш відгук

Ваша оцінка

Цена
Качество
Сроки
language-switcher

 • Русский
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Як купувати на Tao Bao

  Кілька років тому, тільки китайці можуть замовити товари на сайті Тао Wao в Китаї. Китайський номер телефону і банківський рахунок в Китаї, повинні були зареєструватися, і доставка була також в країні. Бізнес перейшов за межі внутрішнього ринку і розширив свої кордони, буквально в кожній країні є покупці Тао Wao. Немає більше пошуку посередників, щоб купити одяг за хорошою ціною.

  Здійснення покупки на Дао Wao через посередник і на свій розсуд

  Прямого постачання вантажів з Китаю в Україну немає. Є два способи зробити покупку і організувати доставку:

  • Себе. Доставка здійснюється зі складу в Китаї. Офіційний власник Дао Wao є Інтернет-ринку Алібаба. Власний склад дозволяє приймати товари від продавців і відправляти покупцям по всьому світу. Перенаправлення плюс 18 юанів за кілограм. На найближчі 500 грамів-плюс 3 юанів. Це не враховує вартість доставки поштовими операторами світу.
  • Через Український посередник-найвигідніший спосіб. TOPCARGO допоможе домовитися про ціну, доступність в розмірах і чітко вказати час доставки. У цьому випадку товар приходить від продавця до складу посередника, а потім відправляється замовнику. Крім того, товар перевіряється на шлюб, посередник може обміняти його на місці.

  Для українських покупців співпраця з «ТОПВАНТАЖЕМ» – це можливість домовитися з продавцем про сприятливі умови покупки. На вашому боці є фахівцями, які прекрасно знають китайську мову і мають багаторічний досвід роботи з китайськими магазинами.

  Давайте уважніше подивимося, як ви можете зробити покупку на торговому поверсі Дао Wao без знання китайського:

  1.      Сайт китайською мовою, так що ви не можете обійтися без перекладача. Для цього достатньо використовувати вбудований Перекладач Google Chrome.
  2.      Реєстрація є обов’язковою, деякі продавці закрити думку про продукт для користувачів, які не уповноважені системи. Код активації надходить на вказаний номер телефону користувача. Якщо ви не вводите код протягом 15 хвилин, ви не зареєструєтесь.

  1.      Пошук товару зручно розбито на категорії та підкатегорії. При пошуку товару краще вводити назви в китайському, а не на англійській, кількість посад буде відрізнятися. Використання фільтрів для сортування продукту за типом, кольором, матеріалом і т. д.
  2.      При виборі продукту, зверніть увагу на спосіб доставки, щоб уникнути великих надмірних платежів. Клієнти TOPCARGO не піклуються про це питання, покупці мають найбільш сприятливі умови і конкурентоспроможні ціни. Часто продавці пропонують безкоштовну доставку. Але, пам’ятайте, продавець відправляє ваше замовлення на експедиторські складу в Китаї. А потім, ви чекаєте додаткових витрат і домовленостей, якщо ви не знаєте, усні китайці, краще звернутися до посередника.
  3.      Як продукт, перейдіть на його сторінку і прочитати Опис.
  4.      При покупці на Тао Vao слід пам’ятати, що Китайці мають малі розміри. Читайте Відгуки, можливо, хтось з російськомовних користувачів залишили свої Відгуки. Шукайте таблицю відповідних китайських і європейських розмірів.
  5.      Задавайте питання продавця за допомогою чату.
  6.      Оплата здійснюється MasterCard і картками Visa. Система знімає 3% комісійних.

  Після оплати дочекайтеся повідомлення про вашу посилку у експедиторському складі. Якщо у вас є багато посилок з різних продавців, ви можете дочекатися всіх замовлень приїхати в одну відвантаження. Інші не рекомендують відправляти все в одній посилки, якщо хтось пошкоджений, інший може бути безпечним і звуком. І ви не можете ризикувати і відправляти вантаж за допомогою професіоналів, компанія TOPCARGO займається доставкою товарів з Китаю. Ми гарантуємо безпеку вашого вантажу і найшвидший час.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Заказать доставку

  Авиа доставка Авіа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

  Обращайтесь к нам

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01